אקוסטיקה סוף סוף יש לנו אקוסטיקאי מבין עניין

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אחרי הכרות קצרה עם דן נגר וכל ההרפתקאה עם הפרליסון שלא יצאה לפועל , צלצל אלי דן ושאל אותי " מעוניין לשמוע פרליסון מנגן בחדר שכוונתי ?"
ואני הצטרפתי לאיה משה חמוד שגר באזור , בחור סופר נחמד ,
טוב שתינו קצת ארעק וירדנו לחדר שמשמש גם לקולנוע וגם לסטריאו ,\
אני רק ראיתי החדר שכל מאקוסטיקאי שיש בארץ ביקר שם ונהייה לי חושך בעיניים , החדר שחור , גובה בתקרה 210 סמ ,עמוס במפזרים ובולעים בעודף מטורף ,
ואני חושב לעצמי , מה כבר יצא המחדר המאפען הזה, מה שיש שם זה זוג פרליסון חדשים ועוד שני סאבים ממוקמים במקומות משונים בחדר , ואני בכלל משופע וכועס שסחבו אותי למקום הזה (וילה מדהימה ,במרתף ) , הגברה של קרל קלאס A הסטורית ,
עושים לי כבוד נותנים לי לשבת בפוקום , מנגנים , פלא!!!!!!!
לא יכול להיות שככה נשמע בחדר ,אני פשוט נפלתי במיוחד מהשלוב בין הגבוהים למיד ושלא מרגישים בכלל שיש סאבים בחדר ,,
באופן אישי אני חושב שממש טוב שדן נגר חדר לחיינו עם הבנה ויכולת שלא נתקלנו בה עד היום ,ועם יכולת לאזן חדר בלתי שפשרי שינגן נפלא , מנסה לסחוב אותו אלי ולא מצליח ,למה אם החדר המעופש באזור הצליח אצלי צריך לקפוץ לשמיים , כל הכבוד למשה המארח ודן שהוא כנראה אקוסטיקאי מחונן,לא בא לי לדבר על איכות הרמקול ,אבל הכוון ניפלא , דן , תבוא מהר עם הציוד לפני שאני דופק לך בלגן של החיים , בקיצור חוויה !!!!!!

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה אלדר היה כיף גדול .
מבטיח להגיע בקרוב עם תחנות כח :כל-הכבוד: :p

issi

אוהב את התחום
מעורבות
184
נקודות
43
מצתרף לשבחים על דן, מההיתכתביות איתו ופוסטים התרשמתי שהוא שולט טוב מתכנת מדידה REW של אקוסטיקה שהיא התחביב שלי ויודע להוציא מזה מסקנות בקשר לטיפול אקוסטי בחדר. יש לדן שיטה טובה לבטל "דיפים" בעזרת שני סבוואפרים ואופטימיזציה של המיקום שלהם. דן שולט גם ב ROOM CORRECTION שזה גם תחביב שלי ולא מפחד לשפר בעזרתו - כל הכבוד

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
נשמע מעניין.
חבל שאין תמונות של החדר

issi

אוהב את התחום
מעורבות
184
נקודות
43
חבל שאין תמונות של גרף SPL ו WATERFALL אשמח אם תשתף אותנו בתוצאות המדידה לאחר הטיפול.
תודה, איסי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור