עזרה| מפרטים למערכת קולנוע ביתית

• פותח הנושא ErYo
  • פורסם בתאריך

ErYo

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכל חברי הפורום.
אנחנו בונים כרגע בית פרטי והגענו לשלב של החדר קולנוע והייתי מעוניין בעזרתכם בבחירת מפרט למערכת קולנוע.
אני אפרט קודם את הדרישות שיש לי או דברים שאני מעוניין שיהיו ואם תוכלו לתת לי לפי דרישות אלו מפרטים למכירים של 30,000 - 40,000 - 50,000 - 60,000
מי שיוכל לתת מפרטים לכל הארבע רמות אני אשמח , מי שיוכל לתת רק לאחד אני גם אשמח , ומי שסתם מעוניין לתת הערות מוזמן , תודה לכל המסייעים.
(אם מישהו שנותן מפרט יכול לספק את הסחורה ולבצע התקנה שיכתוב וישאיר פרטים ליצירת קשר ובמידה ואקבל את ההצעה אצור איתו קשר).

אז ככה קודם כל לחדר קולנוע יש הכנה מובנית לרמקולים מקרן מסך יורד חלונות עם אפשרות להחשכה וכו' ככה שכל מה שאני צריך זה המערכת קולנוע ומעבר לזה מסך יורד , זרוע למקרן והתקנה.

בנוסף רציתי להכניס גם ווי ואקסבוקס (את המחיר שלהם אין צורף להוסיף למחיר המפרט אני קונה אותם בנפרד) ורצוי שיהיה אפשר לקבל שליטה על המערכת באמצעות הנאטל (המצלמה לאקסבוקס) ממה שהבנתי יש אפשרות כזאת וכמבון שיהיה חיבור קבוע של הווי והאקבוקס למקרן ושלא יהיה צריך לשחק עם החיבורים בכל פעם שמישהו יהיה מעוניין לשחק.

יש לנו גם רשת ביתית של מחשבית ואני מעוניין בסטרימר שיוכל לשתף את כל התוכן של הווידיאו , האודיו והתמונות מכל המחשבים שמחוברים לרשת (העדפה לסטרימר של חברת אקסטרימר בגלל האופציה של התממשקות עם אתר סרטים להורדת תרגומים ומידע בעברית אוטומטי)

המפרט אמור לכלול:

מקרן (FULL HD)
מסך חשמלי יורד
מתקן תליה למקרן
רסיבר
סטרימר
מערכת רמקולים עם סאבוואפר.
שלט חכם עדיף אפשרות שליטה מהנאטל של האקסבוקס.

לכל רעיון או הערה אני פתוח להצעות.

תודה לכל המסייעים.

נ.ב.

לאחר שאבחר את המערכת המבוקשת אני העלה תמונות או סרטונים לפי בקשתכם ולהנאתכם ושוב תודה לכל העוזרים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מה זה הכנות ? ואיפה הן?
מה גודל החדר?
האם זה רק ק"ב?
מה גובה החדר?
זה מקלט? ממ"ד?
האם אתה רוצה מסך+מקרן בהכרח? בתקציב הזה אתה יכול לקחת פלזמה מפלצתית.

רפיקי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מקרן full hd + מסך אתה יכול למצוא בסביבות ה 10K
סטרימר : יש המון אופציות בכל אופן אחרי השידרוג של אתר סרטים האקסטרימר לא ממש אקטואלי . סטרימר
טוב יעלה לך בערך 1.5-2.5K.
לגבי מערכת לא כל כך הבנתי אתה רוצה רמקולים סטליטיים/ רצפתיים / שקועים ?
לפי ההסבר שלך אתה מכוון את המערכת בעיקר לסרטים והופעות חיות נכון ?
אם כן מערכת שמתאימה לדרישות שלך זה משהו בסדר גודל של 12-15K

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור