לא הגיע הזמן להתאחד עם הפורום הדו ערוצי

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
חברים,
היה לכם רעיון נחמד לפתוח פורום נוסף, אודיופיליה.
פורום זה עשה קניבליזציה (אומנם קטנה) לפורום הדו ערוצי.
כיום שני הפורומים דלים בפוסטים חדשים, מה שמחזק את הטענה שהפיצול היה גדול מדי על כמות נמשתמשים בשני הפורמים.
אני חושב שהגיע הזמן לחזור לפורום מאוחד (דו ערוצי) ולא לפצל את כמות הפוסטים החדשים בין שני פורומים.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
פורום האודיופיליה שונה מהדו ערוצי. תכליתו היא למנוע מחברים המעוניינים לדבר על נושאים כמו הבדלים בין כבלים, מבלי שידווחו שהם הוזים. אתה מוזמן לקרוא את ההקדמות שלי ושל נמר.
אין רואה את ה"קניבליזציה" שאתה מדבר עליה.
הפורום כאן כמו כל האחרים באתר, חופשי לדיונים.
באשר לכמות. הפורום הזה בתחום האודיו הוא הפעיל ביותר בארץ.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
גיא, אני מבין שזה הבייבי שלך, זה בסדר ואני מכבד
אולי למעט שניים שלושה פוסטים "חריגים" מקומם של כל הפוסטים הוא בדו ערוצי
בוא נהיה עם קצת מודעות עצמית, בכל הפורומים (ובכל האתרים) יש ירידה בכמות התגובות, הפיצולים רק גורמים נזק

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מאיפה הנתונים שלך?
לאתר הזה למשל, נרשמת עלייה מתמדת בכמות הקוראים.

פורום אודיופיליה נפתח בדיוק עבור אלה שרוצים לדבר על אביזרים שהתגובות עליהם הן "שמן נחשים" וכדומה. יחד עם זאת, לא מבין איך הפיצול הזה גורע מהפורומים האחרים?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לא הבנתי את הלוגיקה איך הפיצול הקטין את כמות הפוסטים.
מי מפריע או מונע פתיחה של פוסט כזה או אחר בפורום אודיופיליה או בפורום דו ערוצי ?
איך הפיצול מפריע לפתוח פוסט ?
ארז

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
הפורום החדש לא הקטין את כמות הפוסטים, אלא פיזר את אותם פוסטים שהיו בדו- ערוצי, על שני פורומים,
מה שגורם להם להיות עם כמות קטנה של פוסטים, כל אחד מהם (הכמות לא קטנה אלא התפזרה)
אגב, תזכירו לי למה נסגר בזמנו הפורום של האודיו היוקרתי? למיטב זכרוני מאותה סיבה

חברים אל תיתממו, יש ירידה בכמות הפוסטים (לצערי ולצער כולנו) וזה לא קשור לאתר אלא למגמה בכל האתרים.
נמר, ייתכן שהאתר חווה שיא של כל הזמנים בכמות הקוראים, אבל מספיק להציץ בדף האחרון של הפורום הדו-ערוצי, כדאי לראות שהוא מכסה חודש שלם של הודעות (להזכיריכם, היו ימים שהדף האחרון כלל בתוכו פוסטים של יום אחד בלבד!)

חשוב לי לציין, כל הנאמר לעיל הנו מתוך רצון טוב, לראות את הפורום והתחום פורחים ומתחזקים!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה מציין שכמות הפוסטים ירדה והתפזרה בין 2 פורומים.
הבעיה בירידה בכמות הפוסטים ברורה וידועה וכמו שכתבת, היא לא קשורה לפיזור בין 2 הפורומים.
מה הבעיה בפיזור שבגינו אתה מציע לבטל את פורום אודיופיליה ?

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
ארז, מתי נכנסת לאחרונה לפאב או מסעדה ריקה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תזכירו לי למה נסגר בזמנו הפורום של האודיו היוקרתי? למיטב זכרוני מאותה סיבה

מעולם לא היה פה פורום אודיו יוקרתי. היה פורום ״היי אנד״ שנפתח בעקבות בקשתו של יהושוע גומא. הוא נסגר משום שלא היתה לו הצדקה שכן רובם המוחלט של החובבים כאן קונים היי אנד. לכן, פתחתו לבקשת גולש ותיק ופעיל מאוד וגם אז, כשפתחתי אותו, הייתי סקפטי לגביו.

הפורום הזה שונה. הוא מוגדר לאודיופיליה. כלומר, לא טכנוקרטיה בגרוש ואין סכנה שמישהו פה יצרח על השני שהוא הוזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חשוב לי לציין, כל הנאמר לעיל הנו מתוך רצון טוב, לראות את הפורום והתחום פורחים ומתחזקים!

אני בטוח בכך. באמת, לא בציניות חלילה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ארז, מתי נכנסת לאחרונה לפאב או מסעדה ריקה?

מה זה קשור ?
לדעתי זו אנלוגיה לא רלוונטית.

אני נכנס לפורומים על בסיס יומי (או כמעט יומי) וממש לא משנה לי אם נכתב פוסט בדו ערוצי או באודיופיליה או ברב ערוצי.
אם הנושא מעניין אותי או יש לי מה לתרום לדיון אז אני כותב. אם לא, אז רק קורא.
ארז

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה זה קשור ?

אני נכנס לפורומים על בסיס יומי (או כמעט יומי) וממש לא משנה לי אם נכתב פוסט בדו ערוצי או באודיופיליה או ברב ערוצי.
אם הנושא מעניין אותי או יש לי מה לתרום לדיון אז אני כותב. אם לא, אז רק קורא.
ארז
אני חושב, וכבר דיסקסנו את הנושא בעבר, שיש לפורום הרבה יותר קוראים מאשר כותבים. אני נכנס לפורום פעמים אחדות בכל יום, אבל אני לא כותב פעמים אחדות בכל יום (למזלכם...).

אריה

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
מה זה קשור ?
ארז
הכי רלוונטי בעולם, באסה להיכנס לפורום כל יום ולראות שאין הודעות חדשות, בדיוק כמו שבאסה להיכנס לפאב ריק.
במקום פורום אחד עם קצת אקשן, קיבלנו שני פורמים לא פעילים דיו.

ולשאלתך הקודמת, כן הפורום החדש "גונב" פוסטים מהפורום הדו ערוצי, ראה דוגמת הסקירה המצוינת האחרונה של נמר על המגבר המשולב, שלושת הפוסטים של מינכן ועוד. כולם מקומם בדו ערוצי.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
הרוב בטח רואים את השירשורים ב"הודעות אחרונות" ככה שזה לא הכי עקרוני מאיזה פורום היה השירשור

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור