נגן DVD האם המחשב יכול להיות נגן ה-DVD שלי?

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
יש לי בעיה - כמה סרטי DVD שלי הם מארה"ב. כשקניתי ראיתי אותם ב-DVD ישן. מאז החלפתי וגיליתי שהאזור לא מתאים ועכשיו הם "הלכו לאיבוד".
ואז חשבתי - אם הטלוויזיה שלי (אוטוטו אני קונה) תהיה מחוברת לרשת, אולי אני יכול פשוט להשתמש בנגן ה-DVD במחשב שלי על מנת לקרוא את ה-DVD ולהזרים אותו לטלוויזיה ברשת.

יש למישהו מושג אם זה עובד, ואם כן - איך עושים את זה?

תודה,
אדר.

adido

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
נגן הDVD במחשב מוגבל בד"כ לחמישה שינויים של זונים בלבד
אלא אם תתקין תוכנות "פיצוח"
קח את זה בחשבון

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
מה הכוונה "מוגבל"? זה אומר שאחרי 5 שינויים הוא "ייתקע"?
תודה.

adido

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אכן, הוא ישאר בZONE האחרון שהגדרת

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
ואו, לא ידעתי, תודה על האזהרה.

KZ BB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עוד אפשרות היא ליצור עותק גיבוי לעותק החוקי שיש לך, ושעותק הגיבוי הזה יהיה פתוח לכל האיזורים.

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
מעניין, תודה.
הבעיה היחידה עם יצירת עותק היא שבשביל לקרוא פעם אחת את הדיסק, אני "מבזבז" שינוי, ואחרי 5 שינויים אני "תקוע". אז צריך לוודא שאני עושה עותקים של כל הדיסקים מאותו zone ורק אז עובר ל-zone הבא, וזה מגביל אותי לדיסקים הנוכחיים

KZ BB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא יודע מתי ואיך צריך לשנות zone - זה משהו שקורה באופן אוטומטי? או שצריך לעשות משהו מיוחד בשביל שזה יקרה? (אם צריך לעשות את זה בצורה מפורשת אז אני מעולם לא הזדקקתי לזה).

נראה שיש כונני DVD במחשב שמותאמים לכל האיזורים? איך אפשר לדעת אם כונן ה-DVD במחשב הוא כזה שמותאם לכל האיזורים (region free), או שהוא מוגבל ל-zone מסויים?

כך או כך, אני לא יודע אם צריך לשנות את ה-zone כדי לעשות עותק גיבוי - שווה לברר את זה בצורה רצינית (יכול להיות שבגלל שלא מנגנים את הסרט אז לא צריך לשנות zone, ושהתוכנות שעושות את הגיבוי ומורידות את ההגנה של ה-zone מסתדרות לבד עם הנושא הזה).

adido

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
הזון רלוונטי רק אם אתה ניגש לכונן דרך תוכנת נגינה של DVD
אם אתה ניגש לכונן דרך סייר הקבצים אז אין משמעות לזון עד הרגע שתנגן את הקובץ.
כדי לבדוק את מצב הזונים : עכבר ימני על הכונן,
מאפיינים > חומרה> שוב מאפיינים > DVD זון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור