בשבילך sonus

• פותח הנושא gtr
  • פורסם בתאריך

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אחלה

אשמח לביקורך.

אני אבדוק את ה s 6 של אופרה,בא בחשבון גם דגם רפרנס אינטגרייטד של audio space,ובכל מקרה אמתין לתערוכה,ואז אחליט.

שוב אתה מוזמן.(ורד)

נדבר על תאריך/יום בפלאפון.

{לגבי מגברים? נדבר באישי כמו שאתה אוהב}

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לפני כשעה חזרתי ממפגש מרגש עם מארק קנופלר,ואספרסו קצר עם טורי איימוס.כן-לא פחות.

אני ותיק בתחום-באמת כבר לא ילד.ראיתי ושמעתי המון,וכן עברו לי לא מעט ציודים בסלוני-תוך מריבות לא מעטות עם אישתי.

האמת כמו שקורה תמיד-בסוף המערכת חוזרת לשיווי משקל-היא בשלה ואני בשלי,ועולם כמינהגו נוהג.ואני בסה"כ מרוצה,למרות פזילה קלה לפה ולשם.

חבר הזמין-ונענתי להזמנתו.

קדמיים-ווילסון אודיו מקס 2,מנועיים מתוצרת קרל אבולושיין (מונו בלוקיים),טרנספרנט בכבילה,כולל שנאיים מבדלים,ועל הניצוח הופקד רפרנס 3 של אודיו ריסר'ץ.
כימעט שכחתי-מקור sacd של קרל אבולושיין.

תשמעו-קיבלתי שלט ממתכת חדר דיי ממוצע-מטופל אקוסטית בשטיח אדום מקיר לקיר וזהו.

אני חייב לציין שמעולם לא נהנתי ממוסיקה כפי שנהנתי היום.זה פשוט זה.
אני כבר מחכה למקטרגים-לווילסון אין נשמה-וקרל זה רתכות.(דיז תפרגן).

חברים-אין באס כפי ששמעתי לאף רמקול באופק-והוא היה ממוקד,ומוצק ולא מרוח וכו'.
מיד מעולה-הזמר/ת פשוט במרחק נגיעה.
גבוהים פנומנלים-פירוט ברמה שאני טרם שמעתי.

ישבתי למעלה משעה בחדר של בורמסטר-בקטעים מסוימים התלהבתי-באחרים לא-בסה'כ נהנתי.אבל אם אני משווה-זה פשוט עולם אחר.

dire straits -ב sacd פשוט יצאו מהרמקולים.הבמה היתה ענקית ברמות.זה רמקול עצום פיזית,ומרגישים את המשקל בצליל-בפריטה על הגיטרות-צליל מלא בטוח.הבאס כמו בהופעה בוומבלי-במיקום טוב.

קטעים קלאסיים וגא'ז-לא איכזבו וגם בהם היתה לי עדנה.

השליטה של הקרלים ברמקול אבסלוטית.וזה מורגש.

אנחנו כל הזמן מחפשים את הנאמנות למקור-לא שזה פסול-אבל מפספסים לדעתי את הדבר האמיתי-החויתי.ההופעה.הפאנ'ץ-מכת התוף-הנשימות של הזמרת בין לבין-וזה היה,בכמויות.

האמת לא יהיה לי ווילסון-גם לא קרל- וסביר להניח שלרובנו, אבל כל הפוסט הזה נרשם לתיאור חוויה אמיתית שלי-וכן לשתף אתכם במשהו.

יש לי באמת מערכת טובה-וכפי שהזכרתי-אני שלם איתה.אבל כמו שאומרים השמים הם הגבול.

זהו.

איתן.

מעניין..
ככה אני בדיוק הרגשתי ששמעתי את little earthquaqes על מערכת 2 טיפות טוויטר מזו.
:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור