התמונה הרומנטית ביותר!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פטיפון הוא מכשיר שמבחינתי מדבר לרגש. הקסם שבצליל שלו, כאילו משהו פועם בו.

התמונה הבאה לקוחה מהפורום של אביעד {byrdparis} ושם הוא השתמש בכותרת הכי מתאימה לתמונה. ואני מצטט "ללא ספק אחת התמונות הרומנטיות שראיתי שהסובJקט הוא פטיפון ."

אותה תמונה ממחישה באופן מוחלט את האהבה ואת הרגש שיש לחובבי האנלוגי כלפי המכשיר שלהם, בחוץ קר, קודר, גשום והפטיפון מול החלון כאילו מחמם את האווירה.

בחורף. כאשר אני מאזין למוסיקה דרך הקומפקט אני חש כאילו גם המוסיקה החמימה ביותר עדיין אינה מחממת "נכון". זה כמו מזגן של היום לעומת קמין עצים של פעם. הקמין הוא החום הנכון, האמיתי ולא משנה כמה מנורות נדחף בקומפקט או בשרשרת שאחריו.

אז הנה התמונה שמעלה בי געגועים עזים לימים גשומים בזמן שהצלחת מסתובבת ומחממת את הבית בצלילים אנלוגים מענגים.

מהי התמונה שמרגשת אתכם?

תמונות מצורפות

• 2007524_19401121653_0001.jpg
    2007524_19401121653_0001.jpg
    KB 87.5 · צפיות: 365

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
יפה! אני לחורף הזה התכוננתי מבעוד מועד!
:)

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אני לא יודע, יש משהו בפטיפונים "מועצבים" מידי שלא עושה לי את זה.
דווקא שאני חושב על פטייפון, חושב על משהו עם צלחת שחורה (או איך שלא קוראים לזה - פלטה), עם זרוע אחת וראש יפה.

משום מה לאחרונה אני רואה יותר מיד י פטייפונים שנראים "עתידנים" , כל מיני צבעים כמו ירוק, כחול ואדום, ואיזה שתי זרועות, וכבלים שיוצאים מכל כיוון וכו'.

נראה כאילו תכף הם יוצאים מן המסך והופכים לאיזה רובטריק או משהו ;)

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הי עוז

מסכים איתך במאה אחוז(Y)(Y)(Y)

אני מאוד סולד מכל העיצובים של הפטיפוים המודרניים, שבניהם ישנם פטיפונים מדהימים מבחינת צליל...
לא אוהב את כל הקישקושיאדה הזו, סליחה

מהבחינה הזו הנוטינגהם הוא ,לדעתי כמובן, הפטיפון היפה ביותר שראיתי עד כה, הוא מצד אחד מאסיבי במקצת, בעל עיצוב נקי מאוד ומצד שני מאוד אלגנטי ומשדר יוקרתיות ונוכחות מדהימה עם כל הפשטות שלו במיוחד עם הפלטה שהוא מגיע איתה...הקטע הוא שמשום מה במציאות הוא מרשים הרבה יותר ממה שהוא נראה בתמונות באינטרנט...אני זוכר שכשקיבלתי אותו ממש נדהמתי מאיך שהוא היה נראה,

אני מאוד לא אוהב את את העיצוב המודרני החדשני הזה, וההיטקי (עלאק) הזה...
זה נכון שפה ושם ניתן לראות פטיפונים מעוצבים נחמדים אבל הרוב לדעתי מכוער
אלו מבניכם שחושבים שזה אומנותי סבבה, במקרה הזה אני מגדיר אומנות קצת אחרת
אייל

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
מסכים איתך במאה אחוז(Y)(Y)(Y)

אני מאוד סולד מכל העיצובים של הפטיפוים המודרניים, שבניהם ישנם פטיפונים מדהימים מבחינת צליל...
לא אוהב את כל הקישקושיאדה הזו, סליחה

מהבחינה הזו הנוטינגהם הוא ,לדעתי כמובן, הפטיפון היפה ביותר שראיתי עד כה, הוא מצד אחד מאסיבי במקצת, בעל עיצוב נקי מאוד ומצד שני מאוד אלגנטי ומשדר יוקרתיות ונוכחות מדהימה עם כל הפשטות שלו במיוחד עם הפלטה שהוא מגיע איתה...הקטע הוא שמשום מה במציאות הוא מרשים הרבה יותר ממה שהוא נראה בתמונות באינטרנט...אני זוכר שכשקיבלתי אותו ממש נדהמתי מאיך שהוא היה נראה,

אני מאוד לא אוהב את את העיצוב המודרני החדשני הזה, וההיטקי (עלאק) הזה...
זה נכון שפה ושם ניתן לראות פטיפונים מעוצבים נחמדים אבל הרוב לדעתי מכוער
אלו מבניכם שחושבים שזה אומנותי סבבה, במקרה הזה אני מגדיר אומנות קצת אחרת
אייל

מסכים איתך לחלוטין! (great)

השאלה עכשו,
מתי אני בא לראות את הנוטינגהם שלך?
:D

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עוז

דיברנו על זה כבר
שתיהיה באיזור המרכז...תקפוץ
אתה מוזמן ידידי :)

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
חחח
סבבה
אל תדאג, במפגש האודיו הקרוב אראה אותך :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור