איך מצרפים קטע מוזיקלי לפוסט?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום,
אני מעוניין לבקש המלצות לדיסקים בסגנון של קטע מסוים שיש לי אותו אך אינני יודע את שמו ולכן אינניו יכול לתת הפניה ל youtube.
איך מצרפים את הקטע?
אני יכול להמיר אותו לפורמטי אודיו שונים.

תודה
ארז

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה רוצה לכניס כאן קטע של יוטיוב? זה קלי קלות.
חפש בבר האייקונים החלק העליון של ההודעה את האייקון של סרט (צלולויד), לחץ עליו והכנס את הלינק של יוטיוב.
זהו, הוידאו יופיע בתוך ההודעה.
ליאור

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני רואה שלא הבנתי נכון את כוונתך...
לא ניתן להעלות להודעה קבצים חוץ מתמונות. אם תמצא שירות - אתר שמאפשר להעלות אליו קבצים ולתת מכאן לינק, זה יענה על הצורך.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש לי קטע מוזיקלי, מאוד מוכר, שאני לא יודע את שמו ולכן אני לא יכול לאתר אותו ביוטיוב.
אני מעוניין לבקש המלצות לדיסקים בסגנון דומה.
מה עלי לעשות?

זה קצת חבל שבאתר שבעיקרו אודיו ומוזיקה לא ניתן להעלות קטעי מוזיקה...

ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
טוב, מצאתי ביוטיוב את הקטע אבל בביצוע ווקאלי.
[video=youtube;ByK06_Kmgzc]http://www.youtube.com/watch?v=ByK06_Kmgzc[/video]

אני מחפש קטעים כאלה בביצוע של גיטרה (או גיטרה עם כלי מיתר).תאמינו לי שהביצוע של גיטרות הרבה יותר יפה...

אודה להמלצות על דיסקים של קטעים אינסטרומנטליים דומים/מוכרים של גיטרה/כלי מיתר.

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה ביצוע רע לעיבוד לשני קולות שעשה המלחין עצמו, Saint-Preux, ליצירתו Concerto pour une Voix - "קונצ'רטו לקול" (שמשום מה נקרא לרוב בעברית "קונצ'רטו לקול אחד").

זו בעצם יצירה כמעט קלאסית, שנעשו לה הרבה עיבודים -- היא נהדרת, לטעמי -- אבל המקור הוא לקול סופראן, והושר ע"י זמרת בשם דניאל ליקארי (Danielle Licari). שנים חיפשתי את הביצוע הזה, ורק לא מזמן מצאתי אותו באוסף ישראלי (הליקון) של שני דיסקים עם שירים צרפתיים - "Je t'aime - מצרפת באהבה" יחד עם "הו, שאנז אליזה - הרגעים הקסומים של צרפת" (ייתכן ש-Je t'aime קיים בנפרד)

אני מניח (לא בדקתי) שאם תחפש בגוגל משהו כמו "Concerto Voix Preux Guitar", יש סיכוי שתמצא.

בברכה,
עמיר

נ.ב., לי אישית -- לטעמי -- קשה לדמיין את זה יותר יפה בגיטארות או בכל כלי אחר מאשר עם דניאל ליקארי -- היא שרה כל כך יפה!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
תודה עמיר.
אם תרצה אשלח למייל שלך את הביצוע בגיטרות.
יש לי רק את הקטע הזה וחשבתי לרכוש כמה דיסקים של קטעים אינסטרומנטלים בסגנון דומה.

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113

הנה המקור
:)

חבל שהסאונד כזה עלוב :(

ע

נ.ב., א+ח, שלחתי לך בפרטי את המייל שלי. תודה!!!!!!!!!!!!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אכן המקור נשמע יפה יותר.
יחד עם זאת, הביצוע של הגיטרהאקוסטית "פתח לי תאבון" למנגינות מוכרות בביצוע גיטרות אקוסטיות עם/בלי ליווי של כלי מיתר אחרים.

מישהו מכיר דיסקים בסגנון כזה?
האם golden guitar זה בכיוון ?

עמיר,
שלחתי לך את הקטע במייל. מקווה שתהנה.

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אכן המקור נשמע יפה יותר.
יחד עם זאת, הביצוע של הגיטרהאקוסטית "פתח לי תאבון" למנגינות מוכרות בביצוע גיטרות אקוסטיות עם/בלי ליווי של כלי מיתר אחרים.

מישהו מכיר דיסקים בסגנון כזה?
האם golden guitar זה בכיוון ?

עמיר,
שלחתי לך את הקטע במייל. מקווה שתהנה.

ארז
דומני שייש שם שתי גיטארות -- אחת עושה כל הזמן אום-פום-פום-פום (במקום הפיציקאטו = =פריטה של המיתרים שייש במקור, אבל לא בקו העולה שייש שם), והשנייה מנגנת את המנגינה, והתפקיד של הכינורות שלא בפיציקאטו (==ארקו==עם הקשת) הולך לאיבוד.
אם כי זה יפה לכשעצמו, מאוד חסרים לי כמה מהאספקטים שייש במקור...

יש/הייה לי את "גולדן גיטאר" -- כבר לא זוכר, אבל יש שם מנגינות יפות ללא סיבוכים.

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מצאתי ביצוע של גיטרה אבל עם ליווי של כלים נוספים. לטעמי זה פחות יפה מהביצוע שיש לי...
אני מחפש בעצם מנגינות בביצוע של גיטרות.
אודה למי שיכול להמליץ.

[video=youtube;KNmb-yleeAo]http://www.youtube.com/watch?v=KNmb-yleeAo&feature=related[/video]

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור