החברה ששברה את המודל השיווקי של שוק האודיו

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28

Decware קיימת כנראה 20-30 שנים . מוכרים ישירות לצרכנים וכך יכולים למכור מגבר ב $5000 (וגם פחות) ולא ב $10K כי יש משווק . הם לא מציגים בתערוכות לא משמנים כל מיני כתבים ועיתונים לא אומרים שהם מוויאטנם או מסין ולכן המוצר זול ועוד.
רוצה לרכוש? תשלם ישירות ומקסימום תחזיר לאחר 30 יום אם לא מתאים.
אז כרגע יש תור של שנתיים. צריך לשלם דמי מקדמה של 10% כדי להכנס לתור ולקבל את המוצר בעוד שנתיים
היו יכולים להעסיק עוד כמה אנשים ולהרוויח מ1000 האנשים העומדים בתור, אבל לא . יש תור שצריך לשלם להיות בו.חברות אחרות צריכות לנפח מחיר , להשתמש במשווק ותערוכה וכתבות כדי לשכנע אנשים לרכוש מוצר במחיר כפול רק בגלל הפרסום והמחיר ביד שניה צונח ל 30%
למה חברות אחרות צריכות סוחרים כדי לנפח את מחיר המוצר ולשכנע אותנו לרכוש?

בעיני זה מדהים .Decware ומוכיח שאפשר גם אחרת

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אודיופילים בדכ מחפשים כן לשלם כי זה חלק מהעניין, מחפשים את הביוקר, אם זה בא בקל אז לא, ברור שברגע שמוצר עובר מתברג הייאנד המחיר כבר לא קשור אליו בשום צורה זה יותר עניין של יוקרה וקשה להשגה ולומר ש יש לי ויש לי, סוג של שופוני, כולם גם יודעים שזה כך ובכל זאת מחפשים את מה שהאחר לא יכול להשיג/להגיע אליו וזה מה שמבדיל בינך לבין השאר, ובכלל זה לא משנה איך הוא בנוי מה יש בפנים ובכלל אם יש משהו בפנים, מה שחשוב זה המיתוג, כנראה ככה אנחנו בני האדם בנויים, אגב בהרבה תחומים זה כך. בהחלט אפשר גם אחרת ועדיין ....

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לשלם מקדמה 10% בשביל לקבל מוצר שלא שמעת ואין לך מושג איך הוא נשמע אצלך בבית עם שאר הרכיבים שלך וגם לקבל אותו בעוד שנתיים ?
זה נראה לך מתכון מנצח ?
מי מוכן להמתין שנתיים ורק אז לבחון את המוצר ?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אודיופילים בדכ מחפשים כן לשלם כי זה חלק מהעניין, מחפשים את הביוקר, אם זה בא בקל אז לא, ברור שברגע שמוצר עובר מתברג הייאנד המחיר כבר לא קשור אליו בשום צורה זה יותר עניין של יוקרה וקשה להשגה ולומר ש יש לי ויש לי, סוג של שופוני, כולם גם יודעים שזה כך ובכל זאת מחפשים את מה שהאחר לא יכול להשיג/להגיע אליו וזה מה שמבדיל בינך לבין השאר, ובכלל זה לא משנה איך הוא בנוי מה יש בפנים ובכלל אם יש משהו בפנים, מה שחשוב זה המיתוג, כנראה ככה אנחנו בני האדם בנויים, אגב בהרבה תחומים זה כך. בהחלט אפשר גם אחרת ועדיין ....
כן , מכירים את המנטרה שלך שאודיופילים אוהבים שופוני ויקר וזו כמובן הכללה דבילית.
לא נמאס לך להעלות גירה שוב ושוב ?
הבנו שיש לך דיעה מאוד שלילית על אודיופילים אז למה אתה פה , בחברת ״אוהבי שופוני ״ לפי הגדרתך ?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
האמת שהמגברים שלהם נראים מדהים אבל משך ההמתנה מוגזם. יתכן שזה מכוון כדי להעלות את רמת הנחשקות של המוצר.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
נכנסתי לאתר, קראתי קצת חוו"ד - נראית חברה דווקא סבבה

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
בדיוק ראיתי את זה לפני כמה ימים,
לפני זה לא ידעתי על קיומה של החברה.

ממש מעניין למה ההמתנה כל כך ארוכה,
אני מניח ששנתיים המתנה כי של להם queue ממש ארוך כי הם חברה קטנה עם הרבה ביקוש, לא חושב שזה בקטע של לעלות נחשקות כשאין להם שום מרקטינג.

לקונדו שלי חיכיתי חצי שנה והבנתי ש Ypsilon גם איזה 8-10 חודשים..

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
לשלם מקדמה 10% בשביל לקבל מוצר שלא שמעת ואין לך מושג איך הוא נשמע אצלך בבית עם שאר הרכיבים שלך וגם לקבל אותו בעוד שנתיים ?
זה נראה לך מתכון מנצח ?
אותם אנשים שמשלמים מיליון דולר צפונה עבור מכונית ספורט שהם יקבלו בעוד שנה עד ארבע.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
"כל החיים זה אשליה" אלברט איינשטיין.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אותם אנשים שמשלמים מיליון דולר צפונה עבור מכונית ספורט שהם יקבלו בעוד שנה עד ארבע.
כן , אבל זו לא אותה השוואה, לא אותו שוק ולא אותם נתונים. כמה חברות ספורט נחשקות באמת יש ? שוק הסטראו מוצף באלטרנטיבות.

יש ערך בלהזמין מוצר ולקבל אותו בהקדם. ויש ערך למוצר מושקע מאוד שזמן ההמתנה יכול להיות מובן בגלל תהליכי הרכבה ובקרה.
ואגב, דנסן כבר עובדים ככה תקופה ארוכה, גם להם יש תור. לפחות מהפעם האחרונה שדיברתי איתם. נותנים תמורה מצויינת לכסף גם.
את decware אני מכיר מתחום העשה זאת בעצמך. מי ששמע ואהב ומוכן להמתין , תוך אמונה שבזמן ההמתנה לא ייצא לשוק משהו יותר רלבנטי עבורו, שיהנה.
עבורי זה לא מודל טוב כלקוח. אפילו מודל רע. להיות לקוח לכוד שנתיים... לא יודע, מרגיש מחניק בגבוהים ובוצי בנמוכים :)

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
זה נראה לך מתכון מנצח ?

אתה לא תמתין, אבל המציאות האובייקטיבית היא שיש לא מעט שכן.
ואם מגיע ולא בא ללקוח טוב באוזן, אז הלקוח יעשה בדיוק מה שהיה עושה אם היה קנה מחנות מסודרת עם הדגמה בבית: לגלגל ללוחות בחצי מחיר.. ;)

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
אתה מוזמן למצוא מגבר 300B שלהם בחצי מחיר בלוחות- אין
אצלהם המחיר קרוב למחיר קניה המקורי ואתה חוסך שנתיים בתור.
דבר שני זה מחיר המכירה הישיר ללקוחות ללא תיווך יבואנים. 4500$ זה מה שעולה ליצרן אמריקאי לייצר ולהרווח על מגבר 300B ומתברר שבמחיר הזה יש הרבה לקוחות שמוכנים לשלם לעמוד בתור ולא לקנות מגבר אחר במשך הזמן הזה. מצד שני , על פי דיווחי המתמשים , שלא מהסוג של לחפש מציאות בסין , ומוכנים להשקיע שליש נוסף רק בשפופרות WE -מתברר שהמגבר גם "איכותי" מבחינת הציפיות שלהם.

(למה ציוד אודיו נמכר ב 30% ממחירו המקורי ביד שניה? כי אין מספיק שבאמת מתעניינים לרכוש את אותו מוצר ולא משנה כמה פרסום קנוי או סמוי הושקע.
זה מהות עקומות ביקוש היצע-מעט מוכנים לשלם את המחיר המקורי ורוב האחרים לא מעניין אותם לשלם גם מחצית ופחות מהמחיר הזה.)

נערך לאחרונה ב:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
דווקא בתור אחד שהמערכת שלו נראית כמו פרי דמיונו של מהנדס קיטור מהמאה ה 18 ....וגם לוקחת בחשבון עלות תועלת בבסיס שלה. כלומר, ראש ואוזן בונקר... אני מרגיש חופשי לומר שיש ערך ומחיר גם לניראות. יש חברות שמראש מייעדות את המוצרים שלהם למי שהניראות היא פקטור חשוב עבורו. ויש חברות שמבינות שהקהל שלנם יותר מוטה מחיר ותמורה לכסף . כל הכיף בשוק חופשי זה שיש מקום לכולם. רוצה להמתין? תמתין, לא רוצה להמתין? תקנה ממה שיש. רוצה עיצוב נידטראלי, אהלן וסהלן! רוצה קראבג'יו בסלון? וולקאם !

וגם, בתור מי שמידי פעם מבצע שידרוגים פנימיים בחלקי המערכת שלו, ונתקל במחירים של הדברים היותר איכותיים, אני למדתי להעריך את ההשקעה הכספית ובכלל. לדוגמא,אני רוצה להחליף כבר תקופה את הכניסות והיציאות בקדם שלי, היעקבים...כלומר, הrca JACK . אם אחליף את כל היעקובים כ 8 במספר זה יעלה לי כ 2200 שח לפני עבודה, רק הרכיבים. ותחשבו שחברה צריכה לרכוש כמות ולהשאיר חלפים , גם אם יעשו לה הנחה, עדיין, לחברה זו הוצאה שלא כולם יידעו להעריך. אזכן,יז,אינפלציה בשוק האודיו שלא מתיישרת עם ההישגים הממשיים וההשתפרות. אבל , כשאתה עומד מול מוצר היי אנדי שבנוי לתלפיות ונראה כמו מישל פייפר כשהיא יורדת במעלית עם השמלה האדומה "בפני צלקת"...אתה מקבל את החשק של טוני מונטנה שהדבר הזה יהיה אצלך. .. לפעמים .

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

גם שעונים.. אם כי שעונים כאלה עולים במחיר עם הזמן

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
דווקא בתור אחד שהמערכת שלו נראית כמו פרי דמיונו של מהנדס קיטור מהמאה ה 18 ....וגם לוקחת בחשבון עלות תועלת בבסיס שלה. כלומר, ראש ואוזן בונקר... אני מרגיש חופשי לומר שיש ערך ומחיר גם לניראות. יש חברות שמראש מייעדות את המוצרים שלהם למי שהניראות היא פקטור חשוב עבורו. ויש חברות שמבינות שהקהל שלנם יותר מוטה מחיר ותמורה לכסף . כל הכיף בשוק חופשי זה שיש מקום לכולם. רוצה להמתין? תמתין, לא רוצה להמתין? תקנה ממה שיש. רוצה עיצוב נידטראלי, אהלן וסהלן! רוצה קראבג'יו בסלון? וולקאם !

וגם, בתור מי שמידי פעם מבצע שידרוגים פנימיים בחלקי המערכת שלו, ונתקל במחירים של הדברים היותר איכותיים, אני למדתי להעריך את ההשקעה הכספית ובכלל. לדוגמא,אני רוצה להחליף כבר תקופה את הכניסות והיציאות בקדם שלי, היעקבים...כלומר, הrca JACK . אם אחליף את כל היעקובים כ 8 במספר זה יעלה לי כ 1800 שח לפני עבודה, רק הרכיבים. ותחשבו שחברה צריכה לרכוש כמות ולהשאיר חלפים , גם אם יעשו לה הנחה, עדיין, לחברה זו הוצאה שלא כולם יידעו להעריך. אזכן,יז,אינפלציה בשוק האודיו שלא מתיישרת עם ההישגים הממשיים וההשתפרות. אבל , כשאתה עומד מול מוצר היי אנדי שבנוי לתלפיות ונראה כמו מישל פייפר כשהיא יורדת במעלית עם השמלה האדומה "בפני צלקת"...אתה מקבל את החשק של טוני מונטנה שהדבר הזה יהיה אצלך. .. לפעמים .
אהבתי את המטאפורה לפני צלקת:)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מזה שברה, מה אני יגיד לך, כל החברות בתחום על סף פשיטת רגל.
שנתיים המתנה למוצר שאי אפשר לשמוע לפני... בוא נדבר עוד שנה או בעצם שנתיים...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
ב 3 שנים האחרונות אין (כמעט) מוצר שאני לא לוקח הביתה ובוחן בציציות, את ההתאמה/ההשפעה נקודתית וכללית,
חייב להוסיף שנכביתי לא מעט במהלך השנים הקודמות כאשר הבאתי ציוד "על עיוור", שאכזב/לא השתלב.
ונסמכתי על סיפורים / סקירות ומה לא.

לרכוש על עיוור ועוד להמתין שנתיים

צריך אומץ
בהצלחה.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
גם שעונים.. אם כי שעונים כאלה עולים במחיר עם הזמן
גם כלי הרכב הללו, כל עוד אתה לא מרסק אותם כפי שעשה רואן אטקינסון למקלארן F1 שהיתה לו...

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
זה נראה לך מתכון מנצח ?
אם יש שנתיים תור כנראה שיש הרבה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור