ייעוץ בקשר לפטיפון

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
בעקבות השיטוטים באתרי האודיו הבנתי שלפטיפונים יש תחיה ותקומה ואפילו יתרונות בסאונד. אז יש לי כ70 תקליטים . הבעיה היא שאין לי שמץ של מושג מה כדאי והאם ניתן לשמוע את הפטיפון ללא קדם.
בנוסף המערכת שיש לי כוללת CD איכותי של מנורות , האם פטיפון סביב ה-1000 ש"ח שווה מאמץ והשקעה, או שפשוט זה ישמע אחרת (שאחרת לטובה בהחלט סיבה כדאית).
תודה מראש.

kingj

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פטיפונים דורשים קדם מגבר אולם יש מספר פטיפונים שניתן לחבר ללא קדם מגבר , פטיפונים כאלה יש לפיוניר / סוני ודנון , הם פטיפונים פשוטים יחסית והסאונד בתקליט בכל מקרה ישמע הרבה יותר טוב , איזה רסיבר יש לך ? יש רסיברים עם כניסת PHONO . בתור אחד ששומע תקליטים די הרבה אני ממליץ בחום על פטיפון , אפילו על הפשוטים , זה סאונד אחר לגמרי , תבדוק אופציות מיד שניה .

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
מגבר מנורות ללא כניםת PHONO .
דורש בדיקה העניין ,שפטיפון פשוט ינגן יפה יותר מCD מנורתי של הרבה אלפים .
רק שצריך להשיג פטיפון כדי להיתרשם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא "כל פטיפון" ישמע טוב יותר מCD.
ישנם בלוחות פטיפונים במחיר שצינתה,
מומלץ לישמוע עם פונו (אפילו בהשאלה)
ע"מ לקבל מושג מה...?

kingj

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
DP200USB פטיפון חדש של DENON עם חיבור USB למחשב , מה אתם אומרים ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם אתה מחפש לשמוע תקליטים ולהינות לך על משהו ביד שניה מחברה שמתמחה בפטיפונים. דנון אינה יצרנית.

byrdparis

עוסק בתחום
מעורבות
59
נקודות
28
על אלה שהוא חשב ללכת עליהם (בעלי ה USB ) אתה צודק , זה לא זה..

אבל לגבי סוף המשפט שלך .. (N)
אני בטוח שלא היית מתנגד לאחד כזה למשל :

DENON כמובן .
אחד מהיצרניות הטובות של DIRECT DRIVE של פעם .

תמונות מצורפות

• v5zxqx.jpg
    v5zxqx.jpg
    KB 49.8 · צפיות: 303

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אביעד. הכוונה הייתה "דנון כיום אינה יצרנית פטיפונים" ויצא "דנון אינה יצרנית".(shocked)

לאחר התמונה היא כנראה יצרנית גם היום אך בטווח המחיר הנ"ל דנון לא יהיה הלהיט התורן. עדיף לחשוב על כיוונים אחרים.

אני מאוד אוהב את המוצרים שלהם בתחום הקולנוע הביתי ולמעשה הרסיבר שלי הוא רסיבר של דנון.:)

מצטער על חוסר הריכוז שלי בהודעתי הקודמת.(ורד)

adudu

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
דנון....גם אצלי

למי שלא מבין מהו פטיפון ....שיגיע אלי

תמונות מצורפות

• 6000-6.JPG
    6000-6.JPG
    KB 148.5 · צפיות: 443

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אדודו.

האם אתה מכיר את הפטיפונים החדשים של דנון? הם מגיעים עם פונוסטייג' מובנה, מעטפת פלסטיק, זרוע אוטומטית והכי חשוב סאונד בינוני וחשבונית על סך 1500 ש"ח.

באותה נשימה קיימות חברות טובות יותר, איכותיות יותר מציעות מוצרים חדשים במחיר דומה ותמורה גבוהה יותר לכסף.

עם כל הכבוד לדנון היא לא יצרנית שמתמחה בפטיפונים ומעבר לכך שתמיכה מניופאן בכל הנוגע לכיוון, שידרוג ראש וכ"ו הוא לא יקבל. ואם כן הוא יקבל תמיכה מאחד שאינו ממש מבין בתחום. ניופאן לא מתעסקים עם זה.

מעבר לכך שיש לו יופי של מוצרים חדשים בשוק שיתאימו לו, מדוע להפנות אותו ליד שניה, ללא אחריות, ללא תמיכת יבואן ואפילו יכול להיות שהפטפון לא תקין מבחינה מכנית והבחור המתחיל לא יידע לזהות זאת.

adudu

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
בסדר גודל של 1000 עד 2000 ש"ח ניתן למצוא פטיפון יד שניה בערך של 5000-6000 חדש ויותר ....כמו שאתה רוכש רכב יד שניה אתה הולך איתו לבדיקה...כך גם בפטיפון יד שניה גש לטכנאי מיומן שיבדוק עבורך את הפטיפון....מה הבעיה?....אצלי כל המכשירים בני 25 ומעלה...האלקטרוניקה אצלי חוגגת עוד שנתיים 40.......ונשמעת טוב יותר מחדשות ובעשרות אלפי שקלים
בברכה
דודו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דודו.
אל תשכח שאתה טכנאי, הידע הטכני שלך גדול מזה של הצרכן הרגיל. אתה כן תוכל לעלות על בלאי ותקלות במכשיר ישן וגם תוכל לטפל בזה.

מענין אותי לדעת לאיזה פטיפונים השוואת את הפטיפון שברשותך ובמה היה טוב יותר מהם? {לא בצניות}.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
היי חברים תודה על הייעוץ והדיון.
הגיע אלי פטיפון מחבר ,שמעל 10 שנים לא עבד.
הפטיפון של sanyo (TP 6100 ונראה כמכשיר הרבה יותר איכותי ממה שזכור לי בפטפונים של לפני כ25 שנים יש לו בולמי זעזועים לצלחת בולמים לרגליות .
הבעיה מנגן רק ברמקול שמאל ואחרי חצי שיר ראשון החל לזייף ואף נעצר בהמשך.
איך מתקדמים הלאה באזור אשדוד מבלי להתרוצצץ אל העיר הגדולה מצפון. פשוט עברתי אצל שלוש מעבדות באשדוד לא מבינים מה אני רוצה..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אתה מחפש פטיפון בשביל לשמוע מוסיקה או פטיפון בשביל להכנס להרפתקאות?

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
היי נמר , מתנצל אם הרגזתי אותך . אבל שורה תחתונה יש לי תקליטים ורציתי לדעת אם ניתן לחסוך נסיעה לאזור המרכז בשביל לשמוע ולרכוש פטיפון.
אני חוזר שוב באזור אשדוד.
כי באזור המרכז אני כבר מכיר מספר סוחרים חביבים ומוצלחים ,באמת לא בציניות .מנסיון יודע שאם אגיע אליהם אגלוש לתקציב גבוה .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ממש לא הרגזת אותי ידידי. אני פשוט מנסה להציל אותך מההרפתקאה הזו שאתה עלול להכנס אליה עם הפטיפון שדורש תיקון "קל". מה שנראה קל בפטיפון עלול להפוך לסדרה של "קלים" שהופכת להיות קשה אחד גדול.

יש לפרוג'אקט פטיפון שנקרא RPM1 שנמכר כחדש סביב התקציב שלך. תוכל לשלב לו פונוסטייג' של קמבריג' אודיו או כל אחד בתקציב דומה וקיבלת סטאפ אנלוגי שלא דורש תיקונים + אחריות.

אם יש עוד פטיפונים חדשים או יד שניה שחבר פורום יכול להמליץ עליו {אחד כזה שהוא מכיר אישית ויודע שהוא תקין} לך עליו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור