סקירה: נגן המולטימדיה הנייד Archos 605

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בסיקור הבא, נבדוק את הדור החמישי של נגני הוידיאו של ארקוס, נגני ה-605 שהוצגו לראשונה ביולי השנה.
על הנייר, ה-605 הוא אולי נגן ה-PMP המתקדם בעולם, מחירו מתחיל רק ב-1169 שקלים והשילוב של המחיר, יכולות הוידיאו, הגוף הקטן והיכולות האלחוטיות הפכו את הנגן למוצר מבוקש ברחבי העולם.
אך האם הוא יעמוד בציפיות כנגד מתחרים כמו ה-iPod Touch והנגנים החדשים של Cowon?

למאת אמיר אראל

TzV-EyE-GeR

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא יודע מה הכותב ניסה לעשות עם המקלדת, אבל קיים כפתור שמחליף בין אנגלית, עברית, ומספרים.
ניתן לכתוב עברית ואנגלית ביחד ללא שום בעיה.
פעם הבאה יש לבדוק את הדברים לפני כותבים שטויות.

מעבר לכך, יש לי את המכשיר בגירסת 160GB ובשלושה שבועות שיש לי אותו, אני מרוצה מאוד. פה ושם נתקלים בכל מיני בעיות קטנות, אך לא משהו רציני.

איכות הצגת וידאו ותמונות מדהימה, ובעזרת אוזניות טובות גם איכות הסאונד טובה, כמובן שלא ברמה של - ZVM, אבל טובה.
הגלישה באינטרנט מצויינת ולשבת בסלון או בשירותים ולגלוש באינטרנט, זה אחד הדברים.

כתמורה למחיר, הארכוס הוא המשתלם ביותר.

אמיר אראל

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
TzV-EyE-GeR,

אני הכותב, ואני אשמח לדעת באיזה כפתור מדובר, כי לחצתי על כל כפתור במקלדת הוירטואלית ועל המקשים הפיזיים ולא הצלחתי לעשות זאת. הצלחתי כמובן להעביר בין האותיות, למספרים ולסימנים, אך לא בין השפות.

האם יכול להיות כי מדובר בתכונה שלא קיימת בגירסאת ה-4 ג'יגה? שים לב שלגירסאות ה-דיסק הקשיח Firmware שונה מגירסאת הפלאש.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעבר לכך, יש לי את המכשיר בגירסת 160GB ובשלושה שבועות שיש לי אותו, אני מרוצה מאוד. פה ושם נתקלים בכל מיני בעיות קטנות, אך לא משהו רציני.

איכות הצגת וידאו ותמונות מדהימה, ובעזרת אוזניות טובות גם איכות הסאונד טובה, כמובן שלא ברמה של - ZVM, אבל טובה.
הגלישה באינטרנט מצויינת ולשבת בסלון או בשירותים ולגלוש באינטרנט, זה אחד הדברים.

כתמורה למחיר, הארכוס הוא המשתלם ביותר.
אני מבין שאם איכות הסאונד היא לא כמו JVM , אזי ניתן להניח שהוא יותר שווה בתור ווידאו מאשר נגן אודיו ייעודי , האם אני צודק ?

TzV-EyE-GeR

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
TzV-EyE-GeR,

אני הכותב, ואני אשמח לדעת באיזה כפתור מדובר, כי לחצתי על כל כפתור במקלדת הוירטואלית ועל המקשים הפיזיים ולא הצלחתי לעשות זאת. הצלחתי כמובן להעביר בין האותיות, למספרים ולסימנים, אך לא בין השפות.

האם יכול להיות כי מדובר בתכונה שלא קיימת בגירסאת ה-4 ג'יגה? שים לב שלגירסאות ה-דיסק הקשיח Firmware שונה מגירסאת הפלאש.

במקלדת קיים מקש בצד שמאל למטה בצורת חץ, לחיצה עליו והמקלת משתנה לאנגלית.
בכדי לנעול את המקלדת על הקלדה אנגלית, יש ללחוץ קודם על "ALT" ואז על החץ המדובר.

אני מבין שאם איכות הסאונד היא לא כמו JVM , אזי ניתן להניח שהוא יותר שווה בתור ווידאו מאשר נגן אודיו ייעודי , האם אני צודק ?

אפשר לומר, השאלה מה אתה רוצה מהנגן שלך, אם מספיק לך 30GB ורמה נמוכה של סרטים, ובלי תמיכה בעברית, קח את הזן. אם אתה רוצה נפחים גדולים ועברית שיוצאת מהמפעל, ובנוסף חווית וידאו מטורפת, הארכוס הוא בחירה מצויינת. כל אחד והדרישות שלו.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור