מעוניין לקנות uDAC, כמה שאלות עליו.

Mejadla

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם הקואקסיאלי של UDAC ישמע יותר טוב מקואקסיאלי שהוא מובנה על לוח האם?
אני מתכנן לחבר את המערכת שלי (Z5500) בחיבור קואקסיאלי, וחשבתי לקנות לו את ה-uDAC. יורגש שיפור באיכות הצליל?
תודה.

yossi126

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
אתה מבלבל בין קונפיגורציות.
לZ5500 יש חיבור קואסיאלי כדי לחבר למקור אודיו כי יש למערכת DAC פנימי (הרכיב שאחראי על ההמרה של אות דיגיטלי לאנלוגי) וגם לuDAC יש כזה. עם זאת, כדי לנצל את הuDAC יש לחבר אנלוגית (RCA) את הZ5500 לממיר (סטריאו בלבד). מה שכן אני לא מכיר את המערכת טוב אבל אני מניח שהקונפיגורציה של הZ5550 כוללת בתוכה את הDTS, DD וכו'. הuDAC יהיה טוב הרבה יותר בסטריאו ובאיכות הצליל אבל לא תהיה לך אפשרות להשתמש בסראונד.

כמו כן, חיבור קואקסיאלי מצדו האחד חייב להיות מקור אודיו (מחשב במקרה שלך) ומצדו השני מעגל המרה.

Mejadla

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מבלבל בין קונפיגורציות.
לZ5500 יש חיבור קואסיאלי כדי לחבר למקור אודיו כי יש למערכת DAC פנימי (הרכיב שאחראי על ההמרה של אות דיגיטלי לאנלוגי) וגם לuDAC יש כזה. עם זאת, כדי לנצל את הuDAC יש לחבר אנלוגית (RCA) את הZ5500 לממיר (סטריאו בלבד). מה שכן אני לא מכיר את המערכת טוב אבל אני מניח שהקונפיגורציה של הZ5550 כוללת בתוכה את הDTS, DD וכו'. הuDAC יהיה טוב הרבה יותר בסטריאו ובאיכות הצליל אבל לא תהיה לך אפשרות להשתמש בסראונד.

כמו כן, חיבור קואקסיאלי מצדו האחד חייב להיות מקור אודיו (מחשב במקרה שלך) ומצדו השני מעגל המרה.
אני גם ככה הולך לקנות את ה UDAC בשביל אוזניות אז רציתי לדעת אם אני יוכל לנצל אותו גם בשביל הרמקולים ע"י חיבור הכבל הקואקסיאלי אליו במקום ללוח אם

yossi126

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
לא הבנת. קרא שוב את ההודעה שלי. כבל קואקסיאלי אפשר לחבר רק למקור אודיו. הuDAC הוא לא מקור אודיו.

Mejadla

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה תפקיד החיבור הקואקסיאלי במכשיר: להתחבר למקור אודיו דיגיטלי במקום USB. או שה UDAC מוציא דרך הקואקסיאלי את האודיו הדיגיטלי שהוא קיבל מ USB ?

UDAC יהיה בכל מצב מחובר למחשב ב USB ושהמחשב הוא המקור.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
ל- uDAC יש כניסת USB , יציאת אוזניות, יציאה אנלוגית ויציאה דיגיטאלית קואקסיאלית.

כאשר אתה מחבר את המחשב לרסיבר שלך, אתה יכול לחבר או את היציאה האנלוגית מהמחשב לרסיבר, או את היציאה הדיגיטאלית מהמחשב לרסיבר, או את שניהם.

תוכל לחבר את ה- uDAC לרסיבר באותם אופנים כמו חיבור המחשב לרסיבר, דהיינו, את היציאה הדיגיטאלית של uDAC לכניסה הדיגיטאלית ברסיבר, או את היציאה האנלוגית של uDAC לכניסה האנלוגית ברסיבר, או את שניהם.

האם uDAC יישמע טוב יותר מאשר כרטיס הקול במחשב? נסה בעצמך – השווה את שניהם וראה מי נשמע טוב יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור