כבל רמקולים

drm9559

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
מוזר אני עובד עם mogami E137383 ולא חוויתי זאת , עם זאת יש לו טיפה הדגש בבס
יש מצב שהאוזן התרגלה לסאונד מסויים ?
שלום החלפתי קונקטורים לאיכותיים של furutech מקווה שהם מקוריים. יש הבדל לא בסאונד אלה בפירוט. כנראה המוגמי חייב קונקטורים איכותיים. קראתי וראיתי ביוטיוב הרבה סרטונים ביקורות שזה כבל מעולה ביחס למחיר והוא מגיע לרמת high end האומנם?

drm9559

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
סלח לי ilaubel יצא לנסות על הסט שלך עם האופרה, כבלים של שינדק? ולמה אתה מעדיף את המוגמי לאומר האודיוקווסט? תודה.

drm9559

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
תודה שניצל המוגמי לדעתי זה טוב לרמקולים בעלי עוצמה גדולה לדיסקוטקים. הם עומדים בעומסים גדולים שומרים על הרכיבים של המערכת.
הצליל יבש לא מבריק ומאוזן יתר על המידה. לא מוציא את כל הצלילים. מה שכן הוא לא מעייף את האוזניים.

drm9559

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
מוזר אני עובד עם mogami E137383 ולא חוויתי זאת , עם זאת יש לו טיפה הדגש בבס
יש מצב שהאוזן התרגלה לסאונד מסויים ?
אם תרצה רק ... תנסה כבלים לרמקולים של xindak! המוגמי לא יודע למה אתה כולכך מרוצה,מעניין?

drm9559

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
8
תודה שניצל המוגמי לדעתי זה טוב לרמקולים בעלי עוצמה גדולה לדיסקוטקים. הם עומדים בעומסים גדולים שומרים על הרכיבים של המערכת.
אני צריך לקבל בדואר מבריטניה furutech b502 משהו כזה. מחכה שיגיע.

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
87
נקודות
28
ווווו אנשים תנשמו זה שהכבל לא מתאים לכם ויש לכם כל מני הגדרות מוזרות כמו מתאים לסוג מוזיקה מסויים או למקום מסוים או לא מכניס לחדר של הילדה שלי או השד יודע מה לא משנה כלום את העובדה שבמערכת אצלי הוא נישמע מצויין
אני מחליט עם האוזנים בלבד וכן ניסיתי גם כבלים יקרים פ10 כמו האודיוקווסט ששוכבים אצלי בקופסה ונישמעו פחות טוב בעיני

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
חברת Mugami היפנית מייצרת כבלים טובים עם Vfm גבוה,
ניטראליים ללא קולורציה, מעט יבשים,

בזמנו השתמשתי רבות עם כבלי החברה
עם סטים שלמים במערכות הקולנוע שהיו ברשותי.

תמונות מצורפות

• 20240518_144444.jpg
    20240518_144444.jpg
    KB 83.2 · צפיות: 8
נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
איני מחדש בכך שכבל רמקול זה סוג של איקוולייזר, הבעיה שחייב להיות כבל, ואין דבר כזה כבל שקוף לגמרי, זה תלוי רמקול מגבר אורך וכו'.
בקיצור דירוג של כבלים נדון לכישלון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור