type1 or type 2

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28

עוד זוית להתבוננות או שזה סתם?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
יפה שהוא סייג האזנה אקטיבית בהשוואה להאזנה פסיבית.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
תודה.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נראה לי די טריוויאלי שהוא צודק שיש כאלה שמשתמשים בציוד כדי לשמוע מוזיקה, וכאלה שמשתמשים במוזיקה כדי לשמוע ציוד, ואפשר לקרוא להם type 1 ו-type 2, במקום מוזיקופילים וציודופילים, אבל נראה לי שהחלוקה שלו בין brands היא כבר דעה אישית -- אולי אפילו מסחרית, כי זה מה שהוא מוכר.

למשל, הוא מתייחס ל-KEF כמו לחברה שמייצרת רק LS50, ומתעלם מזה שיש להם רמקולי היי-אנד משובחים בהחלט, ומתייחס למגי'קו כמו לחברה שמוכרת רעש וצלצולים ולא מוצרים שהם סופר מוזיקליים וכנראה עדיפים גם מבחינת type 1 על כל מה שהוא מוכר.

בשורה התחתונה, יש כאלה שמשתמשים בהבחנות ובמידע כדי לפתח ולהעשיר אנשים, ויש כאלה שמשתמשים בהם כדי למכור את מה שיש להם למכור. מאוד ברור לאיזה סוג הוא שייך.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
נראה לי די טריוויאלי שהוא צודק שיש כאלה שמשתמשים בציוד כדי לשמוע מוזיקה, וכאלה שמשתמשים במוזיקה כדי לשמוע ציוד, ואפשר לקרוא להם type 1 ו-type 2, במקום מוזיקופילים וציודופילים, אבל נראה לי שהחלוקה שלו בין brands היא כבר דעה אישית -- אולי אפילו מסחרית, כי זה מה שהוא מוכר.

למשל, הוא מתייחס ל-KEF כמו לחברה שמייצרת רק LS50, ומתעלם מזה שיש להם רמקולי היי-אנד משובחים בהחלט, ומתייחס למגי'קו כמו לחברה שמוכרת רעש וצלצולים ולא מוצרים שהם סופר מוזיקליים וכנראה עדיפים גם מבחינת type 1 על כל מה שהוא מוכר.

בשורה התחתונה, יש כאלה שמשתמשים בהבחנות ובמידע כדי לפתח ולהעשיר אנשים, ויש כאלה שמשתמשים בהם כדי למכור את מה שיש להם למכור. מאוד ברור לאיזה סוג הוא שייך.
למען ההגינות, ראוי לציין שבסרטון אחר הוא מצהיר בריש גלי שאצל וילסון ומג'יקו רואים לאן הכסף הולך ושהרמקולים מושלמים מבחינה טכנית וביצועית, רק שלו כמאזין השלמות הזאת מרגישה סטרילית ומנתקת אותו מהחוויה המוסיקלית.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
90 אחוז מפה מהאנשים זה TYPE B גם אני הייתי פעם.
עד שהבנתי. אבל כמו שהוא אמר, הכל בסדר, לפה או לשם הכל טוב זה התחביב.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
למען ההגינות, ראוי לציין שבסרטון אחר הוא מצהיר בריש גלי שאצל וילסון ומג'יקו רואים לאן הכסף הולך ושהרמקולים מושלמים מבחינה טכנית וביצועית, רק שלו כמאזין השלמות הזאת מרגישה סטרילית ומנתקת אותו מהחוויה המוסיקלית.
יכול להיות, כמו שגם יכול להיות שכך הוא מסביר את זה כדי לפסול אותם ולהעביר את הפוקוס לאן שהוא רוצה.

חוצמזה, יש גם כאלה ששלמות מפריעה להם ונשמעת להם סטרילית ולא אנושית, לא רק בציוד, אלא גם בביצועים מוזיקליים, רק שלא הייתי לוקח אנשים כאלה להיות מורים שלי, לא בענייני ציוד ולא בענייני מוזיקה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83

סוף סוף בא משיח אמת צרופה, ושם הפרדה בין שתי מוטיבציות שונות וגם שם את סיבות הנכונות לכל מוטיבציה,כל שאני
יכול לציין שיצא מרצע מהשק, וכל אחד יעשה חשיבה מחודשת.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

לא הייתי לוקח את הליצן הזה ברצינות רבה מידי.
מציג עצמו כרובין הוד האודיופלי שראה את ״האור״, אבל לא היתה לו בעיה למכור ציוד בשוק האפור ולגרוף כסף לכיסו.
מייקי, מחזיק ליין כבלים מפוקפק שהוא מייצר ״לטובת ההמון״ כמובן.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
לא הייתי לוקח את הליצן הזה ברצינות רבה מידי.
מציג עצמו כרובין הוד האודיופלי שראה את ״האור״, אבל לא היתה לו בעיה למכור ציוד בשוק האפור ולגרוף כסף לכיסו.
מייקי, מחזיק ליין כבלים מפוקפק שהוא מייצר ״לטובת ההמון״ כמובן.
לא ראיתי שכתב בוחן ציוד אודיו כתב איזו דעה נחרצת שהתבררה לא נכונה,
הרי יש לו מה להפסיד בגדול יתכן שגם יפוטר, גם הבחור הזה מבין זאת, אבל ישנה סבירות שזה הוא שצעק המלך הוא ערום.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
הוא לא טוען שהוא בעל האמת האבסולוטית , אלא זו דעתו גם אם זה לא פופולרי או בא טוב לאנשים .
עצם זה שאנחנו מבינים את החלוקה הזו שלו - אומר משהו
לגבי השיטה שלתקוף אותו אישית ,כי הדיעה שלו לא מוצאת חן בעיני מישהו- השיטה האולטימטיבית שהפוליטיקה אצלינו מתנהלת. תקיפות אישיות של אנשים שדעתם לא נוחה לנו-בושה
אולי הוא גם פדופיל? מוכר כבלים לחרשים ? מקבל כסף מקרן וקסנייר ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא ראיתי שכתב בוחן ציוד אודיו כתב איזו דעה נחרצת שהתבררה לא נכונה,
הרי יש לו מה להפסיד בגדול יתכן שגם יפוטר, גם הבחור הזה מבין זאת, אבל ישנה סבירות שזה הוא שצעק המלך הוא ערום.
איך יפוטר כשהוא עצמאי בעל עסק ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הוא לא טוען שהוא בעל האמת האבסולוטית , אלא זו דעתו גם אם זה לא פופולרי או בא טוב לאנשים .
עצם זה שאנחנו מבינים את החלוקה הזו שלו - אומר משהו
לגבי השיטה שלתקוף אותו אישית ,כי הדיעה שלו לא מוצאת חן בעיני מישהו- השיטה האולטימטיבית שהפוליטיקה אצלינו מתנהלת. תקיפות אישיות של אנשים שדעתם לא נוחה לנו-בושה
אולי הוא גם פדופיל? מוכר כבלים לחרשים ? מקבל כסף מקרן וקסנייר ?
ברשת הרבה אנשים אומרים הרבה שטויות, זה לא אומר שצריך להתייחס לכל בלון שהופרח לאוויר.
תבדוק קצת את הרקע של מייקי, מדובר בטיפוס מפוקפק שלא בחל לשקר ליצרנים כדי לשים יד על סחורה ולמכור אותה בעורמה בשוק האפור.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא הבנתי איזה "אור" הוא ראה, ומה הוא אמר שלא היה ידוע קודם, ובאותה צורה בדיוק.

הוא לא חידש שום דבר.

הרי אנחנו מכירים את type 1 כ"מוזיקופילים" ואת type 2 כ"ציודופילים", זה לא איזושהי חלוקה חדשה ובלתי מוכרת.

הדבר היחיד שהוא עשה ששונה מאחרים היה להפריח באוויר שמות של יצרנים, ולחלק אותם -- לדעתי בצורה מופרכת, למעט טעם אישי ו/או אינטרסים כלכליים -- בין ה-type 1 ל-type 2 שלו.

מעבר לזה -- נאדה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
יש לזה גם חלק 2/3. מה שהוא אומר בגדול זה ש המלך הוא ערום. רוצה תאמין, לא רוצה דפדף הלאה. פשוט.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש לזה גם חלק 2/3. מה שהוא אומר בגדול זה ש המלך הוא ערום. רוצה תאמין, לא רוצה דפדף הלאה. פשוט.
מי הנמשל של "המלך העירום"?

הציודופילים שקונים כדי להשוויץ?

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
467
נקודות
83
ביז'ו לא ביז'ו הכל בסדר, לי ברור שהמלך ערום, שוב, מי שמאמין ת'פדל.מפרגן ומקבל מעריך ואוהב. כל אחד חי בעולם שלו והכל נכון לכולם.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
בגדול הוא די צודק בוידאו הזה אבל יש דרך שלישית. כן צריך סכום מסויים וזה לא זול אבל אפשר צעד אחר צעד לעשות את המסע . זה לוקח שנים, עושים מלא טעויות אבל גם לומדים ובסוף רושמים כמה הצלחות. האיש הזה דרך אגב שרלטן ושוויצר וממש לא אוהב את מה שהוא עושה ביוטיוב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שלום משה :)

אם כבר לחלק אותנו לקבוצות, הייתי מציע את החלוקה הבאה.

- אלה הרוצים לשמוע מוזיקה
-אלה הרוצים לשמוע הקלטה/ביצוע

אין כאן נכון או לא נכון, כל אחד וגישתו, רובנו נמצאים במקום כל שהוא על הסקאלה שבין 2 הגישות.

את הגישה הראשונה, ניתן להשיג גם בתקציב יחסית "שפוי", את הגישה השנייה קצת קשה יותר (אלה אם מדובר ביד 2).

לבסוף, שאלה, במה הסרטון חלק 1, 2 או 3 קידמו אותך בתחביב?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור