קטע שעוזר לעשות BREAK לרמקול ב 6 שניות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כמי שקיבל לא מזמן רמקול חדש וצריך לתת לו לעובד לפחות 100 שעות עד שיהיה אפשר לשמוע איתו כמושצריך אני חושב שהקטע הבא יעזור לרבים.

בדיסק (אפשר גם מתקליט) של PINK FLOYD ה The Wall קטע מספר 12 בדיסק הראשון (או קטע 6 בתקליט השני) - Another Brick in the Wall Part 3

כדי לעושת BREAK לרמקול יש לכוון לעוצמת סאונד גבוהה להשמיע 6 שניות מקטע הזה.
ה BREAK מובטח :) :) :)

ניסיון על הציוד שלכם על אחריותכם בלבד

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק זהירות עם הווליום, שזה לא יהפוך ל- BREAK טוטאלי...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לכן רשמתי BREAK ולא BREAK IN
:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ישנם תקליטורים "מיוחדים" שתפקידם להריץ את הרמקול על ידי ניגון שלל צלילים {לא מוסיקה} לאורך כל ספקטרום התדרים. יש הטוענים כי מומלץ לנגן אותו מידי כמה חודשים על מנת לשפר את התוצאה.

אינני זוכר את שם הדיסק, את מחירו והיכן ראיתי אותו. אני אחפש, מקווה שאמצא ואפרסם כאן את הלינק.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למי שלא הבין - זו בדיחה, מה אף אחד לא בדק את הקטע ???

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אוקי שמעתי. יצא טוב, לא רק שלא נעשתה הרצה אלא עכשיו אני צריך להשלים שעות על מנת לכפר.

בכל מרה עדיין ניתן להפיק דיון מעניין מזה.

האם אתם חושבים שיש דרך מיוחדת להריץ או שפשוט שומעים מוסיקה וההרצה נעשת כדרך אגב?.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שאלה טובה נמר

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בהערת אגב אומר שיש הטוענים שההרצה נועדה לאוזנו של המשתמש, ולא למכשיר.
===============================================

אני מאמין שרמקולים [ וגם במידת מה ציוד נוסף מעבר לרמקולים ] אכן מרגישים [ וכך גם המאזין ] ומנגנים אחרת אחרי תקופת מה של שימוש. אני מאמין בזה גם משמיעה וגם בגלל ההגיון הפשוט שנוגע בפלח אחד של הרעיון, והוא האלאסטיות של האלמנטים או הסינרגיה של אלמנטים לא אלאסטיים.

אני לא חושב שנדרש דיסק מיוחד לטובת הנושא, אם כי יש הגיון מסויים בהשמעה מכוונת של כ-ל התדרים, בכפייה, אחת לכמה זמן, מאותה סיבה דלעיל בין שאר הסיבות. לא ניסיתי.

בכל פעם ש'עשיתי הרצה' פשוט הכנתי פלייליסט מגוון של כמה שעות [ הנכחי 9.5 ] שינגן כל היום, מהרגע שאני בבית. אם צריך מנמיכים, כך הווליום משתנה וכך התרגלתי גם לראות מדי פעם חדשות כשהמוזיקה ברקע. אני לא יודע לומר בוודאות אבל יכול להניח שהפלייליסט הזה כיסה המון תדרים, אם לא את כולם.

הרצה בדרך אחרת [ דיסק מיוחד או רמקול מול רמקול או רדיו למשך שבוע ] משולה בעיני להרצה לרכב שעושים על ליפט כדי לגמור עם זה, במקום סתם לנסוע ולטייל.

פינק פלויד פעם סיפקו לי חוויה נהדרת בעת הרצה, פתאום שמעתי את כל הלחישות ברקע בדארק סייד והייתי מאושר.

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש את השיטה הזו, ששמים רדיו באף אם לא על תחנה, ומעמידים את הרמקולים אחד מול השני לאיזה יום יומיים...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דוד.
ניתן בנוסף להפוך פאזות באחד מהרמקולים במהלך ההרצה.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
break in

אני נוטה להסכים עם ס. בעניין אופני הברייק-אין הרצויים
עם זאת אני מצרף לינק לדיסק המתיימר לבצע את הפרוצדורה:
http://www.amazon.com/XLO-Reference-Test-Burn-Recordings/dp/B0000015AL

עם כל האמור למעלה ,עדיין הייתי מעוניין לראות את ס. צופה בחדשות בעוד הדיסק הנ'ל שולח גל סינוסואידי המכיל את כל התדרים בעולם כולו

רם

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
אכן כן הפיכת פאזה באחד הרמקולים ואחר כך להפוך חזרה ובשני לעשות כמו הראשון גם להפוך פאזה ושבראשון לא יהיה הפוך כך למעשה הלחץ יהיה מקסימאלי כמובן שאת זה נעשה עם אותו סט אפ המותקן הקבוע ועם אותו סט מוסיקלי מבחינת השירים.

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
פינק פלויד פעם סיפקו לי חוויה נהדרת בעת הריצה, פתאום שמעתי את כל הלחישות ברקע בדארק סייד והייתי מאושר.

אני חושב שיש לך טעות קטנה הרצה לרמקול ולא ריצה עם הרמקול, פשוט זה קצת כבד לא ?

ירון

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כרמי תנסה את הקטע הבא:
קטע מספר אחד בדיסק של אאוטקסט SPEAKERBOXXX .
זה קטע שנקרא INTRO בדיסק, והוא מתחיל במשפט : this is a test.

אם אחרי זה הרמקול שלא לא נפתח משהו חמור מאוד... :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה - עוד דיסק שאני צריך לרכוש , איזה כיף
דיסק חדש זה תמיד כיף

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא סתם דיסק אלא כפול..

Aurum

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אכן כן הפיכת פאזה באחד הרמקולים ואחר כך להפוך חזרה ובשני לעשות כמו הראשון גם להפוך פאזה ושבראשון לא יהיה הפוך כך למעשה הלחץ יהיה מקסימאלי כמובן שאת זה נעשה עם אותו סט אפ המותקן הקבוע ועם אותו סט מוסיקלי מבחינת השירים.

אין צורך להפוך פאזה בשניי הרמקולים לאחר זמן מה... ניתן להריץ את הרמקולים עד "סוף" הברייק-אין מבלי להפוך פאזות בחזרה (מה שאומר +- / -+ ל -+/+-).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור