המערכת היקרה ביותר בישראל שאני מכיר...

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אני מגיב ברשעות לציודופיליה
.
ענית לעצמך.
רשעות היא תכונה נלוזה ולא משנה מה המניעים שלה, אלטרואיזם למען הקהילה או סתם רגשי נחיתות.
יש כנראה בעיית סגנון. תחשוב על זה רגע ואל תמהר לענות בילדותיות כפי שהערת לגיא ברשעות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
@aviv007 @gds וסליחה אם פיספסתי עוד שטרודל.. בעלי המערכת הסכים לחשיפה מסויימת, תומר שמע והתרשם ודיווח, ניתן לשאול בעדינות שאלות מכוונות, חבל להפוך את בעל המערכת המאושר והגאה לאיזה סימבול שלילי. הרי אםצהמערכת לגמרי לא מתאימה אז תומר היה מעדכן על עוד אתגרים מעבר להידהוד. מעבר לזאת, כל אחד והסלון שלו והרצונות שלו. בסוף אם נהיה עוקצניים ושליליים, גם ללא כוונה, אנשים לא יעלו את הסיפורים שלהם.
אפשר גם לשאול שאלות אינטילגנטיות שמכוונות לעניין התאמת הרמקולים לחדר, ואו הבנת הכוונה והטעם של בעליה , כמו : מה היה חסר במערכת הקודמת שבגינה הוחלפה? האם בעל המערכת חשב על סט רמקולים/ הגברה אחרים בחיפוש שלו? האם הוא התלבט על הרכב של מוניטוריים + סאב או רמקולים פחות גדולים? בכלל, מה הטעם והרפרנס של בעל המערכת? בקיצור עוד כהנה וכהנה..וכהנה צדק!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
ממוקמת בצורה שערורייתית זה מה שמפריע לי
גדי, אשכרה אני לא מבין מה זה ״שערורייתית״?
לי ברמה אישית דבר לא הפריע…
לא אומר שלא ניתן לשפר - זה תמיד יכול לבוא לידי ביטוי כזה או אחר, אבל לא חייב.
מי אם לא בעל העניין יכול לקבוע מה זה מערכת ״שערורייתית״ או לא?
אידיאל זה חדר יחודי. - אבל אין מצב לרובינו. אזי מה אפשר לעשות? ולמה צריך לדבר על דבר שלא ישים בהגדרה ובטח אם נשמע טוב?
גם אם יש צדק במה שאתה טוען - למה לדבר על כך ועוד במילים ש… יודע מה יכולים גם לפגוע? לא פלא שמלא אנשים בעלי מערכות מטורפות ויש בטוח גם כאלה שיותר יקרות ממה שיצא לי לשמוע כלל לא באים להביא כאן דבר. יושבים וצוחקים עלינו בצד.
אצלי הכול שערוריה בבית, ומה? לא מזיז לי - אני נהנה, ובמידה ויזדמן לי לטפל - אטפל, לא נעול. אבל אם יגידו לי (ואומרים לי) שזה לא ככה וזה לא זה וזה אחרת- וואלה- לא מעניין - לא מזיז לי ובטח לא דעה אגרסיבית…
לא חבל כחבר לכהילה של הנאה- לכתוב ככה? סבבה לציין ולהביא דיע, אך לקבוע עובדה… לי נראה שזה לא לעניין.
שבת שלום!
שנה חדשה שתהיה לכולנו טובה, בריאה ומוצלחת !

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
א גיט כריסטמס פון איזראעל בעזרת השם.

מקבל. מערכת סוף ומדהימה שתהנה מכל רגע של אושר צרוף להאזין לה, אם במקרה תרגיש סוג של חולשה או הדהוד רחוק באוזן שמאל זה כנראה כי החדר פתוח להול שם אבל אל תתייחס מערכת על כזו נותנת ביצועים מופלאים שזה לא צריך להפריע, עלה והצלח !

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
גם לי נורא צורם לראות מערכות-על עם ציוד יקר להחריד, בסלון ישראלי טיפוסי או חלל שאינו קרוב להתאים.

זה הפיל שבחדר שהרוב חוששים להתייחס אליו מפורשות.
השדרוג הבא המתבקש למערכת הוא החלפת הסלון..
חוץ מזה, הציוד מדהים.:)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
יש הבדל גדול בין להמליץ לשקול אקוסיטקה לבין שינאה ( כן שינאה ) בדמות ״ למה אין אקוסטיקה״ .
חבל ממש חבל .
מעלים מערכת יקרה - לא טוב
מעלים מערכת זולה תקציבית - לא טוב
יש משהו שיעבור בלי קללות ושינאה ?

בקצב הזה - יעלו רק אילו שרוצים מלא אדרנלין עם סיכוי להתקף לב קל .

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
דבר בשם עצמך, "אף אחד" זה אומר ששאלת את כווולם.
אני מגיב ברשעות לציודופיליה שלמרות שנשמעת כמעט כמו אודיופיליה הרי היא האנטי-חומר שלה.
אתה מודה שאתה סוג של גרינץ׳ מתוסכל.
זכותו של הבעלים גם לעשות עליה גרפיטי, תגובה כזו שלך היא ילדותית.
ֿבאמת תודה שאתה משאיר לבעל הקניין לעשות ברכושו כרצונו.
ולהזכירך, בהתחלה המערכת שלך היתה ממוקמת אותו דבר והגבת לי בחריפות שהצעתי לך לשקול שינוי מיקום כי אתה לוקח כל ביקורת באופן אישי ולא עינייני, היה צריך שערן יגיע אליך הביתה ולשכנע אותך לעשות זאת.
ֿתיקון, זה היה יאיר תמם ולא ערן.
ֿלגבי מיקום המערכת בעבר ובהווה, יש לזה קשר עם נראות, רחמנא לצלן חלקנו לא מקדשים אודיו מעל כל הדברים בחיים.
ֿלשמוע הערות ממי שהרמקולים שלו קטנים מידי למלא ולהחזיק את החלל בו הם מוצבים ומתעסק כל היום בחוטים ומפסקים כאילו הם תחליף לאקוסטיקה….נו שויין.
כשאנשים רואים תמונה הלמעלה של מערכת אולי הכי יקרה בארץ ממוקמת בצורה שערורייתית זה מה שמפריע לי כחבר בקהילה, למנוע עיוותים כאלה מלהשתרש כמקובלים.

תנוח דעתך זו לא המערכת היקרה בארץ, גם לא מתקרבת לכזו.
ֿלאור הערותיך בעבר והשרשור הזה הדבר היחיד שמפריע לך זה כיסם של אנשים.
הצעה ידידותית, תתחיל למדוד את עצמך מול עצמך היכן השתפרת והיכן לא, ולא מול אחרים, זה עוזר למדד האושר על פני מרמור של שנים.
תודה ולהתראות וגם שבת שלום.
הנה הדבר היחיד שאנחנו מסכימים עליו.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה הפיל שבחדר שהרוב חוששים להתייחס אליו מפורשות.
השדרוג הבא המתבקש למערכת הוא החלפת הסלון..
חוץ מזה, הציוד מדהים.:)
בארץ מגברים כמו בולדור 3160 זולים מהמחיר שב״החלפת סלון״, מחיר נדל"ן בארץ יקר מאוד.

נערך לאחרונה ב:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
תומר,
באיזה גודל, חלל מנגנים הPMC?

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
@aviv007 @gds וסליחה אם פיספסתי עוד שטרודל.. בעלי המערכת הסכים לחשיפה מסויימת, תומר שמע והתרשם ודיווח, ניתן לשאול בעדינות שאלות מכוונות, חבל להפוך את בעל המערכת המאושר והגאה לאיזה סימבול שלילי. הרי אםצהמערכת לגמרי לא מתאימה אז תומר היה מעדכן על עוד אתגרים מעבר להידהוד. מעבר לזאת, כל אחד והסלון שלו והרצונות שלו. בסוף אם נהיה עוקצניים ושליליים, גם ללא כוונה, אנשים לא יעלו את הסיפורים שלהם.
אפשר גם לשאול שאלות אינטילגנטיות שמכוונות לעניין התאמת הרמקולים לחדר, ואו הבנת הכוונה והטעם של בעליה , כמו : מה היה חסר במערכת הקודמת שבגינה הוחלפה? האם בעל המערכת חשב על סט רמקולים/ הגברה אחרים בחיפוש שלו? האם הוא התלבט על הרכב של מוניטוריים + סאב או רמקולים פחות גדולים? בכלל, מה הטעם והרפרנס של בעל המערכת? בקיצור עוד כהנה וכהנה..וכהנה צדק!
דבר ראשון, לא היה שום ניסיון לעקוץ את בעל המערכת כפי שרשמת, ואני מקווה שהבין את כוונתי ולא נעלב, ואם כן אז אשמח להסיר את הפוסט.
בסה״כ העלתי מספר בעיות באופן כללי שאני נוטה לראות ביישום של מערכות מאוד יקרות כאן באתר (וכן גם במקרה הזה, על סמך התמונות בלבד, לניסיוני האישי ומבלי להאזין יש לפחות בעיה כזאת או אחרת).
אם בעל המערכת יכול או רוצה לתקן זה כבר שלו. אני בסה״כ הבעתי ביקורת כללית וחלקתי את התרשמותי לאור ניסיוני האישי. לבוא ולהגיד לי כיצד ואיך לפנות ומה לשאול, זה קצת תמוה בעייני. לא היה כל רצון לתגובה ארסית מצידי ואני מקווה גם שבעל המערכת מבין ואולי אף רוצה לקבל ביקורת או הערות כאלה ואחרות ולא מצפה רק ללייקים וליטופים לאגו.

דבר שני, לגבי הסיום שלך על כהנה, הוא בוודאי לא היה מחסידי הפוליטיקלי קורקט :)

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מצטער, לא הבנתי את הערתך..
מה החלפת המגבר תועיל מהותית במקרה הנ"ל??
תהיה זולה יותר מהחלפת נדל’ן

טעות בידך..
מי שרוכש מגברים כאלה, עוצמתיים, ויקרים, לא עושה זאת מתוך גחמה. הרי אין היגיון להכניס סדר גודל של מגבר 1700W לתוך קופסאת נעליים.
לדעתי יש כאן שיקול יותר תבוני שלא בטוח שאנו ערים לו.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
לבוא ולהגיד לי כיצד ואיך לפנות ומה לשאול, זה קצת תמוה בעייני.
חלילה, נתתי רק אפשרות והצעה לגישה חלופית. אתה לא צריך אותי כמגיהה. והנה כמו שנתת מדאגה כנה עצות לבעל המערכת , כך גם אני נתתי עצות לבעל המקלדת ... :)

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
אביב, שוקרון ויוסי24, רצוי שתמחקו את הודעתכם פן יתייגו אתכם כשונאי עשירים צרי עין...

לפני שזה יהיה פלילי, עדיין יש לנו בחירה חופשית!

• Like
Reactions: gds

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
טעות בידך..
מי שרוכש מגברים כאלה, עוצמתיים, ויקרים, לא עושה זאת מתוך גחמה. הרי אין היגיון להכניס סדר גודל של מגבר 1700W לתוך קופסאת נעליים.
לדעתי יש כאן שיקול יותר תבוני שלא בטוח שאנו ערים לו.
כנראה שעדיין לא הבנת את הדברים שרשמתי.

להבהרה, הדברים נרשמו בהומור, בימים בהם מטר רבוע בתל אביב מגיע גם למחיר של 120 אלף ש״ח כנראה זול יותר להשקיע במגבר דוגמת ה 3160 או ch10 מאשר בשדרוג נדל״ן קיים.

נערך לאחרונה ב:

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
ברכות לבעל המערכת שפתח את צמצם המצלמה של הפורום לביתו ולמערכת המושקעת שקנה.
כמה שאלות\הצעות:
1)מעבר לכתיבה של "התרשמות" שלא אומרת הרבה ,ומעבר לזה שהמילה מוזיקאליות לא היתה חלק מהתיאור- האם לא כדאי כבר לשים וידאו או יותר, של המערכת פועלת ,גם אם זה באמת לא מייצג את איכות הסאונד? לפעמים זה מכוון לסוג הסאונד הרבה יותר מאשר תיאורי מילים שחוזרות על עצמם שוב ושוב גם במערכות אחרות וגם בסקירות .
2) איזו מערכת היתה\היו שם קודם ?
3) למה הוחלט לרכוש דווקא את הקופסאות שנבחרו? (הרי ברור שציוד ברמה מחיר כזו אי אפשר להתרשם באזנה למערכת דומה )
4) הוזכר שחלק מהמוצרים נרכשו בחו"ל -מסקרן קצת להרחיב על התהליך הזה,החל מבחירת המוכרים, תהליך הבאה לארץ, בעיות ופתרונות שהתגלו בתהליך זה.

• Like
Reactions: gds

HiFiBuzz

עוסק בתחום
מעורבות
30
נקודות
18
צר לי שהדיון מתמקד בכסף ולא באיכות המערכת.
לא אני בחרתי בכותרת הזאת וגם בעיני תומר היא אינה מוצאת חן. אמרתי לך כשהיית אצלי לא לשים דגש על המחיר ( כל אחד והיכולות שלו ועדיין כל אחד מכובד באותה המידה) אני רחוק כמו יום מלילה מלהיות ציודיופיל מי שמכיר אותי יודע עד כמה איני כזה. המוסיקה בשבילי היא במקום הראשון ותמיד תהיה כזאת. אני חוקר ולומד על אומנים וז׳אנרים מוזיקליים כל חיי. גדי אני לא מכיר אותך באופן אישי אבל להתבטא בצורה מכוערת כל כך על מערכת ובן אדם שלא ראית זה מעליב ולכן נעלבתי ממה שכתבת.
לגבי ההערות אשתדל לענות באופן ענייני:
1.נעשתה מדידה אקוסטית בסלון והתברר באופן מפתיע שזמן ההדהוד נמוך מ 0.4 שניות ולכן כמעט ואינו משפיע.
2.אשתי שונאת וילונות אני עדיין בתהליך לשכנע אותה להסכים לכך.
3.המגברים נמצאים במצב מאוורר לחלוטין אין להם בעיה דאגתי לכך ונתתי את הדעת לכך.
ולסיכום אני מאמין בלעשות טוב ולתרום לאחר. רבים מכם קנו ממני ציוד איכותי ואמין ונהנים ממנו בארץ עשרות אוהבי התחום. כל זאת קורא בגלל שלפני שאני מוכר את הציוד שלי בחו״ל אני מנסה למכור בארץ תמיד במחירים סבירים ביותר ותעיד על כך המודעה שיש לי כיום על כבלים למכירה.כל אחד שנהנה מהמערכת שלו ולא משנה באיזה תקציב היא נקנתה הוא המאושר בחלקו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

מי שרוצה לשאול את החבר רק שאלות עינייניות מוזמן.

נשאלה שנשאלה בהתחלה שלא ידעתי לענות: "במה אשתו עובדת"?

שאלה נוספת: "באיזה גודל, חלל מנגנים הPMC"?

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
רגע, אתה ציינת שבעל המערכת הוא אודיופיל מורה למתמטיקה. שכחת לציין שהוא עוסק בתחום?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור