טבעת לפטיפון.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש למישהו נסיון עם זה?

http://www.soundfountain.com/amb/ttring.html

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
את ה 600 גרם מישקולת עם הפלס במרכזה אני מזהה......

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי נמר

מניסיון שלי...אם הנוטינגהם שלך, הדבר הטוב ביותר והיעיל ביותר הוא הרינגמאט
כל השאר הדברים שחלקם נוסו כגון טבעות, קלאמפים למיניהם, מישקולות וכו' רק יזיקו לצליל
אני מציע לך לא להכנס לזה
יום טוב אייל

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הטבעת, יעילה בהוספת מומנט וביישור תקליטים עקומים. VPI ממליצה על שימוש בטבעת. לדעתי, זהו טוויק מצויין.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
הטבעת לא אמורה לשנות את הצליל, רק להדק וליישר תקליטים בעייתיים.
לא מעט יצרנים ממליצים על זה.
לדעתי כדאי לנסות.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי

אין חוקים גורפים לגביי השפעה של טוויק כזה או אחר על הפטיפון ומה שטוב לפטיפונים של vpi לא בהכרח יהיה טוב או אפילו יזיק לפטיפונים אחרים...
מכיוון שאני מכיר את הפטיפון של נמר כי במקרה יש לי אחד כזה בבית, לדעתי זה רק יגרום נזק, מה גם שהיצרן בעצמו לא ממליץ שימוש בקלאמפים מישקולות וכל מיני טוויקים למיניהם על הפטיפונים שלו...
בקשר למה שזה עושה על פטיפונים אחרים אז אין לי מושג חוץ מזה שלפי מה שאני יודע הסקוטמאסטר או הסופר סקאוטמאסט מגיעים עם הטבעת הזו כחלק בילית נפרד המפטיפון כך שזה כבר סיפור אחר לגמריי

את הניסיונות שלי לגבי הדברים האלו עשיתי בעבר עם פטיפונים אחרים שהיו ברשותי והתוצאה היתה ברורה מבחינתי, כל הקלאמפים והמישקולות רק הזיקו לצליל נקודה.
ישנם הרבה פטיפונים שהמבנה שלהם דורש את הדברים האלו וישנם כאלו שלא לכן חשוב להכיר את הפטיפון שברשותך ולדעת מה הכי טוב בשבילו
אייל

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
http://www.hometheater.co.il/module...pic&t=33472&postdays=0&postorder=asc&start=60

הודעה שלישית.

תשים לב שלא מדובר בכל טבעת אלא בטבעת ספציפית מסויימת. היא באה לטפל בתקליט ולא בפטיפון.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
להוציא???

יש עוד משהו חסר במערכת של נמר???:מה??????????:
לא עולה לי בראש...
בקשר לציוד???זה כבר עניין של טעם ומה שלא נראה לך כשלם לא בהכרח יראה לו כלא שלם....טעם וריח...

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יש עוד משהו חסר במערכת של נמר???:מה??????????:
לא עולה לי בראש...
בקשר לציוד???זה כבר עניין של טעם ומה שלא נראה לך כשלם לא בהכרח יראה לו כלא שלם....טעם וריח...

מי אמר לך שהכונה היתה למע'?
ואתה יודע מה?אם כבר מע' עסקינן,
הייתי משדרג את הראש למשל ולא
שם כסף ליפני, על צלחת ישור(אני כן?)
ואת זה הייתי ממליץ גם לנמר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה הבנתי אותך אחי.;)

הראש יגיע אוטוטו. הטבעת הזו כפי הנראה אינה הוצאה גדולה.:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור