RR-888 Ultra Low-Frequency Pulse Generator

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
מכשיר מיוחד במינו שרכש מועדון מעריצים גדול במשך השנים.
מנקה מהחדר סאונד בוצי ומוסיף תחושה אוורירית לצליל.
השפעה ברוכה של נינוחות ורוגע על חוויית ההאזנה.
בשימוש גם באולפני הקלטה.

מתוך אתר מאסטרו אודיו.

אהלן חברים
פותח את הנושא הזה כי לאחרונה אני ראה לא מעט חברים בפורום שמשתמשים במכשיר הנוכחי.
האמת שהוא מעניין אותי מאוד ואני רוצה להזמין אותו.
השאלות שלי הן:
מה הוא תרם אצלכם בסטאפ.
עופר ממליץ לעבוד איתו בחיבור לסוללה..באיזה סוללה מדובר? איזה סוג,דגם וכו..
על מה אתם ממליצים?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אכן, דבר מעניין מאוד.
יש לי שאלה נוספת למנוסים או יודעים - מכיוון שזה גנרטור תדרים נמוכים וככול הנראה זה עובד ללא המסקנה בלי קשר האם מוזיקה מתנגנת - האם יש איזה השפעה לרעה (אם אפשר ככה לומר) על חיות מחמד, חתול למשל? (אני ממש רציני למראות התאריך:))

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
יצא לי לרכוש את השומאן 888 מעופר שחורי. יש לי את המכשיר כמעט שנה, ואני חושב שהוא שווה כל שקל. כשחיברתי אותו בפעם הראשונה הדבר הראשון שבלט זה שהתלת מימד קיבל וואחד תלת. בוא נאמר את זה אחרת, אם אני מנתק את השומאן זה כאילו עברתי לשמוע בדו מימד. דבר נוסף זה הטיפול בגבוהים. השומאן מעדן את הגבוהים. הוא מנקה אותם וגורם להם להשמע נקיים, לא צורמים עם משקל.השומאן מסדר את התדרים בצורה נכונה בחדר, יש הרגשה של יותר אוויר וסדר בין הכלים, יותר שקט וניגודיות וגם הטיברה/גוון משתנה מאפרפר לזהבהב. לגבי מיקום השומאן, אצלי ההשפעה הכי גדולה היתה בגובה 1.50מ ובמרכז בין שני הרמקולים . לגבי חיבור לבטריה ,אני קניתי כזו וההבדל הוא תהומי! יותר ניקיון, יותר מהכל! מקווה שהצלחתי לעזור לך…

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
יצא לי לרכוש את השומאן 888 מעופר שחורי. יש לי את המכשיר כמעט שנה, ואני חושב שהוא שווה כל שקל. כשחיברתי אותו בפעם הראשונה הדבר הראשון שבלט זה שהתלת מימד קיבל וואחד תלת. בוא נאמר את זה אחרת, אם אני מנתק את השומאן זה כאילו עברתי לשמוע בדו מימד. דבר נוסף זה הטיפול בגבוהים. השומאן מעדן את הגבוהים. הוא מנקה אותם וגורם להם להשמע נקיים, לא צורמים עם משקל.השומאן מסדר את התדרים בצורה נכונה בחדר, יש הרגשה של יותר אוויר וסדר בין הכלים, יותר שקט וניגודיות וגם הטיברה/גוון משתנה מאפרפר לזהבהב. לגבי מיקום השומאן, אצלי ההשפעה הכי גדולה היתה בגובה 1.50מ ובמרכז בין שני הרמקולים . לגבי חיבור לבטריה ,אני קניתי כזו וההבדל הוא תהומי! יותר ניקיון, יותר מהכל! מקווה שהצלחתי לעזור לך…
האם יש חשיבות לגודל החדר?
לי למשל סלון די גדול ולא פרופורציונאלי - האם משנה למכשיר?
איזה בטריה ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא צריך בטריה , זה מה שויטלי שכנע את עופר שבכלל אין לו כזה , שים ספק שקט ושלום , למי יש סבלנות לטעון הבטריה כל פעם ?
בקשר לצורת החדר, לגלים אלקטרומגנטים זה לא משנה הצורה ,
ושלא תצפה לאיזה דרמה למרות הסופרלטיבים ברשת ,יש לי 2 סוגים , לא דרמה בכלל !
יש דברים יותר מעניינים !

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63

מאיפה קנית את הבטריה אם אפשר לשאול??
מה ההוצאה של סדר גודל לדבר כזה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני שמתי ספק של טדי פרדו !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זה יותר טוב
https://telos-audio.com.tw/quantum-acoustics-diffuser/
TELLOS.jpg

תמונות מצורפות

• TELLOS.jpg
    TELLOS.jpg
    KB 2.8 · צפיות: 423

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
לא צריך בטריה , זה מה שויטלי שכנע את עופר שבכלל אין לו כזה , שים ספק שקט ושלום , למי יש סבלנות לטעון הבטריה כל פעם ?
יש דברים יותר מעניינים !
שניצל למה אתה אומר שלא צריך?
אם זה נותן שיפור גדול וזה נותן שיפור גדול, אז למה לא? זה גם נותן אופציה לנייד את השומאן לאן שרוצים.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
האם יש חשיבות לגודל החדר?
לי למשל סלון די גדול ולא פרופורציונאלי - האם משנה למכשיר?
איזה בטריה ?
בלינק שצורף. הסוקר טוען שמשמש ב 2 מכשירים. וש 3 זה היה over על החדר שלו. אז כנראה . גודל החדר קובע.
לי טרם היה ניסיון עם המוצר.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
יש דברים יותר מעניינים !
זכותך לדעתך!

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
בלינק שצורף. הסוקר טוען שמשמש ב 2 מכשירים. וש 3 זה היה over על החדר שלו. אז כנראה . גודל החדר קובע.
לי טרם היה ניסיון עם המוצר.
נירו לחדר שלך מספיק אחד והאימפקט בחדר שלך יהיה גדול יותר מחדר גדול.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83

תמונות מצורפות

• SmartSelect_20190723-093527_Samsung Internet Beta.jpg
    SmartSelect_20190723-093527_Samsung Internet Beta.jpg
    KB 401 · צפיות: 114

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מספיק לפחות ל 20שעות האזנה רצופה.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לי יש את המכשיר של אקוסטיר ריוויו .
כששמעתי אותו אצל גיא לנדאו זה עשה דרמה כאילו מכבים ומדליקים איזה פילטר שמחובר למערכת .
אצלי מרגישים קצת פחות אבל עדיין יש שיפור לטובה.
אני מניח שבכול מקום זה יתנהג קצת אחרת.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
רק דבר אחד מה שאדון שניצל ציין - למי יש כוח וסבלנות לרוץ ולעקוב אחרי הסוללה :)
גנדי זה רק למי שרוצה להוציא את המקסימום מהסאונד. המלצה שלי שתרד מזה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
גנדי זה רק למי שרוצה להוציא את המקסימום מהסאונד. המלצה שלי שתרד מזה.
למה לרדת? כולם עם סוללות? לא נראה לי :) האם שימוש בהם כזה שווה רדיפה אחר זה - לא בטוח גם אם יש שיפור - מספיק שתרצה להשתמש ושכחתה להטעין - אכלתה אותה בקטע הזה (כמובן תמיד יש אופציה קונוונציאונלית:))
ולנסות מכשיר אני אשמח בהזדנות, למה לא?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
לא הבנתי מה אתה רוצה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור