מגברי CLASS D - לא מה שחשבתם + דעה של פול

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
פול הוא אדם נחמד, נעים הליכות, יש בו איזה אופטימיות מדבקת ומבין משהו באודיו אבל ההסברים והתובנות שלו זה די הופ קטנטנים.......מקווה בשבילו שזה רק בסרטונים ובמציאות הוא יותר מחודד.

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
פול אחלה גבר, היה ממ מרגמות במסייעת 7 גבעתי. הוא לא שומע הכי טוב אבל חוץ מזה הוא חוויתי על מלא.
יאללה כל אחד נהיה פרופסור למדעי הפול.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
פול אחלה גבר, היה ממ מרגמות במסייעת 7 גבעתי. הוא לא שומע הכי טוב אבל חוץ מזה הוא חוויתי על מלא.
יאללה כל אחד נהיה פרופסור למדעי הפול.
חומוס עם פול

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
חומוס עם פול
אה רוברטיניו עכשיו אתה מדבר, לא היינו מוותרים על כל השרשור הדבילי הזה בשביל מנה אחת טובה מרמלה?
(נתונים מדידים של 16 מיליון קוליפורמים לממ״ק אבל חוויתי סוף).

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברטיניו זה געגועים למדריד ?;)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
רוברטיניו זה געגועים למדריד ?;)
בול.
אני מקווה שחוץ מגלצ לא עבדת גם בהנהלת חשבונות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לא הבנתי .....כי אני עושה לך חשבונות?

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
היה ממ מרגמות במסייעת 7 גבעתי.
הו המרגמות!

סוף סוף יש כאן מישהו שקרע נעליים ולא ישב במזגן. הרגשתי במיעוט.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
דוד גיל ורוברט עושה רושם שאתם ממש מבינים עיניין עם כל הביקורת על פול ואחרים . אשמח מאוד כמתחיל ללמוד ממכם. האם תוכלו לפרט עבורי מהם מרכיבי המערכת שלכם . מעניין אותי לא ברמה החוויתית אלא ברמה של מה החלטתם עבורכם שיהיה הציוד הנכון דרכו אתם שומעים מוזיקה? ניסיתי לחפש בפורום ואיכשהו לא ציינתם את זה. דרך אגב דודגיל איזה פטיפון צירפת לתמונת נייק ניים שלך? משהו בבעלותך?
Eb1000 דיברת על המגבר שלך. לא ציינת כלום כולל איזו תמונה?איזה מודול אתה משתמש? אולי תוכל ללמד אותנו יותר מעבר להיגד ששלך ממש טוב וההוא לא מדייק

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
פול וחברת ps audio מתכננים ובונים את הציוד שלהם בהתבסס על מדע השטויות ובוני קיטים בפורום מסבירים לנו מהו המדע האמיתי.

אריה

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
אריה..אני מבקש ממך לא לתת ציונים לאנשים שציינתי. אני מבקש מהם מידע מאוד ספציפי כדי שאקבל רעיונות ואבין את בחירתם. הם כבר המון זמן כאן ומקדישים מזמנם בכדי לעזור

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה..אני מבקש ממך לא לתת ציונים לאנשים שציינתי. אני מבקש מהם מידע מאוד ספציפי כדי שאקבל רעיונות ואבין את בחירתם. הם כבר המון זמן כאן ומקדישים מזמנם בכדי לעזור
בהצלחה.

אריה

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
דוד גיל ורוברט עושה רושם שאתם ממש מבינים עיניין עם כל הביקורת על פול ואחרים . אשמח מאוד כמתחיל ללמוד ממכם. האם תוכלו לפרט עבורי מהם מרכיבי המערכת שלכם . מעניין אותי לא ברמה החוויתית אלא ברמה של מה החלטתם עבורכם שיהיה הציוד הנכון דרכו אתם שומעים מוזיקה? ניסיתי לחפש בפורום ואיכשהו לא ציינתם את זה. דרך אגב דודגיל איזה פטיפון צירפת לתמונת נייק ניים שלך? משהו בבעלותך?
Eb1000 דיברת על המגבר שלך. לא ציינת כלום כולל איזו תמונה?איזה מודול אתה משתמש? אולי תוכל ללמד אותנו יותר מעבר להיגד ששלך ממש טוב וההוא לא מדייק
אני לא מבין שום דבר על פול ומעולם לא קראתי מילה מדבריו. לא מתיימר גם להבין באופן כללי באודיופיליה, רק את הטעם שלי אני מכיר.
יש לי מערכת מבוססת מקור דיגיטלי והגברה של MBL , מקור אנלוגי זה שאתה רואה בתמונה ורמקולים של איזופון.
כולם תוצאה של 15 שנה של ניסוי, טעייה והתפתחות בתחום.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
292
נקודות
63
יש לי מערכת מבוססת מקור דיגיטלי והגברה של MBL , מקור אנלוגי זה שאתה רואה בתמונה ורמקולים של איזופון.

אחלה סט :בעד:

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
אני לא מבין שום דבר על פול ומעולם לא קראתי מילה מדבריו. לא מתיימר גם להבין באופן כללי באודיופיליה, רק את הטעם שלי אני מכיר.
תודה על הפירוט. מהו הפטיפון הראש והפונו? והאם הבחירות שלך התבססו על שמיעה חוויתית והשוואה במבחן עיוור?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום Slim אני בעבודה אכתוב לך בלילה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
המערכת שלי לא כל כך רלוונטית לך משתי סיבות:
1. היא בת כ-30 שנה
2. הרמקולים הם פלאנריים ולדעתי הנתח שוק שלהם בעולם האודיופיליה הוא במקרה הטוב 0.5-1%

אם חדר ההאזנה שלך הוא כזה שיש לך מרווח של מטר מהקיר האחורי והצדדי אני מאוד ממליץ לך לנסות רמקולים פלאנריים.
יש להם מגבלה אחת שאי אפשר לשמוע בהם בעוצמות של דיסקוטק אבל לאחר שתשמע פעם אחת כלים אקוסטיים וקול אנושי ברמקול פלאנארי יהיה לך קשה לשמוע דרך קופסא......למרות שרמקולים קופסאתיים מאוד מאוד מושקעים, כבדים (ויקרים מאוד) מצליחים להתגבר במידה מסויימת (ודי סבירה) על עניין ה"קופסאתיות".

בנושא הרמקולים הפלאנריים מומלץ לך להתעניין בחברת - Magneplanar (פלאנרי לכל אורך תחום השמע) ו- Martin Logan (רק האמצע והגבוהים פלאנריים).

לדעתי (הלא מקובלת באתר) הרמקולים, הPower שמניע אותם והאקוסטיקה של החדר קובעים יותר מ 95% מאופי ואיכות הצליל.

ולשאלתך, הציוד שלי:
  • רמקולים Apogee Mini Grand,
  • סאב Velodyne F1500
  • פאור Aragon 4004 mk II
  • אקווליזר Rotal RE-830
  • CD של JVC ,בשקל וחצי, חגגנו לו ברוב פאר והדר 40 שנה לפני מספר חודשים, עם ווליום בשלט, שאני יוצא ממנו לסאב ולפאור דרך יציאת האוזניות שלו (עוצמה יותר גבוהה "ויכולת דחיפה" משופרת עקב התנגדות יציאה נמוכה יחסית ליציאת ה-RCA של ה-CD )
  • Marantz SC-80 PRE אבל כרגע לא משתמש בו.
  • כבלים - פאר תוצרת התחנה המרכזית סה"כ עלות 15 ש"ח לערך...... כשאין מבצעים.
  • אהה, מאוד מאוד חשוב!!!!......חדר שנשמע מצויין- לא מהדהד ולא יבש מדי.
גלוי נאות ודעה אישית : אתה לא הגעת כאן לאתר כדי לשמוע דעות אודיופיליות כשלי .

נערך לאחרונה ב:

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28

זה הקיט שלי:

https://www.diyclassd.com/product/nc400-mono-kit-complete-kit/24

זו סקירה של המודול:

https://www.audiosciencereview.com/...and-measurements-of-hypex-nc400-diy-amp.5907/

שום מגבר אודיפילי ליניארי גם בעלות של מאות אלפי דולרים, לא ייתן לך תחום דינאמי של 130 דציבל:

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?attachments/1545946997046-png.19465/

שים לב להרמוניות 2 ו 3 שנמצאות מתחת ל 130 דציבל! שים לב לאחוז העיוותים הנמדד:

https://www.audiosciencereview.com/...lifier-power-at-4-ohm-measurements-png.19466/

0.004% בהספק מלא של 225 ואט לתוך 8 אוהם, וזה עוד עבור מגבר סטריאו ששני מודולים חולקים את אותו הספק. אצלי זה מונובלוקים נפרדים.

שוב, עד לא יעשו השוואה במבחן עיוור, אנשים לא יפנימו ש CLASS D זו ההגברה האולטימטיבית.

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
המערכת שלי לא כל כך רלוונטית לך משתי סיבות:
1. היא בת כ-30 שנה
2. הרמקולים הם פלאנריים ולדעתי הנתח שוק שלהם בעולם האודיופיליה הוא במקרה הטוב 0.5-1%

אם חדר ההאזנה שלך הוא כזה שיש לך מרווח של מטר מהקיר האחורי והצדדי אני מאוד ממליץ לך לנסות רמקולים פלאנריים.
יש להם מגבלה אחת שאי אפשר לשמוע בהם בעוצמות של דיסקוטק אבל לאחר שתשמע פעם אחת כלים אקוסטיים וקול אנושי ברמקול פלאנארי יהיה לך קשה לשמוע דרך קופסא......למרות שרמקולים קופסאתיים מאוד מאוד מושקעים, כבדים (ויקרים מאוד) מצליחים להתגבר במידה מסויימת (ודי סבירה) על עניין ה"קופסאתיות".

בנושא הרמקולים הפלאנריים מומלץ לך להתעניין בחברת - Magneplanar (פלאנרי לכל אורך תחום השמע) ו- Martin Logan (רק האמצע והגבוהים פלאנריים).

לדעתי (הלא מקובלת באתר) הרמקולים, הPower שמניע אותם והאקוסטיקה של החדר קובעים יותר מ 95% מאופי ואיכות הצליל.

ולשאלתך, הציוד שלי:
  • רמקולים Apogee Mini Grand,
  • סאב Velodyne F1500
  • פאור Aragon 4004 mk II
  • אקווליזר Rotal RE-830
  • CD של JVC ,בשקל וחצי, עם ווליום בשלט, שאני יוצא ממנו לסאב ולפאור דרך יציאת האוזניות שלו (עוצמה יותר גבוהה מיציאת ה-RCA )
  • Pre של מרנץ אבל כרגע לא משתמש בו
  • כבלים פאר תוצרת התחנה המרכזית סה"כ עלות 15 ש"ח לערך...... כשאין מבצעים.
  • אהה, מאוד מאוד חשוב!!!!......חדר שנשמע מצויין- לא מהדהד ולא יבש מדי.
גלוי נאות ודעה אישית : אתה לא הגעת לאתר כאן כדי לשמוע דעות כשלי .
הפלאנריים צריכים הגברה חזקה. שלא יתבלבל ויחשוב שאפשר לחבר להם רסיבר דנון באלף ש"ח.

בלי קשר לעוצמה ביציאה, הייתי צריך לקרוא פעמיים את המסומן באדום.

אתה באמת חושב, ואני רציני לגמרי, שיציאת האוזניות של הJVC, עדיפה על פרה אחר?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור