פורום מחשבים חדש.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,248
נקודות
113
פורום מחשבים חדש שהקים חבר ילדות יקר בשם שי חבני.

שי חבני- איש מחשבים ותיק ומיקצועי עוד מהתקופה שהדיסקטים הדקים שלטו בעולמינו ולקח להטעין משחק 7 דקות מענות. עוד מהתקופה שהמשחק האגדי KARATEKA בצבע ירוק שחור שבר את שיאי הטכנולוגיה.

שי ואני הכרנו עוד בילדותינו כאשר היה תקליטן מצליח בנס ציונה, הוא זה שנתן לי את הפוש להיכנס לענף המוסיקה ובנוסף עזר לי להיתקדם בתחום. אהבתו למחשבים ולקידמה גברה על התקליטנות עד שיום אחד החליט לפרוש מהתקליטנות ולהיתפנות לאהבתו השניה - מחשבים.

לאחר הפרישה הגדולה מהמוסיקה פנה שי ללימודי המחשב והיתקבל לעבודה מכובדת בתחום ההיטק, כיום שי הוא אחד המומחים שאני מכיר בתחום ומצליח מאוד במקום עבודתו כבעל תפקיד בכיר בחברה גדולה ומכובדת.

בתחילת שנת 2000 לקח על עצמו פרוייקט ואסף חלקי מחשבים שונים והרכיב מחשבים לילדים ממשפחות נזקקות בחינם. כך שימח את ליבם של ילדים רבים אשר חלומם היה מחשב בבית, בעזרת הפרוייקט הזה שכולו נעשה בתרומה נתן שי היזדמנות לילדים ניזקקים להכיר את עולם המחשבים ולחשוף אותם לקידמה.

בנוסף למחשבים שי הוא אודיופיל בילתי נלאה, אהבתו למוסיקה לא דעכה והמוסיקה עוד מרטיטה את ליבו.

אני באופן אישי מאחל לשי בהצלחה בפורום החדש ובחיים בכלל. :)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חבני אה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אוי ווי..

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
בהצלחה! יש לו תחרות רבה ברשת...

שוב, בהצלחה! (Y)

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רפואה שלמה

ingale

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולם!

נמר, תודה רבה על הפירגון (Y)

בפורום זה עונים על התשובות מומחים מתחום המחשוב.
כרגע אנו בפיילוט ולכן לא נדרשת הרשמה (בשלב זה)
שאלות ובעיות לא פתורות יתקבלו בשמחה !
http://scomp.no-ip.biz/

שי חבני
אודיופיל בלב ובנשמה

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תתחדש ושיהיה בהצלחה רבה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור