rega bias 2 נפלה המחט

PsychoAudio

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
שלום חברים.

אני לא עתיר ניסיון בנושא ולכן אשמח לעזרתכם.
יש לי פטפון רמת כניסה, rega planer 1 ורציתי לשדרג את הראש carbon ל bias 2.
בכל אופן, רציתי לעשות זאת לבד.. הצלחתי די יפה למעט שהמחט התעקמה לי :בכי:, המכסה שאמור להגן על המחט כל הזמן נפל וכנראה שבמהלך ההברגה של הברגים המחט התעקמה לי בלי ששמתי לב. ניסיתי לסדר זאת בעדינות אבל אופס.. המחט נשארה לי ביד.
השאלה היא האם ניתן לסדר את המחט ולהחזירה למקומה או שזה מקרה אבוד.
שאלה שניה, האם אתם מכירים טכנאי פטיפון טוב באיזור המרכז. זאת במידה ואני ישקול לבצע שוב שדרוג לראש..
נ.ב. אני יודע שרוב ההתעסקות בפורומים פה היא היי אנד ובכל זאת אשמח לעזרתכם..

בתודה מראש,

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני מניח שאם תשלח את המחט והראש ליצרן זה יעלה לך הרבה פחות ממחט חדשה כי הוא לא צריך ליצר אותה אלא רק להדביק אותה מחדש.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שלום חברים.

אני לא עתיר ניסיון בנושא ולכן אשמח לעזרתכם.
יש לי פטפון רמת כניסה, rega planer 1 ורציתי לשדרג את הראש carbon ל bias 2.
בכל אופן, רציתי לעשות זאת לבד.. הצלחתי די יפה למעט שהמחט התעקמה לי :בכי:, המכסה שאמור להגן על המחט כל הזמן נפל וכנראה שבמהלך ההברגה של הברגים המחט התעקמה לי בלי ששמתי לב. ניסיתי לסדר זאת בעדינות אבל אופס.. המחט נשארה לי ביד.
השאלה היא האם ניתן לסדר את המחט ולהחזירה למקומה או שזה מקרה אבוד.
שאלה שניה, האם אתם מכירים טכנאי פטיפון טוב באיזור המרכז. זאת במידה ואני ישקול לבצע שוב שדרוג לראש..
נ.ב. אני יודע שרוב ההתעסקות בפורומים פה היא היי אנד ובכל זאת אשמח לעזרתכם..

בתודה מראש,

מחט שנופלת זה לא כוס שנופלת משולחן. רוצה לאמר, היא מחוברת איכשהו לראש. בתור מפיל מחטים בעל שם עולמי (דפקתי כבר 4 כאלה בעשור האחרון, בעלות לא מבוטלת), אני יכול לאמר לך שמניסיוני כמשתמש - מחט שנופלת לא חוזרת. היא מחוברת למגנטים. ויכול להיות שהיא נפלה כי המגנטים נקרעו, כי היא נשברה, או ממאה סיבות אחרות.

אם הראש שלך הוא מיוחד, או יקר, או מסיבה כלשהי חשוב לך לשמור עליו ואתה לא רוצה להשקיע בחדש, יש כל מני חברות שעושות RETIPPING שיכולות להחזיר חלק מהיכולות, אבל עם מחט אחרת. זה לא יהיה המקורי אבל אם הראש לא מאד יקר זה יכול להיות שווה את הכסף.

סתם דוגמא:
https://www.sound-smith.com/services/cartridge-rebuilding-retipping

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
מתנוש, זה קרטרידג' MM זול, איזה RETIPPING... נדמה לי שהקנטילבר שלו לא נשלף, לכן רק ראש חדש.

PsychoAudio

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
תודה רבה למגיבים...

נקנה ראש חדש בהמשך...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור