ייעוץ בבחירת מצלמה

amitha

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני מתלבט איזה מצלמה לקנות את
ה SX120 IS של קנון או את ה 2000hd של פוג'י
אני יודע שקנון היא מצלמה קומפקטית וזאת של פוג'י היא חצי מקצועית , אני מחפש מצלמה בעיקר לצילומי פנים ( בתוך הבית , צילומי משפחה ופחות צילומי נוף למרות שגם תמונות כאלה נעשה... ) חשוב לי שהתמונות יהיו טובות ושהסוללות לא ייגמרו מהר ( כמו שקורה לי במצלמה הנוכחית שלי), מכיוון שהמחיר של פוג'י ירד אז היא נראית לי יותר אטרקטיבית, מה אתם מציעים ? על מה ללכת ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עזוב את ההגדרות השיווקיות "חצי מקצועית", האם קראת ביקורות על שתי המצלמות, במיוחד על התמודדות עם ISO גבוה וצילומים עם פלאש?

amitha

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קראתי את הביקורות בפלאש יש יתרון לפוג'י ובהתמודדות עם ה ISO יתרון לקנון ( אם ככה המצב הוא 1:1 :)) )
זה עדיין לא עוזר לי בבחירת המצלמה, בכל פרמטר שתבחר יש יתרון לאחת על האחרת ומכאן באה ההתלבטות שלי , רציתי לראות תגובות מכאלו שרכשו אותן כי מבחינת מחיר הן די קרובות , היתרון הגדול של הפוג'י הוא צילום וידאו באיכות HD , מבחינת זום לא משנה לי *10 או *15 , מבחינת MP הן זהות , לפי הביקורות איכות התמונות שלהן מעולה , לגבי המשקל יתרון ברור לקנון , גם מבחינת כמות סוללות יתרון לקנון, כבר הייתי בכיוון של לקנות את הפוג'י ועכשיו נראה לי שאלך לכיוון של קנון...עדיין לא החלטתי..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עבור צילומי פנים, יש עדיפות למצלמה עם עדשה בזוית רחבה יותר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור