"Ultra High End Preamp" חדש של Topping

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מה דעתעם ? הבן אדם מבין מה אומר או סתם מקשקש?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
בהרצה...

IMG_1224.jpg
IMG_1226.jpg

תמונות מצורפות

• IMG_1224.jpg
    IMG_1224.jpg
    KB 40.3 · צפיות: 634
  • IMG_1226.jpg
    IMG_1226.jpg
    KB 56.2 · צפיות: 656

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כפרה, באהבה,
נורא קשה לך לשפר את הסאונד כי אתה קונה ציוד סיני דרדה'לה, שמחליף ציוד סיני דרדה'לה אחר.
סאונד טוב עולה כסף. אין קיצורי דרך.

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
אין שום סיבה שהוספה של רכיב נוסף בchain תשפר את איכות הסאונד אלא אם יש לך רכיב אחר שגורם לבעיות. לחבר שלי היה ground loop בין ddrc-24 לpower amp והpre90 הצליח להעלים אותו כמעט לחלוטין. בכל מקרה זה אחלה preamp. תתחדש!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
כפרה, באהבה,
נורא קשה לך לשפר את הסאונד כי אתה קונה ציוד סיני דרדה'לה, שמחליף ציוד סיני דרדה'לה אחר.

לצערי
אני מסכים עם כל מילה.

איכות (גבוהה) עולה הרבה מאוד כסף
כבר התרוששתי.o_O

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
רמקולים ב - 20000 שח זה מספיק כסף לאיכות טובה

לא אמרתי שלא

כל אדם גם מפרש איכות ושאיפה בצורה שונה ואחרת.

מאחל לך שרק תהנה
ויש ממה (כנראה)
מפרגן.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
Ultra High End ?
לאחרונה זה הפך לפורום "בימבות".
לפחות לא הוזכר אם זה "קצה" או הקצה של הקצה או קצה הקצה :D

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
כפרה, באהבה,
מתנוש כפרה אהבתי את התשובה אחי

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
דרך אגב , בגלל שאתה מקובע תמיד צריך לשלם $$$$ אתה מפסיד בגדול וגם הרבה $$$ על הדרך
אני בכלל לא מקובע. שמעתי אותם יותר מפעם אחת. אתה מחפש מציאות סיניות בשקל וחצי, או אלף חמש מאות וחצי, ומתפלא שזה לא מקדם אותך הרבה.

המסקנות שלי מכל הסשנים ששמעתי אותם היו זהות: תמורה סבירה לכסף ותו לא. קח דוגמא ספציפית: השוויתי דאק של טופינג ל ifi zendac, שניהם בעלות דומה של כ $150. וגם הביצועים דומים. נדמה לי שאפילו העדפתי את הטופינג בכמה אספקטים. אבל זה בטח לא מציאה.

רוצה לאמר... עוד חברה שעסוקה מאד בלמכור דרך אתרים שמתיימרים להבין בסאונד סטייל ה asr הזה או כל מני מנוזלים ב headfi, או יותר גרוע, סקירות ביוטיוב עם לינק למוצר, שברור שעושים כסף על מכירה שלו.

עד שלא תגבש דעה בעצמך, אחרי שהשווית לציוד אחר באותו מחיר או יקר יותר, לא תדע אם מה שיש לך ביד זה באמת מציאה.

בכל מקרה, תתחדש.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אני בכלל לא מקובע. שמעתי אותם יותר מפעם אחת. אתה מחפש מציאות סיניות בשקל וחצי, או אלף חמש מאות וחצי, ומתפלא שזה לא מקדם אותך הרבה.

המסקנות שלי מכל הסשנים ששמעתי אותם היו זהות: תמורה סבירה לכסף ותו לא. קח דוגמא ספציפית: השוויתי דאק של טופינג ל ifi zendac, שניהם בעלות דומה של כ $150. וגם הביצועים דומים. נדמה לי שאפילו העדפתי את הטופינג בכמה אספקטים. אבל זה בטח לא מציאה.

רוצה לאמר... עוד חברה שעסוקה מאד בלמכור דרך אתרים שמתיימרים להבין בסאונד סטייל ה asr הזה או כל מני מנוזלים ב headfi, או יותר גרוע, סקירות ביוטיוב עם לינק למוצר, שברור שעושים כסף על מכירה שלו.

עד שלא תגבש דעה בעצמך, אחרי שהשווית לציוד אחר באותו מחיר או יקר יותר, לא תדע אם מה שיש לך ביד זה באמת מציאה.

בכל מקרה, תתחדש.
האתר של ASR לא משמש אותי לבחירת מוצר וקבלת החלטה
אם שמת לב לאחרונה היו לי 2 preamps ואחד מהם היה AVM שנמכר ב-4000 יורו כמו שהוא היה
ולא נתן כלום לעומת הסיני הזה. אחרי כמה שעות שאני שומע בעיקר דברים שאני מכיר טוב אין מה להשוות ל- AVM , מה הבעיה שלך עם הסינים? הייתי נעול לא ליפול עוד פעם עם פרה ולקנות Vincent SA-32 אחרי שהייתי מאושר עם ה- 31 , בסוף נבחר הסיני שהם עולים אותו דבר כמעט. גם העפתי mytek Brooklyn מפה שהיה יקר מהגוסטרד. תבין שחברה שמוציאה לשוק 7-10 דגמים בשנה כמו טופינג מדביקה מהר את הפערים מול חברות שמוציאות מכשיר פעם ב-5 שנים (mytek כדוגמא) מה שצריך לדעת זה איזה מכשיר זה עקומת לימוד שלהם ויש לדלג עליו ואיזה באמת מכשיר שווה , מאז ה- DX7 pro אני עדיין מדלג.
אם הייתי מראה Vincent ( לא אכפת לי מה אומרים עליהם אני מאוד אוהב את החברה) באותו מחיר ומבלי להציג מחיר הייתה חושב אחרת?
להגיד משפט אין קיצורי דרך ובשביל איכות צריך לשלם תמיד נכון לפני 20 שנה , אבל עברו הרבה שנים מאז

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תתחדש ותהנה
תעדכן אחרי שבוע לפחות - שעה זה לא מספיק

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
כפרה, באהבה,
ברור שסאונד טוב עולה כסף. החוכמה היא לא להשקיע יותר מדי כסף בשביל התמורה. לבחור ציוד רק על סמך מחיר (גבוה ככל שניתן) יכול להסתיים במפח נפש בגלל חוסר התאמה לשאר המרכיבים. כמו כן יש דאקים סיניים היום שעולים ברמתם על דאקים מערביים שעולים פי 4 מהם. בקיצור, לשמוע ושוב לשמוע לפני רכישה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ברור שסאונד טוב עולה כסף. החוכמה היא לא להשקיע יותר מדי כסף בשביל התמורה. לבחור ציוד רק על סמך מחיר (גבוה ככל שניתן) יכול להסתיים במפח נפש בגלל חוסר התאמה לשאר המרכיבים. כמו כן יש דאקים סיניים היום שעולים ברמתם על דאקים מערביים שעולים פי 4 מהם. בקיצור, לשמוע ושוב לשמוע לפני רכישה.

מילים חלולות.
תן דוגמא אחת (לפחות)

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
מילים חלולות.
תן דוגמא אחת (לפחות)
חסרות דוגמאות? למשל, התאמה בין רמקולים עם נצילות נמוכה למגבר חלש. או האם אתה תשקיע על דאק 20k במערכת ששאר מרכיביה עולים מחצית מכך?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
חסרות דוגמאות? למשל, התאמה בין רמקולים עם נצילות נמוכה למגבר חלש. או האם אתה תשקיע על דאק 20k במערכת ששאר מרכיביה עולים מחצית מכך?

כן. חסר דוגמא.
כתבת:
יש דאקים סיניים היום שעולים ברמתם על דאקים מערביים שעולים פי 4 מהם...

איזה דאקים סינים עולים ברמתם על דאקים מערביים שעולים פי 4 מהם ??
האם עשית השוואה? בחנת אותם?

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
כן. חסר דוגמא.
כתבת:
יש דאקים סיניים היום שעולים ברמתם על דאקים מערביים שעולים פי 4 מהם...

איזה דאקים סינים עולים ברמתם על דאקים מערביים שעולים פי 4 מהם ??
האם עשית השוואה? בחנת אותם?
שמעתי, כן.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שמעתי, כן.

ושוב - אין דוגמא קונקרטית
אלא רק
מילים חלולות

אני מתחיל לחשוד שלא רק המילים חלולות...

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
ושוב - אין דוגמא קונקרטית
אלא רק
מילים חלולות

אני מתחיל לחשוד שלא רק המילים חלולות...
לא אמרתי שזה הכלל, רק אמרתי שישנם מקרים כאלו. אצלי החלפתי מדאק אנגלי לסיני והיה שיפור ניכר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור