YBA PASSION CD430 - נגן תקליטורים ו-DAC במבחן

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
במחיר הזה הייתי מצפה ליכולות sacd ופיענוח dsd.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בתור אחד מאנשי המחשבים, שגם עובד עם מק מיני (וספק ליניארי, וחיבורים אודיופיליים וכו'), חייב לשאול -
השווית את האמרה לאודירונה? יש לי את שתיהן על המחשב, ולהתרשמותי האודריונה פשוט טובה יותר בכל פרמטר. היא גרמה לאמרה להישמע סתומה ובאותו הזמן גם נפוחה.

לא השוואתי. מעניין. יש לך לינק לתוכנה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה.
אני מבין מתוך הסקירה שהנגן המסוקר ברמה גבוהה בהרבה מהנגן ששמעתי.
אותי מעניין מאוד, איך הוא משתווה למטרונום למשל, ומה ההבדלים הטונאליים בינהם.

כן. הוא ברמה גבוהה משמעותית מההוא ששמעת. ולגבי המטרונום - לא השוואתי. אני משער שתהיה תחרות קשה. אבל משהו אחד בטוח, יש להם חתימת קול מאוד דומה על פי מיטב זיכרוני מהמטרונום שסקרתי בזמנו. שניהם נתנו תחושה מאוד אנלוגית.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כרגיל כתבה רהוטה ,המבחן שלי לאיכות ,לא לראות בכלל ביד שניה ,לא מצליח להבין את הנוסח שניראה הרבה , מכשיר מעולה, אבל למכירה,מכיר גם את הפרשנות בלה בלה בלה,חג שמח.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
המבחן שלי לאיכות ,לא לראות בכלל ביד שניה
.
לשיטתך אם מכשיר מוצע למכירה ביד 2 אז הוא לא איכותי ?
לדעתי לא ריאלי ולא נכון.
איזה מכשיר לא מצאת למכירה ביד 2 ?
ארז

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נמר,

תענוג לקרוא, תודה רבה על הסקירה המעיינית.

תומר

joda5

חבר משקיען
מעורבות
97
נקודות
48
שלום חברים ניכנסתי לאתר של אמנון סאונד.
ראיתי איזה דגם שניקרא סיגנצר. עלות כ100 אלף שח.
אולי זה יחליף את הפטיפון שלך נמר.;)
יש אנשים שילשמו סכום כזה?מה כבר יכול להיות בו מבחינה ביצועית ?..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה יקירי.

בשבוע הבא, אחרי הבלגן של סוף שנה, נעדכן.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
הפוך גוטה, הפוך.
אין שום קשר בין מחיר המכשיר ליכולת הפענוח שלו. ואם יש קשר, הרי שהוא קשר הפוך.
רוב רובם של המכשירים האוניברסליים מפענחים הכל כולל הכל, בדרך כלל במחיר של כמה עשרות עד כמה מאות דולרים, והבודדים האודיופיליים שבניהם, במחיר של כ1000 דולר.
אחרי שהשקעת בקופסה, בדאק, בספק, בלייזר ובמכניזם, העלות (המקורית) של יכולת הפענוח הנוסף היא אפסית. כמה דולרים בודדים לכל היותר.
אלא מה, מדובר פה במיצוב: על מנת למכור נגן CD בכמה עשרות אלפי שקלים אתה צריך למצב את זה כנגן עילאי, משכמו ומעלה, המנגן ברמה הגבוהה ביותר ועושה את מה שהוא עושה (נכון, סידי ONLY) באופן שמיימי. ועל זה שווה לשלם כמה עשרות אלפי שקלים.
זה לא כולבויניק מהסופרמרקט, זה נגן אריסטוקרטי, אל תצפה ממנו לעשות הכל, הוא הרי אציל high born...
זה כמו שהיית מתאכזב מכך שאין לחצן לפתיחת הבאגז' בשלט של הפרארי שלך.
אתה לא מתפעל מהפיינשמקריות? מהארומה הקלאסית? מהייחודיות? מהמחיר?
מה שמעניין אותך זה פאקינג הזרמת DSD?
אתה כנראה לא ראוי לו.

(למען הסר ספק, הפוסט נכתב בנימה סרקסטית :p).

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כן. הוא ברמה גבוהה משמעותית מההוא ששמעת. ולגבי המטרונום - לא השוואתי. אני משער שתהיה תחרות קשה. אבל משהו אחד בטוח, יש להם חתימת קול מאוד דומה על פי מיטב זיכרוני מהמטרונום שסקרתי בזמנו. שניהם נתנו תחושה מאוד אנלוגית.

מטרונום זורם מבחינת הסאונד, עם חתימת צליל בשרני. והוא לא נמדד טוב :)

לא הייתי נותן ציון 'אנלוגי' בשביל לשבח. סאונד זה סאונד.
אולי נטול ארטיפקטים דיגיטליים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אולי נטול ארטיפקטים דיגיטליים

הרבה זמן אני מחפש חלופה למונח ״אנלוגי״. לא חשבתי להישתמש בדבר הפשוט ״לא דיגיטלי״.

לגבי מה שתארת - ״זורם״. כתבתי את המילה ״זרימה״ בביקורת. ולכן אני הצלחתי להתפעל ממנו כפי שהתפעלתי מהמטרונום. זו הסיבה שאני סבור שתהיה תחרות, אבל לא קלה.

שניהם נגנים ברמה מאוד מאוד גבוהה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

1. למה ?
2. מיהם לדעתך המתחרים הישירים של המכשיר הזה?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
למה ? כי אני עדיין סבור שפורמט הsacd/dsd נותן לפעמים (לא תמיד) תוצאה שעולה על רד בוק ואפילו pcm hi rez.

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
אני עובד עם מחשב יעודי של hdplex כבר שנתיים בלי שום בעיה.
אני לא זוכר מתח כיביתי את המחשב לאחרונה ( אולי לפני כמה חודשים) .
עובד לי עם שתי תוכנות שונות עם ממשק למסכי מגע למינהם ושליטה עם כל המחשבים בבית.
ללא כל צורך בידע יוצא דופן במחשבים.
לגבי הסאונד, אני ממש מרוצה מהתוצאה והנוחות היא משהו משהו.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
מי שלא מבדיל בין נגן של 30000 לנגן של 3000 הוא אדם מאושר,ׁׂ ִׂׂׂׂׂׂׂׂׂ(נכתב בנימה סרקסטית)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מי שלא מבדיל בין נגן של 30000 לנגן של 3000 הוא אדם מאושר,ׁׂ ִׂׂׂׂׂׂׂׂׂ(נכתב בנימה סרקסטית)
מי שמבדיל בין נגנים (ושאר חפצים) לפי מחירם הוא אדם אפילו עוד יותר מאושר כי תמיד יש לו מספרים בצד שיזכירו לו (ולכולם) עד כמה הוא מאושר.
(נכתב בלי נימה).

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קודם כל, אני מאוד אוהב את ההומור שלך, נמר: "נתקלתי כבר במוצרים בהם אם איבדת את השלט אז כדאי שתלמד לשיר בעצמך".

לדעתי בהקשר להשוואה שבין אנאלוג לנגני תקליטורים יש לך התעוררות מאוד מאוחרת ובכתבה הזו שלך אתה מסביר מדוע: השוואה בהיבט ההשקעה הכספית בין הפטיפון שלי לבין נגן תקליטורים שעולה 35,000 ש"ח(!!!!!) כמוה כהשוואה בין חללית לבין מטוס DIY שנקנה באמזון.

אני לא יודע להעריך היום כמה שווה פטיפון כמו שלי - LP12, זרוע LVTOK, ראש KARMA ומגבר PREFIX. נגן התקליטורים שלי NAIM CDX שנחשב לטוב מאוד עלה כ 25,000 ש"ח. בטווחי המחירים האלה, זה כבר מספר שנים לא מועט שנגן התקליטורים לא נופל מהפטיפון ויש תקליטורים שנשמעים פשוט פנטסטי.

אבל - גם אם יהיה לי נגן תקליטורים שנשמע טוב יותר מפטיפון באופן מוחלט, הפטיפון והתקליטים ישארו.

אריה

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
מי שמבדיל בין נגנים (ושאר חפצים) לפי מחירם הוא אדם אפילו עוד יותר מאושר כי תמיד יש לו מספרים בצד שיזכירו לו (ולכולם) עד כמה הוא מאושר.
(נכתב בלי נימה).

ומי שמבדיל ושומע הבדל
הרי הוא לא היה מוותר על
הרגישות הגבוהה כתכונה,
שמוסיפה הרבה נקודות לאינטליגנציה,
הוא לא מרגיש מאושר?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור