Weiss/Maya DAC?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
זאת לא הפעם הראשונה ובטח לא הפעם האחרונה שאייל פור (שאני מאד מכבד אותו) מביע את דעתו לגבי מוצר של יבואן אחר בניגוד לחוקי הפורום. פעם זה היה על מוצרים של אמיר ארמה היום זה על מוצר שמייבא ניל. לי באופן אישי יהיה מאד חבל אם ניל יחליט לעשות מה שעשה אמיר ארמה וינטוש את הפורום לצמיתות.
כל היבואנים מביאים מוצרים נהדרים בלי יוצא מהכלל ולכולם יש פרנסה, למה אי אפשר לפרגן אחד לשני בלי לריב?
סך הכל ישנם כמה יבואנים בודדים שההתנהלות שלהם לא מזיקה ואין צורך לסתום להם ת'פה בגלל התנהגות של יבואן אחר.

נערך לאחרונה ב:

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זאת לא הפעם הראשונה ובטח לא הפעם האחרונה שאייל פור (שאני מאד מכבד אותו) מביע את דעתו לגבי מוצר של יבואן אחר בניגוד לחוקי הפורום. פעם זה היה על מוצרים של אמיר ארמה היום זה על מוצר שמייבא ניל. לי באופן אישי יהיה מאד חבל אם ניל יחליט לעשות מה שעשה אמיר ארמה וינטוש את פורום לצמיתות.
כל היבואנים מביאים מוצרים נהדרים בלי יוצא מהכלל ולכולם יש פרנסה, למה אי אפשר לפרגן אחד לשני בלי לריב?
סך הכל ישנם כמה יבואנים בודדים שההתנהלות שלהם לא מזיקה ואין צורך לסתום להם ת'פה בגלל התנהגות של יבואן אחר.

(Y)

חבל ומצער נורא שבענף כה קטן קוראים דברים כאלו.
אני מקווה שאין אינטרסים או חיבת יתר לצד זה או אחר .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הבהרה:
אמיר לא נטש את הפורום אלא אנחנו הפסקנו יחסי עבודה איתו.

זה קרה בעקבות סקירה של נמר על אחד ממוצריו, ממצאי הסקירה לא מצאו חן בעיניו והוא דרש מאיתנו להסיר אותה מהאתר. סרבנו ומאז אנחנו לא מוכנים לעבוד איתו ויותר מזה הפסקנו ביוזמתנו פרסום שלו בתשלום באתר, העדפנו לוותר על הכנסה ולא לשתף פעולה בתנאים כאלו.

בנוסף, כל ההתנהלות של אמיר ששלח לקוחות ואוהדים שלו לפורום עברה כל גבול, אני מקווה שזה לא מה שעושה ניל כעת.

אין לנו שום בעיה לנתק קשר עם כל יבואן שמתנהג בדרך דומה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
1.ליאור את הצד שלך אני קורא עכשיו אבל לכל מטבע שני צדדים. אני מכיר גרסה שונה משלך ומי שמכיר את הנפשות הפועלות יודע שבשביל טנגו צריך שניים. אני לא שופט ובטח שלא הולך לעשות צדק בין אתר dtown לבין איזה יבואן, ולפי איך שזה נראה לי עכשיו ההסטוריה תחזור על עצמה פעם נוספת וריב בין יבואנים הוא רק עניין של זמן כאן באתר.

2.לעניין הלקוחות של היבואנים שאתה קורא להם חיילים, לאמיר וניל ישנם הרבה מאד לקוחות מרוצים והם מגיבים בזכות עצמם ולא זקוקים לאף דחיפה שלהם או של מישהו אחר. זה שלפעמים קיימת צרות עין של לקוחות של יבואן מתחרה או של יבואן מתחרה בעצמו זה לא עושה אותם אשמים בכל מה שאתה מיחס להם.

3.האתר הזה והיושבים בו לא חפים מאינטרסים כלכליים בדיוק כמו כל יבואן אחר שמפרסם כאן את מרכולתו.
גם ככה יש כמה יבואנים בודדים שקשורים לתחום העיסוק של מחירת אודיו יוקרתי, אני לא הייתי הולך בדרך זו שהלכתם עם אמיר. בסוף זה יהיה האתר הבלעדי של יבואן אחד או שניים, מה שאני בטוח שאתה לא רוצה שיקרה,
ובטוח שאף אחד לא ירוויח מזה.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עדו, במקרה הזה אין צדדים, יש רק אמת, מה הקשר לטנגו? אף אחד לא רקד עם ארמה.
אין באתר הזה שום ריב בין יבואנים, אנחנו לא הפלטפורמה לכך.
אל תספר לי סיפורים על "לקוחות מרוצים שמגיבים בזכות עצמם", הסיפור הזה כבר נשמע כמו שידור חוזר מקולקל, כפי שאתה העדת על עצמך - יש לך כבר דעה מוצקה על מה שקרה עם ארמה, בטח קלטת את זה מהאויר ולא משיחה איתו...

נכון להיום, אין שום בעיה עם יבואן, חוץ מאמיר, אנחנו ויתרנו, יש אופציות נוספות (כפי שכתבת) - יותר מזה, אף שלחתי עם ברכת הדרך, אף אחד לא מכריח מישהו להיות כאן.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
הכוונה לטנגו לא הייתה לזה שאתה תרקוד עם אמיר:)
הכוונה הייתה לאחד שמספר ואחד שמאמין, שוב כאחד שמכיר את שתי הגרסאות אין לי שום עמדה בעניין ובטח שלא מוצקה. אני לא שופט אף צד נכון לא נכון, אמת או שקר אני חושב שיש דרך ליישב את ההדורים גם בלי לסיים את הרומן עם איזה יבואן, אפשר לפעמיים לגלות קצת גמישות ולא צריך להיות "פוצים" בכל עניין .

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן יש דרכים ליישר הדורים, עד שזה מגיע לעקרונות הבסיסיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור