בחירת LCD 32 אינטש - שאלות

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

לאחר חיפוש לא קטן הגעתי לפורום הזה ואשמח לעזרתכם.

אני מעוניין לרכוש טלוויזית LCD בגודל 32 אינטש כאשר השימוש העיקרי שלה יהיה די רחב צפייה ביס או הוט (עדיין לא נבחר), סוני פלייסטיישן, DVD ומחשב. (מחשב באחוזים נמוכים מזמן השימוש).

התקציב הוא בערך 4000-4500 שקל כאשר אני מוכן לחרוג מעט עם החריגה מאוד שווה את זה.

ראיתי שליאור מנהל הפורום מפנה לדיון שנערך לפני כחצי שנה אבל נראה לי שהדיון ההוא כבר פחות מעודכן ורציתי לקבל המלצות לדגמים בתאריך הזה. שם מומלץ למשל R81 שיש לו בעיה עם היציאות (אין סקראט) ודגם של LG עם בעיה של זליגת אור בחדר חשוך.

חשוב לי שיהיו היציאות הדרושות (הבנתי שצריך סקראט עבור צפייה טובה בכבלים או ביס ועוד סקראט עבור הסוני פלייסטיישן).

איכות הצפייה גם חשובה לי במקרה של שידורים ישירים של ספורט וצפייה ב-DVD.

אשמח להפניות עם לינקים (למשל לזאפ).

תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש את הטושיבה C3500PG (הדגם האנגלי), לא יודע אם יש את זה גם בגודל 32"
סדרה 60 החדשה של LG
דגם KDL32P3000 של סוני

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איזה דגם מומלץ מהסדרה ה-60 של LG?

באמת הסתכלתי עם הסוני. האם לדעתך היא שווה את המחיר (4800 שקל)

shlafirg

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
המחיר הנ"ל הוא ליבוא מקבילי....(בד"כ - שנה אחריות...)
מומלץ לרכוש מיבואן הרישמי (ישפאר) עם 3 שנים אחריות....
וזה כמובן מייקר את המסך... סתכל בחנויות עם הלוגו של "ישפאר" - זה מתחיל ב- 5700 ש"ח....
אבל אם תלך לחנויות ותתמקח סביר להניח שתוכל להוציא בפחות

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
5700 שקל כבר חורג מהתקציב המתוכנן. האם אין טלוויזית LCD איכותית בגודל הזה בעלות של עד 4500 שקל עם אחריות מתאימה? אני מוכן לחרוג קצת אבל כאן מדובר בחריגה מאוד גדולה.

הבעיה עם הדגמים האחרים שראיתי היא שאין יציאות סקראט וממה שהבנתי זה בעייתי בצפייה בכבלים או ביס

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההבדל בין סקארט RGB מול S-VIDEO הוא לא כזה ענק ובגודל 32" לא יודע אם זה יבלוט כל כך.
אפשר גם לרכוש טרנסקודר בעלות של כ- 500 ש"ח והוא ימיר את אות ה-RGB של הממיר לקומפוננט במסך.

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי ליאור,

אם ככה משלושת הדגמים עליהם המלצת הסוני קצת חורג מהתקציב ואת השניים האחרים (הדגם האנגלי של טושיבה בגודל 32 או סדרה 60 לא הצלחתי לאתר) האם יש דגמים ספציפיים מומלצים בהם כמו שאתה אומר אפשר לוותר על סקראט RGB (אגב אם אין סקראט בכלל זה לא יוצר בעיה לחיבור של גם פלייסטיישן גם DVD וגם מחשב?).
תודה

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לא ראיתי עליהן ביקורות מיוחדות. יש המלצה קונקרטית מבחינת דגם בטווח המחירים הזה למישהו? או לליאור? עד חמשת אלפים בוא נגיד. אתם בד"כ מעדיפים יבואן רשמי?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא ברור לי למה אתה מתעלם מהדגמים שהמלצתי קודם.

ההיטאצ'י נכנסת לתקציב שלך,ומומלצת מאוד.יצא לי לבדוק אותה מקרוב,ובטווח המחירים הזה,היא נותנת תמורה מעולה.

בכל מקרה,ההחלטה הסופית היא שלך,ולכן תשווה בין הדגמים ותחליט.

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא לא מתעלם. כמו שאמרתי בדקתי ביקורות באינטרנט והן לא היו יותר מדי חיוביות על הדגם המדובר. דווקא הייתי שמח אם זה היה פותר לי את ההתלבטות

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מי מסתמך על ביקורות באינטרנט כמדד,אם לרכוש מסך זה או אחר?

פסילה על הסף של דגם זה או אחר,בלי לבדוק לעומק,היא טעות.

הבדיקה צריכה להעשות על ידך,ועל ידי השוואות שתעשה בין מסכים שונים.

נערך לאחרונה ב:

Guyco

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הוספתי את שני הדגמים לדגמים שאני הולך לבחון בחנויות. ליאור אשמח אם תוכל לפרט על הדגמים שהצעת מאחר ואני לא מאתר אותם

kobi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני ממליץ לך על סוני ברוויה P3000E מסך מעולה כולל כל החיבורים שצריך
וPS2 PS3 רואים עולם אחר לגמרי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור