התייעצות לגבי החלפת מצלמה canon

eyal9288

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
היי שלום,
כבר 5 שנים מצלם עם 600D חרשתי אותה מכל הכיוונים קיבלתי גם 760D לפני שנה ,
מצלם עם SIGMA 17-50 2.8, 50 1.8
ויש לי תמונות טובות מאוד אבל באלי להשתדרג קצת.
פול פריים כרגע לא רלוונטי תקציבית וכרגע כל העדשות שלי הן קרופ .
כרגע מחפש גוף חדש שיתן לי יותר יכולות- חשבתי על 90D

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
החלפת גוף קרופ בקרופ חדש יותר ברמה קצת יותר גבוהה, נראה על הנייר שדרוג בכיוון הנכון, אבל לדעתי זה שידרוג קטן מידי.

נכון תקבל גוף חדש יותר וקצת יותר חזק, בן מערכת פוקוס קצת יותר טובה וכן חיישן חדש יותר - מה שאומר קצת יותר טוב בכל נקודה - אבל הרבה קצת נשאר הרבה קצת.

קפיצה ל FF תהפוך לשינוי הרבה יותר משמעותי באיכות התמונה, אבל העדשה שלך לא תתאים עבורה, אבל זו עדשה של 1100 ש"ח ולדעתי לא בוחרים חליפה שתתאים לחולצה, אבל בצילום זה הרבה יותר עמוק המשך השקעה בציוד קרופ יקשה עליך בעתיד לחשוב על FF.

נקודה נוספת לחשוב עליה, העולם הולך לכיוון של מצלמות ללא מראה וגם קנון שם, אבל הדגמים שלהם ממש לא ברי תחרות באיכות שלהן למתחרים, הייתי ממליץ לך להמתין לדגמים חדשים של ללא מראה של קנון, אבל אנחנו לא יכולים לדעת כעת במצב כעת מה יקרה.

האם מצלמות של חברה אחרת יכולות לעניין אותך?

לאחר שאמרתי זאת אם אתה רוצה להתקדם במצלמת קרופ של קנון - אז באמת הבחירה שלך נראה נכונה

eyal9288

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
קודם כל תודה רבה על התשובה ועל המחשבה!
אני חשבתי באמת על פול פריים רציתי מאוד את ה6dm2 אבל שהוציאו את ה90 היא פשוט ענתה לכל הבקשות שלי כי היא איפשהו באמצע בין ה7dm mark II לבין ה6dm mark II בערך..
ולכן רציתי לקנות קרופ עם עדשת פול פריים שתתאים לעתיד.
לגבי מירור לס זה אומנם קצת דבילי להגיד אבל אני חושב שרבים יסכימו איתי , אני מאוד אוהב להרגיש את המצלמה ביד, לתפוס אותה חזק להרגיש את הקליק בעייני זה חלק מהחוויה ויהיה לי קשה לוותר עליה, למרות שהיא באמת נוחה בגלל הגודל שלה אז אני צריך לשקול את זה בשנית.
אולי באמת אני אחכה קצת. לדגמי 2020
ועכשיו תכלס אני חוזר להתלבטות הראשונה שלי
6d m2
90d
Rp

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי משפחת ה EOS R עדיין לא הגיע לשלמות ששוה רכישה שלה אבל אני אופטימי ומקווה שהדמים שיצאו בשנה הבאה ישפרו זאת להסיר ספק אלו מצלמות שניתן להרגיש ביד ויש להם תחושת קרובה מאוד לצילום במצלמת DSLR.

אישית הייתי הולך על מצלמת FF ואם אתה יכול להמתין ל FF ללא מראות של שנה הבאה, הייתי ממתין - מעבר לכך 6D היא יופי של כניסה לתחום ה FF.

eyal9288

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אני כנראה אמתין לשנה הבאה...
תודה רבה על העזרה!

דניאל יעקב

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום וברכה. כמוך, רציתי להתקדם. לאחר חיפוש ובדיקה רכשתי את ה-90D.
להבנתי (אני חובב וחדש בתחום) זו מצלמה מעולה לחובבים.
נדמה לי שגם מעבר לחובב.
מה שנשאר זה להשקיע בעדשות שמתאימות לצרכים הייחודיים לך(!!!).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור