עדשה מומלצת

yaronis

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,
אני מעוניין בעדשה למצלמה. צלם חובב ובלי רצון להחליף עדשות באמצע טיול. יש לי מצלמה ניקון ועד עכשיו השתמשתי בעדשת קיט. אני מעוניין בעדשה גדולה יותר במקום העדשה הזו. אני יודע שבשילוב עדשות האיכות טובה יותר אבל אני רוצה עדשה אחת שיחסית תעשה את העבודה. ההתלבטות שלי הנה בין עדשה 18-200, או 18-300. מה עדיף מהן לצלם חובב המצלם טיולים משפחתיים, או שיש עדשה אחרת עדיפה?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
מה התקציב?

אני הייתי הולך על הסיגמא 17-70 לניקון. נכון זה לא זום של 300 מ" אבל גם לא המשקל שלהן ולא המחיר שלהן.
אני ממליץ על ה 17-70 הזו יש לי עותק שלה תבריג של קנון ואני מאוד מרוצה ממנה ומהביצועים שלה. מידי פעם,עם מתאם,היא מתחברת לסוני ושם היא מככבת :).כי החיישן זהה השאר לא.

לא ציינת איזו ניקון אבל אם זו אחת מהשנתיים שלוש האחרונות אז החיישן בסוני ובניקון זהה וסביר להניח,רק סביר להניח שתהנה ממנה מאוד.

מנחם

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שלום,
אני מעוניין בעדשה למצלמה. צלם חובב ובלי רצון להחליף עדשות באמצע טיול. יש לי מצלמה ניקון ועד עכשיו השתמשתי בעדשת קיט. אז מה עדיף מהן לצלם חובב המצלם טיולים משפחתיים, או שיש עדשה אחרת עדיפה?

אני ממליץ על 18-140.
ראה קישור והמלצות
https://www.bhphotovideo.com/c/sear...-5.6g ed vr lens&N=0&InitialSearch=yes&sts=ps

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
בעקבות הפוסט של איתי אני מוסיף: לסיגמא מפתח צמצם של 2.8 וזה אומר....הרבה.

מנחם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור