UNISON RESEARCH S-6

רענן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שמגבר מנורות זה הסוף , אי אפשר לקבל בשום אופן דבר דומה ,
מנורה היא מנורה ,וטרנזיסטור הוא טרנזיסטור כל אחד מהם והבעיות שלו רק שששששש למנורה אין בעיות
אני ממליץ לכם עוסקים מסחרים ,לחזור לתחילת השירשור ולענות רק על מה שנשאל ,כל הויכוחים בניכם לא תורמים לנו האודיופילים דבר אם לא ההפך , אגב לעניין הs-6 שמעתי את המגבר הוא נשמע מעולה ונראה טוב מאוד אין ספק שקיצורי דרך לא יועילו לך ויתרה מכך אף יעלו לך בסיכומו של יום יותר....המלצה שלי גש ותקנה לך מגבר s-6 ושהיה בהצלחה....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לנמר,

לדעתי ומניסיוני עם מגברי מנורות , אין להם שום בעייה לנגן את כל סגנונות המוסיקה , זה קלישאה לא נכונה לומר שמגבר מנורות לא עובד בסגנון רוק או האוס.

הכל זה ענין של התאמה בין רכיבים ונסיון.

אתה מוזמן אליי לשמוע כמה טרקים של אינפקטד משרומס ורוק כבד ולהיווכח במו אוזניך שזה נישמע מצויין .

ניל

www.livesound.co.il

אין כאן עיניין של התאמה לרכיבים אלא התאמה למוסיקה.
שתשמע סט טראנס על מערכת שבנויה לזה אתה תבין. לשמוע אינפקטד במערכת היי אנד זה יכול להיות נחמד אבל כאשר תשמע אינפקדט על מגבר טרנזיסטור חזק {גם הסובריין כמובן} ועל רמקול קצת יותר אלים מהרמקולים המנגנים יופי של קלאסי אתה תבין שעד כה רק שמעת אינפקדט אבל עדיין לא הבנת עשירית ממה שיש שם.

אני כאחד שיוצר מוסיקה בסיגנון דומה יכול להגיד לך שאין מגבר מנורות שמצליח לנגן מוסיקה אלקטרונית מועדונית באופן הולם או אפילו סביר. מבלי להאזין לתוצאה אצלך אני כבר שולל את האפשרות שמגבר מנורות ינגן טראנס כפי שהוא אמור להשמע.

את הרקע שלי אתה מכיר, אני בא מהאלקטרוני ואני מגיע ממערכות PA שמנגנות את המוסיקה הזו באופן מושלם {או לפחות קרוב לכך}. המערכות שתמיד הכניסו אותי "לטארנס" בטראנס היו טרנזיסטוריות חזקות עם רמקולים יחסית קשים להנעה.

בטראנס לא מחפשים טבעיות ולא מחפשים מיד היי כובש לבבות, אין כאן מקום לצליל רומנטי אלא תוקפני, מדוייק ככל האפשר, דינמי ומהיר. מנורות בתקציב שלו הן לא הכתובת.

לגבי רמקול הכיוון של האופרה מצויין {הקווינטה במיוחד} שיכול לנגן את כל הסיגנונות וכוח לא חסר לו. רק תן לו מגבר טרנזיסטורי עצבני, איכותי וגיבור וקיבלת מערכת וורסטילית שתנגן גם אלקטרוני באופן משביע רצון פלוס וגם ג'אז באופן משכנע.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני חושב שמגבר מנורות זה הסוף , אי אפשר לקבל בשום אופן דבר דומה ,
מנורה היא מנורה ,וטרנזיסטור הוא טרנזיסטור כל אחד מהם והבעיות שלו רק שששששש למנורה אין בעיות
אני ממליץ לכם עוסקים מסחרים ,לחזור לתחילת השירשור ולענות רק על מה שנשאל ,כל הויכוחים בניכם לא תורמים לנו האודיופילים דבר אם לא ההפך , אגב לעניין הs-6 שמעתי את המגבר הוא נשמע מעולה ונראה טוב מאוד אין ספק שקיצורי דרך לא יועילו לך ויתרה מכך אף יעלו לך בסיכומו של יום יותר....המלצה שלי גש ותקנה לך מגבר s-6 ושהיה בהצלחה....

כפי שעניתי לניל.

ה-S6 למוסיקת האוס טראנס הוא לא אופציה טובה. האודיו פלייט בהחלט כן.
בנוסף {אם הוא כבר אצל אמיר} שינסה על הקווינטה את ה-YBA והוא ימצא מגבר יחסית חמים עם מיד היי מעולה שלא יבוא על חשבון מוסיקה אלקטרונית.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה עם המיד הי הזה

כפי שעניתי לניל.

ה-S6 למוסיקת האוס טראנס הוא לא אופציה טובה. האודיו פלייט בהחלט כן.
בנוסף {אם הוא כבר אצל אמיר} שינסה על הקווינטה את ה-YBA והוא ימצא מגבר יחסית חמים עם מיד היי מעולה שלא יבוא על חשבון מוסיקה אלקטרונית.
מה לYBA אין מיד בס? ,או סתם מיד, למה הכוונה בביטוי הזה שעד עכשיו חשבתי ששיך רק לאמיר שמדבר כל הזמן על המיד היי ,והמיד היי- אז מה צריך להבין מזה? ,שנשים נשמעות שם ניפלא וגברים לא כל כך, שכינור נישמע טוב וצלו פחות-האם מדובר בביטוי שדבק כעין סלנג או כשאומרים שהמיד היי מצויין מתכוונים לתחום מסוים של תדרים.
אגב לידיעתי כשאומרים"מגבר חמים" מתכוונים למגבר שדווקא המיד בס מודגש ולא המיד הי.
אין לכותב שורות אלו שום כוונה להכניס לאף אחד מרפק בצלעות ולא צריך להתחרע ולענות בצורה כפי שכבר נעשה בעבר וחבל,מכיוון שכל הכוונה היא לעשות טיפה סדר בביטויים שלא ישמע כמו אמרות שפר של שדרני ספורט, והרי באתה כאן בקטע של מסביר, אז תהיה מדויק.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני שמעתי מוסיקת רוק כבד ומטאל בחדר האזנה קטנטן במערכת עם הגברת מנורות עצבנית (רוג') המשודכת לרמקולים רצפתיים של פוקאל (816 )..

שתי דיעות מקובלות התנפצו לי באותה האזנה - הדיעה שמנורות ומוסיקת רוק או מוסיקה אלקטרונית לא מסתדרים יחדיו והדיעה שרמקולים רצפתיים לא מסתדרים עם חדר קטן.

המערכת נשמעה נפלא באוזניי גם במוסיקה אלקטרונית- מטאל..רוק כבד וכו'..

איני מתיימר להיות בעל ניסון כמו רבים מהכותבים כאן, אבל דבר אחד כן הספקתי ללמוד - הכלל הכי הכי חשוב בתחביב הזה הוא שאין כללים..

כל מקרה וכל מערכת ושילוב צריך להיבדק בפני עצמו..העיצה הכי טובה שלי לשואל..שמע את הסט אפ המועמד לרכישה עם המוסיקה שאתה אוהב אצלך בבית בלי שום דיעות וכללים מוקדמים..תן לאוזניים שלך להחליט !!!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אין קשר בין מוסיקת רוק כבד לבין מוסיקה אלקטרונית מסוג טראנס והאוס.

אלדר.
הכוונה היא למיד וההי ולא למיד היי {כנראה באמת לא ניסחתי נכון}.
המיד של ה-YBA אינו חלק כמו המיד המנורתי שמחמיא מאוד למוסיקת ג'אז וקלאסי.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למה אין קשר בין מוסיקת רוק כבד/ מטאל נניח כמו להקת מטאליקה ובין טראנס והאוס ??

לדעתי סיגנונות מוזיקה אלו מציבים דרישות ומאפיינים דומים עד זהים ממערכת אודיו..דינאמיקה, באס נוכח, פירוט וכו'..

נמר אם אני טועה בהערכתי אנא הסבר במה שונים סיגנונות מוזיקה אלו מבחינת הדרישות מהמערכת ??

שלמה

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
צא מזה TAKE ONE מה שלא יהיה אתה ממילא אנטי-ארמה , תמיד הית וכנראה תמיד תהיה.
אם הית אוביקטיבי הית מתייחס לעניין , במקום אליי.
אם הית אוביקטיבי עם הבנה של סוחר ואינטרסים עסקיים הית מבין שהדברים לא נאמרו בתמימות.
תשתדל להתיחס לנושא נטו , למרות שהנך תמיד מתבלט בחיבתך למי שאתה מזוהה איתו.

אין לי כלום נגד אף אחד , אבל את השיעור בטימטום מתקדם כניראה החמצתי בבית הספר , וכשאני
רואה התייפיפות וארסיות על חשבוני , אנני אוהב להשאר חייב.

אמיר ארמה

אמיר היקר,
אני נמנע מלהתייחס לעניין כי כאשר אין לי מה לומר, אני לא אומר אותו. אם היה לי מספיק ידע ונסיון בנושא, מן הסתם הייתי מנסה לתרום. אבל כאחד שלא מבין דבר בסוג המוסיקה המדוברת, הרי שאין לי גם מושג לגבי התאמתה למגבר כזה או אחר, ולכן לא אביע דעה.
אתה צודק, מאוד מפריעה לי ההתנהלות שלך כאן אבל אשתדל לא להגיב, על מנת לא לפגום בשירשור ולהסיט אותו מהעניין המרכזי. מקווה שגם אתה תתעלה על עצמך הפעם ותנהג באופן דומה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בהמשך לדעת הרוב של מר שחורי...
ראשית, נניח שדעת הרוב חושבת כך (למרות שלא ראיתי שום סקר בנושא ואני לא יודע איך הגעת למסקנה זו) מי אמר שהרוב צודק?
תוסיף אותי "לדעת המיעוט" - אני מעדיף רוק בשילוב מנורות.

שנית, פוקסי, אם יצא לך לבדוק מספר סטים לא קטן והגעת למה שמצאת שאהבת? לך על זה. אם תמשיך בחיפושים אינסופיים ללא החלטה ומעשה, אללה וואכבר כמו שאומרים.
הרוב לא צודק , אבל גם ההתקפה של אמיר לא הייתה צודקת , כי הוא יודע היטב , שגם אם זה מיתוס , רוב האנשים חושבים שברוק כבד אין מגבר מנורות שיכול לשוט כ"כ טוב על הבאס כמו SS .
זה שאתה במיעוט זה בסדר אבל אז חובת ההוכחה עליך

נערך לאחרונה ב:

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
גם לדעתי הS-6 לא מתאים למוזיקה טראנס והאוס בחיבור לקווינטה.

לתחום הזה יש מגברים אחרים שיתאימו.

נערך לאחרונה ב:

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הS6 לא המגבר לעבודה.
תנסה את הסדרה ההיברידית שלהם או שתעלה רמה ותבדוק את הפאצוס, יש לORAC אחד מיד שניה אני חושב.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
התכוונת אולי לפאתוס....:)
יש אולי הגיון במעבר להיברידי, אבל איך אתה קובע שמדובר ב"עליייה ברמה" ? על איזה דגם של פאתוס אתה מדבר?

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פאצוס פאתוס, מה זה משנה.. :)
אני מדבר על הקלאסיק 1 שיש לאורק מיד שניה.
לדעתי פאתוס תהווה קפיצת מדרגה יחסית ליוניסון, הם פשוט נשמעים טוב יותר.
אני זוכר ששמעתי אותם כשהאתר השכן עשה אירוע והתמוגגתי, מנגד שמעתי את היוניסון (גם S6 שהוא מגבר טוב וגם הסקונדו שהוא בינוני מאוד) ולא נפלתי מהתוצאה, אבל זו רק דעתי. :)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מעניין.
לא יצא לי להשוות בין השניים, ובכלל לא בין שתי החברות. המגבר הזה הוא מגבר הכניסה של החברה. בכל מקרה ברור שזו פונקציה של ההתאמה לרמקולים וליתר הסט-אפ וכמובן של החדר הנתון.

sashakrik

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין.
לא יצא לי להשוות בין השניים, ובכלל לא בין שתי החברות. המגבר הזה הוא מגבר הכניסה של החברה. בכל מקרה ברור שזו פונקציה של ההתאמה לרמקולים וליתר הסט-אפ וכמובן של החדר הנתון.
אני מסכים איתך ב100%, זה לא מדע מדויק, הכל עניין של שילוב אבל הפאתוס השאיר בי חותם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור