בן הזוג השוויצרי של זבדה!

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
שלמה
תתחדש בגדול!!!
נראה כמו פטיפון אמיתי ;)
אם זה השתפר מאז ששמעתי את המערכת עם הנוטינגהם
אז תעצר כבר, אל תגזים :D
כנראה שהפלג הצפוני יצטרך להתארגן שוב :שתוי:

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
שלמה
תתחדש בגדול!!!
נראה כמו פטיפון אמיתי ;)
תנו קריאה, חייב לבקר את שלמה:)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
שלמה תתחדש,
החיפאים ריירו על המושבים של הרכב כבר בחזור מהביקור הקודם אצלך:)
מה יהיה עכשיו? :D

EREZ100

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
אני חושב שזה חוסר שפויות לשפוך מאות אלפים על מערכת סטריאו בסלון כשאפשר לנסוע מסביב לעולם כמה וכמה פעמים ולגלות תרבויות לפגוש אנשים ואולי גם לתרום לצדקה. הרי מה? בסוף מתרגלים למערכת כמו שמתרגלים לכל דבר שנראה יוקרתי בהתחלה ואז אחרי כמה זמן עומדים מול המערכת ומרגישים כמו חמורים ושואלים בשביל מה??? בשביל מה כל זה. הרי אפשר להנות ממסיקה גם ממערכת שעולה עשירית מחיר. יש הרבה ילדים רעבים בעולם ופה אנשים איבדו שפיות. חבל על הכסף שנשפך. מזכיר לי משיהו עשיר בסדרת טלביזיה שלא היה לו מה לעזות עם הכסף שלו וקנה חלקת קבר ב- 300K . מאבדים הגיון ומתחילים לבזבז על תועלת פרטית במקום לחסוך או לתרום. עצוב...

סליחה אבל אני ממש לא מתחבר למה שכתבת .
1. מה זה משנה אם מוציאים את הכסף על מספר נסיעות סביב העולם או על מערכת סטריאו שגורמת אושר והנאה לבעלים .
בשני המקרים הכסף לא יגיע למסכנים .יתרה מזאת אחרי שחוזרים מנסיעה מחו"ל הכסף התנדף ובמקרה הטוב נשארים
זכרונות טובים מהטיול ובמקרה הפחות טוב נשארים רק עם תמונות במחשב שרובנו אפילו לא טורחים לעיין בהם .
מרבית החברים בפורום נהנים ערב ערב ( ישנם גם ברי מזל שנהנים בשעות היום ) מהמערכת שלהם עד כדי כך
שלעיתים שוכחים שלמחרת יש יום עבודה חדש .
2. מי אמר שאדם שרוכש מערכת סטראו במאות אלפי שקלים לא שפוי ? אי שפיות נקבע ע"י פסיכיאטרים מומחים !
3. מי אמר שמי שרוכש מערכת סטראו במאות אלפי שקלים לא מסייע בנוסף לאוכלוסיה חלשה ונזקקת ?
אני אישית מכיר יותר מאחד .
4. אני מניח ש"העשיר " שאליו התכוונת הוא השחקן מסדרת Billions הוא Mike Wangner (השם שלו בסידרה )

אני מציע שלפחות את הזכות מה לעשות עם הכספים שאנו מרווחים נשאיר לשיקולינו ללא התערבות של אחרים !

ארז

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלמה
תתחדש בגדול!!!
נראה כמו פטיפון אמיתי ;)
הפלג הצפוני תמיד אורח רצוי וחיוני אפילו בקטע הנפשי.
ועל זה נאמר "המערכת זה רק תירוץ".
אז היות והפט הגיע לפני ההתחדשות שלך (שאני מבין שעוד לא הודעתה ברבים) אתם צריכים להגיע ראשונים(ורד)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני חושב שזה חוסר שפויות לשפוך מאות אלפים על מערכת סטריאו בסלון כשאפשר לנסוע מסביב לעולם כמה וכמה פעמים ולגלות תרבויות לפגוש אנשים ואולי גם לתרום לצדקה. הרי מה? בסוף מתרגלים למערכת כמו שמתרגלים לכל דבר שנראה יוקרתי בהתחלה ואז אחרי כמה זמן עומדים מול המערכת ומרגישים כמו חמורים ושואלים בשביל מה??? בשביל מה כל זה. הרי אפשר להנות ממסיקה גם ממערכת שעולה עשירית מחיר. יש הרבה ילדים רעבים בעולם ופה אנשים איבדו שפיות. חבל על הכסף שנשפך. מזכיר לי משיהו עשיר בסדרת טלביזיה שלא היה לו מה לעזות עם הכסף שלו וקנה חלקת קבר ב- 300K . מאבדים הגיון ומתחילים לבזבז על תועלת פרטית במקום לחסוך או לתרום. עצוב...
אהלן,
משהוא אצלך בחשיבה מאוד לא נכון.
אני מקווה שזה לא מתוך איזו שהיא מרירות משהוא.נכון רשמו מס' ויכול להיות שזה לא במקום מבחינתך.אבל אתה צריך להסתכל במקרו ולא במיקרו. כי לכתוב על מישהו שאתה לא מכיר או כל מני "חמורים" ולרמוז לרוע לב בגלל שאנחנו או אני לצורך העניין לא מאכיל את הרעבים באפריקה, לא מראה טוב על האשיות שלך,למרות הדאגות לכאורה למען הזולת.
נניח שהייתי קונה מכונית או ג'יפ שעולים "קצת "יותר מפטיפון ואז כן היה מגיע שיאמרו "תתחדש" לי ברור שכן ,כי זה נראה "נורמאלי".
ובקשר לתרומות צדקה קבל טיפ.לעולם לא תדע מי תורם מה ואל תדון אף אחד לפי תחושות המח שלך.רק מידע מבוסס.
בקיצור לא בריא להיות במקום של שופט.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תמיד חייב לבוא מישהו ולהרוס לבן אדם את השמחה.:שטן: מקווה מאד שזה בא מחוסר הבנה ולא מצרות עין.;) כל אחד עושה בכספו, מה שעולה על רוחו ולא חייב לתת דין וחשבון. שלמה תמשיך להנות מהצלילים ושימותו הקנאים !!!

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
קצת מעורבב הסיפור הזה, מצד אחד ביקורת על האופן בו מישהו מוציא את כספו אינה פחות ממחוצפת, כל עוד לא אתה מממן את הענין, גם הסיפורים על ילדים רעבים הם לא לענין, ולא בגלל שאין צורך לדאוג למזונם ורווחתם באופן כללי, אלא שתרומה פרטית של מי שלא יהיה אינה פתרון יציב לטווח נורמלי, זה סיפור שצריך להיות מסור לחברה האנושית ככלל, זו שעובדת באמצעות מוסדות מדינתיים ובינלאומיים מסודרים ועם כל הכאוס, הרעב והסבל הם עושים עבודה, החבר זבדה לא יוכל להתחרות בהם.. מה שכן נכון היא התחושה שהמוי כיף הזה של איזה צעצוע חדש שנחת אצלנו, בין בחניה בין בסלון, נשחק עם הזמן ולא עובר זמן ואנחנו רוצים ריגוש חדש, גם אם הישן בכלל לא רע. גם בסדר אגב, כל עוד אנחנו לא מוכרים איזה ילד בשביל זה.

נערך לאחרונה ב:

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
לא מבין מה אתם רוצים ממנו, הוא צודק צריך למכור דחוף את הפטיפון.
שלמה כמה זה עולה יד 2 ? אני קונה .......... :כל-הכבוד:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
תשתמש בדוגמאות שנתת ,יתנו לך הנחה גדולה
העיקר שתעוף לנו מהפורום .

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43

עם אמונות ערכיות שכאלה מה יש לחפש בפורום "אודיופיליה"?

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
תתחדש חביבי.
מכיר אותך שנים,כאודיופיל עד הפיפס האחרון,מחמיר שבמחמירים.
אדם של שיקול דעת וסבלנות של בדוואי במדבר.
מכיר אותך לא פחות כחבר,איש שיחה וחבר לבירה טובה.

תהנה מכל רגע,חיים רק פעם אחת.
רק למה לא הוצאת שום כיבוד לנמר.
רק כוס מים על השולחן.?..
לא נעים.
בדרך כלל השולחן מלא כשאנחנו מגיעים.
תהנה חביבי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש חביבי.
מכיר אותך שנים,כאודיופיל עד הפיפס האחרון,מחמיר שבמחמירים.
אדם של שיקול דעת וסבלנות של בדוואי במדבר.
מכיר אותך לא פחות כחבר,איש שיחה וחבר לבירה טובה.

תהנה מכל רגע,חיים רק פעם אחת.
רק למה לא הוצאת שום כיבוד לנמר.
רק כוס מים על השולחן.?..
לא נעים.
בדרך כלל השולחן מלא כשאנחנו מגיעים.
תהנה חביבי.

מכיוון שנדב זבדה (הבן של שלמה) הוא המאמן האישי שלי, ויש לי תפריט מסודר, אוי ואבוי אם היתה תמונה שלי במקום בו יש פחממות וסוכרים על השולחן.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
הבנתי.
כי לנו יש קשרים עם גלי...היה אפשר לעזור.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ח ח ח וד"א זו לא היתה כוס עם מים...
וודקה רוסקי סטנדרט פרימיום טיפ טיפה קמפרי ספרייט, לימון ונענה שהוצאה..

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28

כאחד שפגש את חבר הפורום הנ"ל אני מרגיש צורך להביע את דעתי על הבחור הנ"ל בעקבות ביקורו בביתי לפני מספר חדשים לשמוע רמקולים שהתכוונתי למכור.
מדובר בטיפוס מתלהם, דוגמטי וחסר נימוס (הזכיר לי קצת את יובל סמו החרדי מארץ נהדרת). ישב אצלי מעל 45 דקות וגרר אותי לדיונים לא רצויים על פוליטיקה. בה התברר לי שהוא ליכודניק שרוף. כינה את דויד ביטן צדיק (!), מירי רגב לדעתו עושה עבודת קודש (!!) ודולנד טראמפ הוא אחד הנשיאים הטובים שהיו לאמריקה מאז ומעולם (!!!). בסוף הליהוגים שלו קם, יצא לדרכו בידיים ריקות ואפילו לא אמר תודה על הכיבוד שהגשתי לו. אשתי לא הבינה למה הכנסתי אותו לביתנו. כנראה שזו תהיה פעם אחרונה שמישהו מהרחוב מבקר אצלי בענייני סטריאו.

חבל שיש אנשים כאלו בפורום. אולי מחוץ לקונטקסט אבל גורם לי לחשוב על מצב המדינה באופן כללי אם ישנם כאלה אנשים שגרים בה.

ואגב שלמה - תתחדש! שמח בשימחתך!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כאחד שפגש את חבר הפורום הנ"ל אני מרגיש צורך להביע את דעתי על הבחור הנ"ל בעקבות ביקורו בביתי לפני מספר חדשים לשמוע רמקולים שהתכוונתי למכור.
מדובר בטיפוס מתלהם, דוגמטי וחסר נימוס (הזכיר לי קצת את יובל סמו החרדי מארץ נהדרת). ישב אצלי מעל 45 דקות וגרר אותי לדיונים לא רצויים על פוליטיקה. בה התברר לי שהוא ליכודניק שרוף. כינה את דויד ביטן צדיק (!), מירי רגב לדעתו עושה עבודת קודש (!!) ודולנד טראמפ הוא אחד הנשיאים הטובים שהיו לאמריקה מאז ומעולם (!!!). בסוף הליהוגים שלו קם, יצא לדרכו בידיים ריקות ואפילו לא אמר תודה על הכיבוד שהגשתי לו. אשתי לא הבינה למה הכנסתי אותו לביתנו. כנראה שזו תהיה פעם אחרונה שמישהו מהרחוב מבקר אצלי בענייני סטריאו.

חבל שיש אנשים כאלו בפורום. אולי מחוץ לקונטקסט אבל גורם לי לחשוב על מצב המדינה באופן כללי אם ישנם כאלה אנשים שגרים בה.

ואגב שלמה - תתחדש! שמח בשימחתך!

אני למשל לא חושב שביטן צדיק אבל חושב שרגב עושה עבודת קודש וטראמפ הוא הנשיא הכי טוב שהיה לישראל. אני לא ליכודניק אם כי ימינה מכך. זה ממש לא הופך אדם לחסר נימוס או שלילי. זו דעתו, ואם הדיון הגיע לשם אז היה דיון. אם כפה עלייך את הדיון זה כבר סיפור אחר. אני למשל לא נוהג לדבר על פוליטיקה עם אדם שאינו מעוניין בזה ובלי קשר, כשאני ניפגש עם אדם מהפורום, רמקולים, מגברים ומוסיקה יותר מעניינים אותי לשיחה.

לגבי השאר הנוגע לנימוס באופן כללי, זה סיפור אחר. היו לי חברים שחושבים שחמאס הוא אירגון שיחרור לגיטימי, אין מחבלים אם כי לוחמי חופש, שהתנהגו בברוטליות בביתי שלי. אז מה? אני טוען שהם ברוטלים בגלל הדיעות שלהם?

עזוב אותך. אדם לא מנומס יכול לבוא עם אג׳נדה ימנית ושמאלנית כאחד.

לך לשמוע אצל שלמה, בוא לשמוע אצלי, מילה אחת על פוליטיקה לא תשמע - אלה אם תתעקש.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חברה מדובר על מכשיר שוויצרי נטראלי ללא פוליטיקה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור