להביא את Yanni להופעה בתל אביב !!!

Donkijoni

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי חברים.
אנחנו מנסים לגייס מסה של בשות להירא לארץ את Yanni להופעה.
מיש שלא מכיר את Yanni נספר לכם שזה אחר מהמוזיקאים המוכשרים בדורינו שכותב מלחין ומנגן מוסיקה מג'אנר ה"ניו-אייג". הוא מוכר מאד בחו"ל ובעיקר בארצות הברית וביוון (מקום הולדתו) והוא נחשב לאחד מגדולי ממציאי ג'אנר הניו אייג'.

כדי להביא אותו לפה, אנו צריכים הרבה בקשות באתר Eventful.
אנא הכנסו לקישור ותלחצו על Demand it! שבצד ימין למעלה - ותכניסו את תל אביב.

http://eventful.com/telaviv/demand/...m_medium=email&utm_campaign=weekly-bulletin-1

נקווה שהוא באמת יופיע בארץ
תודה מראש (-:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מוכשר ?
זה כבר עניין לוויכוח.
אומן ענק? עניין של העדפה.
אבל שיהיה לכם הרבה בהצלחה אנשים.
ליאישית כל פעם ששמעתי אותו התפוצצו לי האוזניים וברחתי מהחדר.
:)

אגב אני חבר בEVENTFUL כבר המון זמן, ושום דבר לא עבד שם חוץ מעשרות מיילים מבוזבזים למייל שלי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
"ענק" זה גם ענין של כמות מעריצים, לא?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני חושב שאם צריך עצומה על מנת להביא אותו לארץ הקודש כנראה כמות המעריצים שלו {לפחות כאן} לא ממש גדולה.

את ההופעה הראשונה שלו {יש לי אותה ב-DVD ובלייזר דיסק} ממש ממש אהבתי. את האחרונה? בושה וכלימה.

בכל זאת אני אשמח אם יגיע לכאן. בשביל אלא שרוצים אני מוכן לחתום על כך שגם אני מעריץ.

Donkijoni

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
"ענק" זה גם ענין של כמות מעריצים, לא?

אני חושב שאם צריך עצומה על מנת להביא אותו לארץ הקודש כנראה כמות המעריצים שלו {לפחות כאן} לא ממש גדולה.

את ההופעה הראשונה שלו {יש לי אותה ב-DVD ובלייזר דיסק} ממש ממש אהבתי. את האחרונה? בושה וכלימה.

בכל זאת אני אשמח אם יגיע לכאן. בשביל אלא שרוצים אני מוכן לחתום על כך שגם אני מעריץ.

ליאור, תתפלא כמה מעריצים יש לו פה בארץ
גם אני חשבתי שאי בין הבודדים שמכיר אותו בארץ, אבל כנראה שטעיתי. יש לו פה לא מעט מעריצים "שקטים"
ובכל הנוגע למעריצים בכל העולם - כן, יש לו המוווון מעריצים והוא ידוע מאד. אלא מה, המעריצים שלו, מטבע הדברים, הם לא אותם מעריצים של דפש-מוד ומדונה (זוועה) ולכן הם שקטים יותר.

נמר, אתה צודק שכמות המעריצים שלה פה יחסית לא גדולה, אבל היא מספיקה כדי להביא אותו, חוצמיזה, אם תסתכל שם באתר יש שם בקשות להביא אותו גם ללוס-אנג'לס וטורונטו, כך שאם יש בקשה או לא - זה לא המדד לכמות מעריצים.
בכל הנוגע להופעות, יש לי את כל ההופעות שלו (כולל החדשה שטרם הגיע לארץ!! - Yanni Voice) ואני ממש משוגע על כולם.
נכון, שההופעה הראשונה שלו בארקופוליס היתה הפיסגה (הוא בעצמו מאשר את זה) והקונצרט בלאס-וגאס היה פחות קלאסי ויותר ניו אייג', אבל זה מה שמייחד אותו - הקשת הרחבה של המוסיקה שלו.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש המון אנשים שמכירים את השם הזה, זה נכון. אנשים שראו קטע בוידאו / הופעה בטלויזיה וכו'.

Donkijoni

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ולכן אני מקווה שאנשים ישתפו פעולה

ויכנסו לאתר הזה ויצביעו בעד הבאתו לארץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור