אפליקציית mako tv לא מופיעה ב-google play של הטלווייה שלי

משה_גולדשטיין

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום!
לי יש טלוויזיה תוצרת TOSHIBA, דגם *49U775 , שמערכת ההפעלה שלה היא android 8. הייתה לי האפליקציה mako tv מותקנת בטלוויזיה שלי ומחקתי אותה בטעות.
חיפשתי אותה ב-google play כדי להתקין אותה מחדש ולא מצאתי אותה.
חיפשתי את האפליקציה החדשה 12+ והופיעה הודעה שהאפליקציה הזאת לא זמינה למכשיר שלי.
יש לי שתי שאלות אליכם:
(א) איך, או איפה, אני יכול למצוא את מתקין האפליקציה mako tv שהייתה לי ולהתקין אותה מחדש?
(ב) האם ידוע לכם על גרסה של האפליקציה החדשה, שמתאימה למכשיר שלי (למעשה, לגרסת ה-android שמותקנת במכשיר)?
אני מודה לכם מראש על עזרתכם.
שנה טובה, כתיבה וחתימה טובה,
משה גולדשטיין

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43

משה_גולדשטיין

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תמיר, שלום.
אני מודה לך מאוד על שני הקישורים.
כדי להתקין את האפליקציה בטלוויזיה שלי אני צריך להגיע לקישור מתוך הדפדפן שיש מותקן בטלוויזיה, נכון? לאחר ההורדה אני צריך להפעיל את ה-installer באמצעות האופציה של התקנה באמצעות קובץ, או משהו בסגנון, או ההורדה גורמת להתקנה באופן אוטומטי?
האם אתה יודע אם האפליקציה החדשה, 12+, מתאימה ל-android 8, שזאת מערכת ההפעלה שבטלוויזיה שלי?
שוב, תודה רבה רבה.
משה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
הי משה,
במקום לגשת את הקובץ עם הדפדפן שלך בטלוויזיה, אני מציע שתנסה להתקין את הקובץ לאחר שתוריד אותו להתקן USB כדוגמת דיסק און קי.
לגבי אפליקציית 12 פלוס, תוכל להוריד מכאן ופשוט לבדוק אם ניתן להריץ אותה או שהיא לא מצליחה להתקין את עצמה.
בהצלחה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור