"פטיפון של תקליטנים" או פטיפון "ממועדון האודיופיל"....?

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נמר,
יפה טענת כנגד תואנת הדגימות (Y) הנ"ל נכון שבעתיים כשמדובר במקור אנלוגי.

מה קלים ומשעממים היו חיינו לו יכולנו לבקש מיבואן X או חבר N לשלוח לנו דגימה של המגבר, מקור.....סט אפ..להאזין להם דרך רמקולי המסך, אוזניות מהסופר או בכל דרך אחרת ולקבל החלטה רלוונטית :מה??????????:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מאסטר ידידי

הנוכחות שלך בפורום היא משב רוח מרענן.

רם
הנוכחות שלו היא אחת הטובות שראיתי בפורומים , אני לפחות מעריך אותו המון למרות שלא נפגשנו פיסית . ולמרות שאני חולק על דעתו לגבי המיצוב של הטכניקס(lol)

revox

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הטכניקס מעולה ומי שחושב אחרת שיבוסם לא פעם גם אנשים חשבו שסוברו זה אוטו דפוק...
ל משה אים מורידים את התוספת הקטנה למישקולת ומאזנים מחדש יש שיפור קטן בבסים (כניראה שהתוספת בולעת קצת מהזעזועים ולכן סופגת בסים )...
עכשיו גם ה440MLA נישמע מעולה.
http://www.youtube.com/watch?v=rGCXY6BQQzw

נערך לאחרונה ב:

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
...פעם גם אנשים חשבו שסוברו זה אוטו דפוק...
למה חשבו ?
(יכול להיות שכולם טועים?)

...אים מורידים את התוספת הקטנה למישקולת ומאזנים מחדש יש שיפור קטן בבסים (כניראה שהתוספת בולעת קצת מהזעזועים ולכן סופגת בסים )...
עכשיו גם ה440MLA נישמע מעולה.
http://www.youtube.com/watch?v=rGCXY6BQQzw
הורדת התוספת הקטינה את המסה של הזרוע ושינתה את תדר הרזוננס.
ודאי שתהיה השפעה על הבסים.

נערך לאחרונה ב:

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
אכן אני מעריך מאוד את נמר וכמובן את truejoker עד מאוד וכמובן שאני רוכש להם כבוד וחברות אמת.
קראתי בעיון את כל השירשור אני מסכים עם כמה מהדברים אך לא עם השפעת הקונסולה בהקלטה מבלי להשוות את השפעת הסטאפ של כל מערכת שמע שלא תיהיה , אכן זהו נושא מורכב שדורש ממני מעט יותר זמן להעמקתו , אך לא כרגע מבחינתי מחוסר זמן , אך אכנס להשתתף כמובן להמשך הדיון ללא סייג או ספק.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור