האלטרנטיבה הטובה ביותר לרמקולים ריצפתיים

cateye

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי,

קנינו טלוויזיה חדשה והייתי רוצה לשדרג גם את השמע ואז מצאתי את עצמי מסתבך ואני דיי בטוח שזה קורה לכל מי שמגיע למחשבה הזאת, לאיזה כיוון ללכת?
רמקולים ריצפתיים?
רמקולים בתוך הקיר והתקרה?
מקרן קול ברמה גבוהה?

אני מבין שהסאונד הטוב ביותר שאני אקבל יהיה ככל הנראה מהרמקולים "הרגילים" הריצפתיים, אבל אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שלא ניתן לשים רמקולים על הרצפה כי זה לא מסתדר, מה החלופה הטובה ביותר? (נניח ואין מגבלה של סכום)

מה הייתם אומרים?

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
שלח תמונות של החלל

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי,

קנינו טלוויזיה חדשה והייתי רוצה לשדרג גם את השמע ואז מצאתי את עצמי מסתבך ואני דיי בטוח שזה קורה לכל מי שמגיע למחשבה הזאת, לאיזה כיוון ללכת?
רמקולים ריצפתיים?
מקרן קול ברמה גבוהה?

אני מבין שהסאונד הטוב ביותר שאני אקבל יהיה ככל הנראה מהרמקולים "הרגילים" הריצפתיים, אבל אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שלא ניתן לשים רמקולים על הרצפה כי זה לא מסתדר, מה החלופה הטובה ביותר? (נניח ואין מגבלה של סכום)

מה הייתם אומרים?
לדעתי רמקולים כמו סדרת ה on-wall של פוקל (או משהו דומה מחברה אחרת) יענו על המטרה שאתה מבקש להשיג.

רן לוי

אוהב את התחום
מעורבות
289
נקודות
63
״לשדרג את השמע״ הוא משפט כללי מידי. מהו השמע? סרטים, מוסיקה באפלקיציית הזרמה (ספוטיפיי, אפל מיוזיק, טיידאל), הופעות או מוסיקה מיו טיוב, שידורי חדשות ותכניות ריאליטי?, האם אתה רוצה שהסאונד יהיה רק בחזית החדר או שאתה מעוניין בסאונד היקפי שינסה ואפילו יצליח להקיף את החדר? מהו התקציב. סאונד בר מתחיל בכאלף שקל ופחות, זוג רמקולי בלוטות׳ מוגברים שמדמים סטריאו באיכות סבירה יעלו גם כן כאלף שקלים לפחות. ומשם אתה יכול להגיע לאלפי ולעשרות אלפי שקלים.

בתחום הסאונד ברים המוצר הטוב ביותר ששמעתי הוא האמביאו מאקס של חברת סנהייזר. מחירו כעשרת אלפים שקלים. וזה הטופ שבטופ. השאלה אם מחיר כזה הוא בכלל בכיוון שלך. אם תוכל, אשמח אם תכוון אותנו יותר כדי שנוכל לעזור. יש גם רמקול מעולה יחיד, שאיננו סאונד בר כי הוא איננו מספק צליל היקפי - זהו נאים אודיו דגם מו-סו 2 שמחירו כ-7500 ₪, אבל כמערכת בקופסא אחת הוא ממש מצויין.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
היי,

רמקולים ריצפתיים?
מקרן קול ברמה גבוהה?

מה הייתם אומרים?
הי!
כל פיתרון שציינת, טומן בחובו השלכות מסוימות שכדאי שתיקח בחשבון:
רמקולים רצפתיים או שקועים בתקרה ורצפה עשוים לספק תוצאה מיטבית, אולם גם יידרשו שילוב של רסיבר ולכן גם בחיווט בהתאם. הערך המוסף שלהם מגיע בעיקר בסרטים, הופעות חיות ומוסיקה.

על מנת למנוע חיווט, חציבות והשקעת רמקולים בקירות ובתקרה, הומצא מקרן הקול, שבתנאים אופטימליים עשוי לספק חוויה נפלאה בצפיה בכל סוגי התכנים. הוא אסטטי הרבה יותר משילוב של רמקולים ורסיבר, נוח הרבה יותר לשימוש לכל בני המשפחה, ותוצאות הסאונד שניתן להגיע עימו עשויות לספק רבים.

במידה ותבחר באפשרות של מקרן קול, חשוב שתדע שלעיתים השילוב של טלוויזיה ומקרן קול מאותו היצרן, יכולים להביא לתוצאות טובות יותר.
לדוגמא, בעלי טלוויזיות חדשות של סמסונג יהנו מפונקציית Q Symphony שמשלבת את הסאונד שבוקע מהרמקולים של הטלוויזיה עם אלו של מקרן הקול.

לכן ההגדרה "החלופה הטובה ביותר" יכולה להטעות. כדאי שתיקח בחשבון את כלל המשתנים כדי להגיע להחלטה מושכלת.
בהצלחה!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני באופן כללי לא סובל 'פוקאל' אך בביקור באולם התצוגה של ט.ר. התרשמתי מאוד לטובה מהשקועי קיר שלהם, ככאלה הם נותנים צליל גדול, דינמי והיקפי. יש להם קיר עם כל מיני שקועים-שווה ביקור.

claudia5

אוהב את התחום
מעורבות
43
נקודות
28
אולי רמקולים מדפיים מוגברים

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
רמקולים מוניטורים מוגברים
נשמעים לטעמי הרבה יותר טוב מרמקולים רגילים..
חוסך לך כאבי ראש על הגברה והתאמה לרמקולים,ובמחיר משמעותית זול יותר
ותוצאה הרבה יותר טובה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רמקולים מוניטורים מוגברים
נשמעים לטעמי הרבה יותר טוב מרמקולים רגילים..
חוסך לך כאבי ראש על הגברה והתאמה לרמקולים,ובמחיר משמעותית זול יותר
ותוצאה הרבה יותר טובה.

רחוק שנות אור מלהסכים איתך.
יש רמקולים מוגברים טובים ויש זוועות. כמו ברמקולים לא מוגברים. כל מקרה לגופו בהתחשב בתקציב.

Slavvv

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
רמקול רצפתי מוגבר מומלץ?
סרטים ומוזיקה פופ וראפ

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור