Video of Marina Blumin singing jazz

• פותח הנושא efib
  • פורסם בתאריך

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תודה.נשמע טוב.

מעניין לראות לאן תתפתח הקריירה של ממ"ב.

באיזה מסגרת ההופעה הזו? ומתי זה היה?

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אין לי מושג

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעצבנת אותי, מזכירה לי קול של רוח רפאים אוהההההה

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש בה אכן משהו שדורש כאפה.
אבל היא תשתפר עם הזמן.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יאללה גם אתם...

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עד כמה שאני רואה

זו הקלטה מההופעה של ה "קומון בונד" בפסטיבל הג'אז באילת 2006.
מה שמרינה עושה שם יותר טוב מכל מה שעשתה בכוכב נולד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בכוכב נולד מרינה הייתה לא פחות מבדיחה מקורית של ההפקה.

אני אישית פשוט לא אהבתי אותה בכלל בכוכב נולד, אחר כך ראיתי וידאו שלה שנימצא כאן, והיא ממש טובה בשיר הזה.

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מרינה זמרת מצויינת לדעתי.
אבל כשאתה צריך להוכיח את עצמך בכל שבוע מחדש בשיר של 2 דקות בטלויזיה, אין ברירה אלא להקצין ולדחוף את כל מה שאתה יודע (כולל המניירות המעצבנות) בתוך אותן 2 דקות אומללות.

צריך לשמוע אותה בקונטקסט הנכון (לא בתחרות, ולא תחת הגבלת זמן ופורמט) כדי לקבל ממנה את מה שהיא יודעת לעשות. ההופעה של הקומון בונד בהחלט היתה כזו.
עכשיו בטח כבר אי אפשר יהיה לשמוע כלום בהופעה כזו, בגלל המעריציות (השיבוש במקור).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
במילים אחרות, את כל מה שהיא לא יודעת לעשות היא עשתה בכוכב נולד. ואת זה אני אומר אחרי שראיתי את הוידאו. מעבר לכך שהיא קצת שוויצרית {אני לא אוהב את זה}.

eli_hifi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אפי תתעודד, העם איתך (ורד)(ורד)
לטעמי קטע מצוין,
מרינה גם היתה המועדפת שלי לאורך כל התחרות.

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
(n)(n)(n)
:איכס::איכס::איכס:

גרוע גרוע גרוע.

חבריה, לכו לרימון (לא למחלקה של קרן פלס ) ותשמעו בג'אז איך נשמעת זמרת ג'אז מתחילה .

יש לה קול של צפרדע קוח רפאים זו.
מעצבנת.
לא סובל אותה. סורי. שלא נדבר שלזמרת צריך להיות נוכחות נעימה על הבמה. לה אין.

הלהקה אגב סבבה לגמריי.
אבל זה פחות ג'אז לדעתי. זה דומה אבל בצד...

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
:):):)

אורי, תרגיע
עד גיל 25 אתה בטוח עם אולקוס

קח הכל בפרופורציה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
כבר עברתי את גיל 25.
וטפו טפו אין לי אולקוס.(אני מקווה).

סתם אני חייב להודות שאם יש דבר שעצבן אותי זו המרינה הזו. אני מכיר בחורות עם קול נהדר, והופעה נהדרת ,שלא הצליחו פשוט כי לא היו להן הקשרים הנכונים או החוצפה.
ולצערי ראיתי השנה את זו , בכוכב נולד עקב סיבות ששמורות במערכת ,אבל ראיתי ונחרדתי.
הייתי בטוח שאני הוזה, שאני לא יודע לא מבין. אבל יש גבול לטמטום.
אני מצטער אם זו שפה קשה מדיי , אבל דיי , נמאס לי שכלומניקים ובינונים מצליחים פה במדינה , כאשר אנשים מוצלחים ומוכשרים נדחקים לפינה עקב הריבוי העצום של הכלומיניקים שמפחדים כ"כ מאנשים מוצלחים וטובים מהם שהם דוחקים אותם למקומות אחרים כדי לא להרגיש מאויימים.

תקראו עוד פעם את הסיפור של יוסיפוס, זה דוגמא מעולה למה שאני מתכוון.

בארצנו לא יודעים להעריך באמת אנשים מוכשרים וטובים. מתעסקים בשטויות. אני זוכר שהיה את חתן פרס נובל למתמטיקה על תורת המשחקים, ישראל אומן , שכמעט שלא כתבו והסבירו כלום על עברו האקדמי , במקום כתבות מלאות וגדושות על מהי תורת המשחקים (היה בכל עיתון בערך חלון קטן של 70-80 מילה על מה זה בערך) , אבל במה התעסקו ? בזה שהוא דתי ושיש לו מלא ילדים.
זהו.
וככה הכל נראה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מאאאאאד אוהב את ממב. קצת פחות מניירות וחנדלך והיא תהיה גדולה.

שלמה

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כבר עברתי את גיל 25.
וטפו טפו אין לי אולקוס.(אני מקווה).

סתם אני חייב להודות שאם יש דבר שעצבן אותי זו המרינה הזו. אני מכיר בחורות עם קול נהדר, והופעה נהדרת ,שלא הצליחו פשוט כי לא היו להן הקשרים הנכונים או החוצפה.
ולצערי ראיתי השנה את זו , בכוכב נולד עקב סיבות ששמורות במערכת ,אבל ראיתי ונחרדתי.
הייתי בטוח שאני הוזה, שאני לא יודע לא מבין. אבל יש גבול לטמטום.
אני מצטער אם זו שפה קשה מדיי , אבל דיי , נמאס לי שכלומניקים ובינונים מצליחים פה במדינה , כאשר אנשים מוצלחים ומוכשרים נדחקים לפינה עקב הריבוי העצום של הכלומיניקים שמפחדים כ"כ מאנשים מוצלחים וטובים מהם שהם דוחקים אותם למקומות אחרים כדי לא להרגיש מאויימים.

תקראו עוד פעם את הסיפור של יוסיפוס, זה דוגמא מעולה למה שאני מתכוון.

בארצנו לא יודעים להעריך באמת אנשים מוכשרים וטובים. מתעסקים בשטויות. אני זוכר שהיה את חתן פרס נובל למתמטיקה על תורת המשחקים, ישראל אומן , שכמעט שלא כתבו והסבירו כלום על עברו האקדמי , במקום כתבות מלאות וגדושות על מהי תורת המשחקים (היה בכל עיתון בערך חלון קטן של 70-80 מילה על מה זה בערך) , אבל במה התעסקו ? בזה שהוא דתי ושיש לו מלא ילדים.
זהו.
וככה הכל נראה.

אורי -

לא יודע מתי פעם אחרונה שמעת מישהו ממגמת הג'אז של רימון, אבל אל תבנה על זה. אגב, קראתי את דברי יהודה עדר (ממנהלי ומקימי רימון) בכתבה במעריב לפני כמה שבועות, הוא אמר ש"רימון" קטן על מרינה.

לא הבנתי מיהם הבינוניים והכלומניקים שדוחקים (איך בדיוק?) את המוצלחים והמוכשרים (??) שמפחדים מהם (??)

ודבר אחרון - פרופ' ישראל אומן לא קיבל פרס נובל במתמטיקה מן הטעם הפשוט - שלא מעניקים פרס נובל במתמטיקה. זה היה פרס נובל בכלכלה על מחקריו בתורת המשחקים (שהוא, כמובן, תחום מתימטי ביסודו עם אפליקציות כלכליות, בין היתר).

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יופי מחיאות כפיים.
איזה חכם אתה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חבר'ה כולה מרינה. בואו לא נריב עליה.:)

יש שאוהבים אותה ויש שלא ולכל אחד יש את הטעם שלו.

עדיף להשאיר את הדיון הזה ברמות הכייפיות של לדבר על מוסיקה ולא להיתכסח.

בואו נרגע חבל שזה יהפוך לויכוח.:(

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זמרת מבטיחה

מסכים עם Kooke בעניין המניירות. התזמורת גם מכסה על הזמרת. לא פשוט לזמרת שעובדת עם הרכב גדול, הכולל כלי נשיפה, להתבטא היטב. קל וחומר אם מדובר בזמרת מתחילה שלא מכירה היטב, אני משער, את חברי ההרכב. הייתי בוחר עבורה שיר עם פחות נפח ועם יותר זויות (מתחיל להישמע כמו השופטים המגוחכים, סליחה) ומשלב אותה בהרכב עדין של פסנתר, באס ותופים מרוככים (מצילות, פעמוני רוח). הרכב כזה מתאים במיוחד לשיר הזה במקרה שלה.
יחד עם זאת, מרינה זמרת מבטיחה. (ורד) אמנם פרימדונה אבל השנים, הקהל והנסיון יעדנו אותה, יש לקוות. ;)

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יופי מחיאות כפיים.
איזה חכם אתה.

מה קרה ?
נעלבת ?

לא הייתה לי כוונה כזו. בסה"כ כתבת הודעה ארסית וצינית, אך מעורפלת לחלוטין, על המוכשרים הנדחקים על ידי המקושרים. ביקשתי שתסביר למה אתה מתכוון.

אתה כמובן לא חייב.
ושוב - לא היתה לי כל כוונה להעליב אותך, חלילה.

שנה טובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור