למה אתם ב-yes?

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אנחנו הינו מחוברים להוט עד לפני שלוש שנים

ועד היום אנחנו בלי אף ספק תוכן ובלי שום ממיר כזה או אחר.
אפילו לא מהממירים החדשים האלה של ה-DVBT.
חיינו טובים בהרבה מאז השינוי.
ממליץ לכולם בחום.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ועד היום אנחנו בלי אף ספק תוכן ובלי שום ממיר כזה או אחר.
אפילו לא מהממירים החדשים האלה של ה-DVBT.
חיינו טובים בהרבה מאז השינוי.
ממליץ לכולם בחום.

(Y)

אני לא יכול להמליץ לכולם אבל אני יכול להעיד על כך שאני כבר 3 שנים בלי אף אחד מהם.
מאז אני שומע הרבה יותר מוסיקה.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מזה משנה בסופו של דבר כל החברות אותו הדבר גם של הכבלים גם של הפלאפונים. הבטחות ומבצעים היום כבר לא מושכים אותי רק בגלל כמות הפעמים שאי הדקויות בחברות האלו גבוהה הבטחות לחוד וקיומן לחוד, אני הייתי סטודנטית ללימודי משפטים, וחשבתי שבגלל שאני סטודנטית יקלו עלי אבל לא, המבצעים השתנו מאוד מהר אחרי שאשרתי התחברות וקשה מאוד להתנתק מהחברות האלו בכלליות אני מדברת על כל החברות שדורשות התחייבות כמנויה.

אני רואה שמרגע לרגע יש פה יותר אנשים שאוהבים את יס מאת הוט. לי את האמת יש את שניהם. בבית של ההורים יש לנו יס. הם מעדיפים ככה.

כשהתחלתי ללמוד במרכז לימודי כימיה, ועזבתי את הבית, עשיתי הוט, כי יש להם באמת מחירי רצפה שכסטודנטית אני מעדיפה.. אבל מבחינתי שניהם אחלה!

(אולי זה כי גם ככה לא יוצא לי לראות טלוויזיה יותר מידי...)

אז משפטים או כימיה?

אני מתפלא על האתר שלא סגר את השרשור הזה מיד אחרי הפוסט הפותח (N). הוא מריח לא טוב כמגיע מגוף מסחרי שלא חושב להזדהות (N)(N).

ביום בו אמצא אתר אינטרנט שמשדר ספורט ו/או סיטקומז, אני מעיף את החברה לה אני מחובר לקיבינימט. לא, לא אגיד למי אני מחובר כי עוד יחשבו שהיא בסדר - והיא ממש לא.

לידיעת כולם: טכנאי של החברות האלה שמבריז מזכה אותכם על פי חוק בפיצוי של כמה מאות שקלים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור