Sonus Faber Concertino

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו מכיר את הרמקולים? יש לו אותם? יש לי הזדמנות לקנות אותם יד שנייה שמורים כחדשים (ממש כמו יד ראשונה) במחיר של 4 K האם המחיר שווה את זה?
הם אמורים להתחבר ל - LX70 האם הם יתאימו אחד לשני? הרסיבר יכול לסחוב אותם?

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
יש לי את הרמקולים האלו מסידרת הדומוס
לטעמי רמקולים מעולים אצלי הם משמשים כרמקולים אחוריים
גם בתור רמקולים מדפיים קדמיים הם נשמעים לא רע רק אל תצפה לגדולות ונצורות בעניין הבס
אם בכל זאת הכוונה היא לשים אותם בתור קדמיים הייתי שוקל להשתמש בסאב
לגבי ה LX70 לא תהיה בעיה בכלל רק הייתי בודק איך אם הם נשמעים לך עם המגבר שלך בבית שלך
בהצלחה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה מוסיקה אתה שומע?
מה גודל החדר?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מישהו מכיר את הרמקולים? יש לו אותם? יש לי הזדמנות לקנות אותם יד שנייה שמורים כחדשים (ממש כמו יד ראשונה) במחיר של 4 K האם המחיר שווה את זה?
הם אמורים להתחבר ל - LX70 האם הם יתאימו אחד לשני? הרסיבר יכול לסחוב אותם?

היי,

הדגם הראשון הוצג בשנת 1996, השני (הום) ב- 2001 והשלישי (דומוס) ב- 2005.
לאיזה דגם אתה מתכוון?
האם המחיר כולל גם את הסטנדים המקוריים?
מחיר של 4000 ש"ח גבוה גם לדגם האחרון.
שלושת הדגמים מתאימים לחדר קטן, אינם יורדים נמוך בבס (מתחת ל-60 הרץ), הנצילות שלהם בינונית. הדגם האחרון הוחלף ע"י המוניטור http://www.sonusfaber.com/eng/home.html

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
תומר מבלי להכנס לטעם אישי
מחיר חו"ל של הדומוס היה 1500$ והסטנדים עוד כ 700$
לגופו של עניין את הדומוס מכרו עד לפני כמה חודשים ואולי אפילו עכשיו ואין מה למר היבואן תמחר אותם במחיר מצויין לדעתי אפילו קצת פחות ממחיר חו"ל
כך ש 4000 גם ללא סטנדים לרמקול שמור זה לא יקר זו מציאה קל וחומר אם המחיר כולל סטנדים
לגב הדגם דגמים שהחליפו אני מקווה שהם נשמעים יותר טוב מאיך שהם נראים

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
היי,

הדגם הראשון הוצג בשנת 1996, השני (הום) ב- 2001 והשלישי (דומוס) ב- 2005.
לאיזה דגם אתה מתכוון?
האם המחיר כולל גם את הסטנדים המקוריים?
מחיר של 4000 ש"ח גבוה גם לדגם האחרון.
שלושת הדגמים מתאימים לחדר קטן, אינם יורדים נמוך בבס (מתחת ל-60 הרץ), הנצילות שלהם בינונית. הדגם האחרון הוחלף ע"י המוניטור http://www.sonusfaber.com/eng/home.html
בלא להתייחס לאיכותו והתאמתו של הרמקול לצרכי השואל, הרי שהערתך כי המחיר יקר אף לדגם האחרון מעט תמוהה. חיפוש באודיוגון העלה לפני דקה קונצ'רטינו דומוס אחד, משומש כמובן, במחיר של 1300 דולר. אם הנחתי שמחירי אודיוגון למוצרי אודיו משומשים יכולים להוות בסיס תמחור הוגן למחירי אותם מוצרים בארץ, מקובלת עליך, אז לפחות לדגם האחרון הסכום אינו מופרז.

Rubi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בלא להתייחס לאיכותו והתאמתו של הרמקול לצרכי השואל, הרי שהערתך כי המחיר יקר אף לדגם האחרון מעט תמוהה. חיפוש באודיוגון העלה לפני דקה קונצ'רטינו דומוס אחד, משומש כמובן, במחיר של 1300 דולר. אם הנחתי שמחירי אודיוגון למוצרי אודיו משומשים יכולים להוות בסיס תמחור הוגן למחירי אותם מוצרים בארץ, מקובלת עליך, אז לפחות לדגם האחרון הסכום אינו מופרז.
אם אני זוכר נכון מחיר רמקול חדש כולל הסטנדים היה בסביבות 6500 שקלים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מחיר חו"ל של הדומוס היה 1500$ והסטנדים עוד כ 700$

באיטליה?

לגופו של עניין את הדומוס מכרו עד לפני כמה חודשים ואולי אפילו עכשיו ואין מה למר היבואן תמחר אותם במחיר מצויין לדעתי אפילו קצת פחות ממחיר חו"ל
כך ש 4000 גם ללא סטנדים לרמקול שמור זה לא יקר זו מציאה קל וחומר אם המחיר כולל סטנדים
לגב הדגם דגמים שהחליפו אני מקווה שהם נשמעים יותר טוב מאיך שהם נראים

הדומוס יצאו ב- 2005, שמי מכר אותם אז במעל ל- 5000 ש"ח. לא נראה לי שמשומשים שווים 4000! ואם מדובר בדגם שיצא בשנת 1996? פותח השרשור לא ציין שהמחיר כולל את הסטנדים המקוריים.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

רועי,

אמאטי אנוורסירו עולים באיטליה כ- 20,000 אירו ובארה"ב 45,000 דולר, הדוגמה מספקת?
המחיר בישראל, טרום טרמולו, היה נמוך ממחיר חו"ל!

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום נמר
לשאלתך אני שומע מגוון רחב של מוסיקה אין לי משהו ספציפי נעול שאני שומע כל יום
לכן אני צריך רמקול פתוח להכל (אם יש דבר כזה)

תומרסטין
הרמקול הינו הדגם הראשון והוא כולל את הסטנדים הסלון שלי לא כזה גדול אבל הוא פתוח למטבח לכן זה יוצר חדר קצת גדול

תודה לכולם על שיתוף הדעת אולי שבוע הבא אני יקח חופש ויסע באוטובוס (שלילה) לשמוע את המזו 6 :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום נמר
לשאלתך אני שומע מגוון רחב של מוסיקה אין לי משהו ספציפי נעול שאני שומע כל יום
לכן אני צריך רמקול פתוח להכל (אם יש דבר כזה)

תומרסטין
הרמקול הינו הדגם הראשון והוא כולל את הסטנדים הסלון שלי לא כזה גדול אבל הוא פתוח למטבח לכן זה יוצר חדר קצת גדול

תודה לכולם על שיתוף הדעת אולי שבוע הבא אני יקח חופש ויסע באוטובוס (שלילה) לשמוע את המזו 6 :)

שם המשפחה הוא צין.
האם כולל הסטנד המקורי של סונוס פבר?
מה גודל החדר ללא המטבח?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
האמטי אניברסריו עולים 30000 בארה''ב ואפשר גם בפחות
http://www.sumikoaudio.net/sonus/prod_amati.htm

צודק, הסטראדיווארי עולים 45.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מחירי ארה"ב לא משקפים כלום על רמקול כזה.
תומר צודק.

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי חברים פתחתי שירשור חדש היום ושם תראו שאת אותם רמקולים הבחור מציע עכשיו ב 2000 שקל כולל הסטנדים (לא שאלתי אם הם מקוריים) הבחור לחוץ על כסף...אני בסופו של דבר הלכתי על המזו 6 שהם רמקוליים מדהימים לדעתי הבמה יפה מאוד לחלל שבו הם נמצאים אצלי...אני מתכנן לקחת את הסונוס כאחוריים שישתלבו עם המזו 6 וה LX70 מה דעתכם?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור