מבקש המלצה ל32' לPS3

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמו שהכותרת אמרה אני מחפש מסך 32' השימוש העקרי הוא לPS3, אבל כנראה שאני גם ארצה לשחק במשחקים של הPS2 עליו, כמו כן אני גם רוצה לחבר את המחשב לראות סרטים/סדרות דרך המסך.
המרחק מהמסך הוא מאוד קרוב, בין מטר לשתי מטר (בPS2 למשל אני משתמש בשלט חוטי).
התקציב הוא בין 3.5 ל4 אלפים שקלים. התקציב גמיש אבל אני מעדיף להישאר בתחום ה3.5 אם זה אפשרי. אני לא בקיא בתחום ולא יודע מה נחשב "זול" או "יקר" ולכן התקציב גמיש, אבל כמו שאמרתי הייתי מעדיף לא לחרוג יותר מידי אם זה אפשרי.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בתקציב הזה הסמסונג R81 מתאימה לדרישות שלך.

רק לידיעה,בימים אלה יצאה סדרה חדשה של מסכים של סמסונג.הדגם המחליף הוא A450

לא אמור להיות שינוי במחיר,אך,טרם ראיתי אותו.

כדאי לבדוק את העניין

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא לחוץ לקנות את המסך היום, אין לי בעיה לחכות שבוע-שבועיים.
מתי לדעתך ניתן יהיה לדעת האם הדגם החדש יותר משתלם?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כבר עכשיו ניתן למצוא אותו בחנויות.

מאיזה אזור אתה?

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חיפה. חיפוש קל בZAP מראה שהמחיר מתחיל רק מ~4200 http://zap.co.il/model.asp?model_id=576889
כמו שאמרתי, אני מוכן להגיע למחיר כזה אם זה באמת יהווה כזה הבדל. האם המסך הזה כלכך איכותי?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל,המחיר בזאפ,הוא לא הזול ביותר שתמצא.

אם תיגש לחנות תוכל להשיג מחיר זול יותר.

ל PS3 המסך הזה נותן תמורה מעולה,בשידורי טלוויזייה הוא די בינוני.

גם ההיטאצ'י A01 נכנסת לתקציב

נערך לאחרונה ב:

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
האם הייתה לך טעות כלשהי בהודעה? המחיר בזאפ הוא הכי זול שאני אמצע אבל אם אני אגש לחנות אני אמצע זול יותר? :)

שאלות נוספות - האם יש חנות באיזור חיפה שאתה יכול להמליץ עליה?
למה התכוונת כשאמרת שהמסך טוב לPS3 אך בינוני בשידורי טלוויזיה? מאיזה בחינה הוא בינוני/טוב?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אולי ראית לפני שערכתי את ההודעה.

ראשית,זאפ זה אתר בתשלום,ולא כל החנויות מופיעות בו,ושנית,כשאתה בא לחנות,אתה יכול לקבל הנחה נוספת,ומחיר זול יותר.

באיזור חיפה אני ממליץ על אניגמה בחוצות המפרץ:
http://www.enigma-av.co.il/

שירות מעולה,ומקצוענות ללא פשרות.

אבל אין להם סמסונג.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
זה תקציב ממש מועט למסך 32 בכדי לתת לך פרופורציה תקציב טוב הוא יותר נע בכיוון של בין 4-5 אלף.
לעניין, המסך שציינת הוא מעולה לתכני hd ול-ps3 אבל בשידורי טלוויזיה הוא גרוע בלשון המעטה. אין לי את המסך אז אני לא יכול להמליץ לך עליו מנסיון אישי אבל יש לי חברים שיש להם את המסך וזה התגובה שקיבלתי מהם. אני הייתי ממליץ לך ללכת על מסך שמשדר גם שידורי טלוויזיה באיכות טובה אלא אם כן אתה בכלל לא הולך לראות טלוויזיה.
מקווה שעזרתי.

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ההבנה שלי בתחום מוגבלת מאוד ולכן פניתי לפורום, לכן אני אבקש את עצתך שוב.
באם להתעקש על הסמסונג ולחפש חנות אחרת או שאולי עדיף לבחור בדגם אחר שיש אותו באניגמה?
הייתי יכול לקנות את הדגם שראיתי במחסני חשמל או את הדגם שראיתי במגה אבל לא נראה לי שמה שהייתי מקבל שם היה מהווה תמורה נאה למחיר, ולכן אני יודע עד כמה חשוב איכות השירות ולא רק איכות המוצר.

אם אני אגדיל את התקציב ל4500 שח' מהם האופציות שלי ?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי מה שאמרתי על הסמסונג:בצפייה בשידורי טלוויזייה איכות התמונה היא סבירה ולא יותר.

פלזמה עדיפה לטעמי למי שצופה הרבה בטלוויזייה.

אבל בPS3 בא לידי ביטוי היתרון של המסך:איכות תמונה מעולה

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בתקציב של עד 4400 אפשר לקנות טלוויזיה מעולה של סוני kdlu3000e שמעתי עליה רק דברים טובים וב4600 שקל תוכל לקנות טלוויזיה kdlp3000e היא נחשבת לטלוויזיה יותר טובה אבל לא ראיתי את אף אחת מהם בעיניים.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם יקח לך זמן עד שתקנה טלוויזיה אז בקיץ בתחילת יולי אני הולך לקנות גם טלוויזית 32 אני אוכל להמליץ לך אחרי הקניה.
הייתי מציע לך ללכת ולראות בעיניים מספר דגמים:
sharp wd1e
sony kdlp3000e
sony kdlu3000e
toshiba c3500
philips pfl5322
תחפש מקום בו נמצאים כל רשימת הדגמים הללו ותראה אותם אחד ליד השני, אין כמו לראות את המסך בעיניים.

ohadabr

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ממליץ בחום על KDLP3000E רואים בה מצוין

msa90

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הייצור של הR81 נפסק וגם אין יותר ייבוא שלה לארץ.... בקרוב יוצא הדגם החדש שלה A450 שלפי מה שמדברים טלויזיה מדהימה
אני אישית חושב שהסקארלט מדהימה אבל לך למספר חנויות תקבל המלצות תשאל שאלות מזה כל דבר וככה תבין וגם תזהה בין איכות טובה לפחות טובה

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
נכנסתי היום למספר חנויות. הרוב לא
  • היה מעניין, כרגע יש שתי חנויות שאני מתלבט בנוגע אליהם
  • באניגמה הציעו לי Hitachi L32A01 ב4300
  • באלמ הציעו לי את הסמסונג A450 ב4350.
  • הם אמרו לי שיש להם גם דגם של סמסונג A330 במלאי (לא היה בתצוגה) ב3600 ולפי מה שהם טענו ה330 מאוד דומה ל450 רק עם פחות ניגודיות ופחות יציאות HDMI.
  • דיי ברור שה330 יהיה פחות איכותי מה450 אבל תהיתי האם למישהו פה יש נסיון עם הדגם הזה?
והאם מישהו יכול אולי להסביר לי מה ההבדל בין ה330 ל450 (חוץ מהניגודיות)? על מה אני משלם עוד 800 שח'?

נערך לאחרונה ב:

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני רואה עכשיו שיש גם את הסמסונג S81 ב3500 שח'.
ומגוון דיי גדול של מסכים בטווח המחירים הזה.
לכן אני אחזור צעד אחורה - בהנחה שתקציב שלי הוא כ~3600 שח' על איזה טלוויזיה אתם ממליצים לPS2/3 בלבד (ללא כבלים בכלל).

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רכשתי בסוף את הA450 ב4000 שח' דרך וואלה שופס.
הגשתי את ההצעה והפסדתי למחרת חזר אלי נציג ואמר שאם אני אוסיף כסף אני יכול לזכות. אמרתי לו שההצעה שהגשתי היתה המחיר המקסימלי שאני מוכן לשלם הוא אמר שהוא ייבדוק אם אפשר לאשר שם אותי בהמתנה 15 שניות ואמר לי שזכיתי בהצעה של 4000 שח' (משלוח חינם).

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש(Y)

רק תוודא שניתן להחזיר במקרה שיתגלו פיקסלים שרופים במסך.

יונתן

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שאלתי על זה לפני שהסכמתי כמובן - האחריות היא דרך היבואן הרשמי וניתן להחליף גם על פיקסל שרוף אחד.
אני משער שאולי אני אצטרך לשלם על המשלוח במקרה כזה אבל זה עדיין נראה לי משתלם. הכי זול שהצלחתי למצוא בכל מקום אחר היה באלמ ב4350 ככה שזה יצא מחיר טוב (למעשה כבר החלטתי לגשת לשם לקנות את הטלווזיה היום לפני שהתקשרו מוואלה שופס).

רק מקווה שלא יתעכבו עם המשלוח יותר מידי זמן. אמרו 7 ימי עסקים אבל מנסיון העברהיבואנים הרבה פעמים לא עומדים בזמנים ולוקח להם לפעמים גם שלושה שבועות. נקווה לטוב.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור