RCA Living Stereo reissues חדשים אצל הגזלנים :)

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
הי!

הוכרזה סידרת reissues ראשונה של RCA Living Stereo ב-SACDs (רובם גם ב-3 ערוצים) וב-LPs של Analogue Productions ו-Quality Record Pressings, בהתאמה. חלק אמורים לצאת בספטמבר וחלק to be announced.

למה גזלנים?

כי כש-RCA הוציאו reissues ב-SACD זה הייה ב-mid price (בסביבות $10) ואז הם צירפו שני LPs בכל SACD.

Analogue Productions לוקחים $30 על כל SACD שמקביל ל-LP יחיד.

עדיין אלה חדשות טובות לדיגיטאליסטים, כי כמה דברים לא הופיעו קודם ב-SACD:

• Iberia Reiner
  • Masquerade+Comedians Kondrashin
  • Alexander Nevsky Reiner
  • Kije Reiner
  • Paganini Rhapsody Rubinstein
  • The Reiner Sound

וחלקם אפילו לא ב-CDs בסידרת RCA Living Stereo:

• Lalo Szeryng
  • Rozsa+Benjamin Heifetz

נחכה ונראה...

בברכה!
עמיר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אמנם היפאנים עוד יותר "גזלנים" -- לוקחים 4,286 ין לכל SHM-SACD שמקביל ל-LP בודד, אפילו ללא אופצייה ל-3 או 4 ערוצים בהקלטות שכך נעשו :(

ההכרזה הזו אמורה לשמח (להעציב, בגלל ההוצאות) רק את מי שמוכן לשלם הון תועפות בשביל שיפורים שייתכן שייהייו משמעותיים (עם סיכון שלא כל כך)

כדאי לקחת בחשבון שמעבר למחיר נטו:
  • יש להוסיף את עלויות המישלוח (היקר מאוד אצלם!)
  • מע"מ (הם לא מוכנים להצהיר על פחות ערך)
  • היטלים של חברת המישלוחים (עדיף לבקש לעבוד עם FedEx, שהכי פחות מגזימים בנושא)
  • אצלם המחירים על קופסאות של כמה דיסקים/תקליטים שווים למחיר יחידה כפול מספר ה-items... אין הנחות

למי שלא מכיר את הסידרה המופלאה הזו, אני מציע לנסות SACDs
קודמים, שאפשר עדיין להשיג בזול יחסית, ורק אז לשקול את הסידרה הזו.

עמיר

נ.ב., לויניליסטים: יש מצב לתפוס ב-eBay הדפסות מקוריות מוקדמות של חלק מהדברים האלה במחירים שפויים, אבל חלק מהדברים הם במחירים מטורפים ממש, ובכל מקרה, הטענה -- דורשת הבדיקה! -- היא שה-reissues החדשים נשמעים טוב יותר מההדפסות המקוריות. רק תיזהרו לא לקנות מונו (LM) בטעות במקום סטריאו (LSC).

הנה דוגמא שברגע הכתיבה היא ב-bid נמוך ($9.99, אבל $18 משלוח :().
לא יודע בכמה היא תיסגר, יכול להיות שבמזל יישאר כך, וייתכן שלא :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
קודם כל ,תודה.
שנית עם אחוז פידבק כזה נמוך ומס' מוצרים שנימכרו לא כל כך גדול ,
לא הייתי מהמר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
קודם כל ,תודה.
שנית עם אחוז פידבק כזה נמוך ומס' מוצרים שנימכרו לא כל כך גדול ,
לא הייתי מהמר.
אני מבין שאתה מתייחס לזה שמציע למכירה את הדוגמה בזול...

ראשית, לעניות דעתי, Positive feedback של 98.1% אינו אחוז נמוך כלל, ואם תסתכל על הפירוט של השנה האחרונה, הייו לו 142 תגובות חיוביות, אחת ניטראלית ושתיים שליליות, אחת על משחלוח שהלך לאיבוד ואחת על מצב ויניל לא כפי שתואר (שעל זה יכולות להיות חילוקי דיעות).

שנית, זה עניין של העדפה אישית -- אני מעדיף להמר על $10 במקום להיות "בטוח" עם $100 :)

שלישית, אין לראות בדוגמה המלצה לקנייה/הימור או כל המלצה שהיא :)

עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
Espana-Reiner קיים ב-SACD (אפילו יש לי )
Reiner sound אכן לא קיים אבל יש תחליף הולם ל"אי המתים " למשל Pletnev ב DG

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
Espana-Reiner קיים ב-SACD (אפילו יש לי )
Reiner sound אכן לא קיים אבל יש תחליף הולם ל"אי המתים " למשל Pletnev ב DG
אני חושש ששנינו התבלבלנו -- אני התכוונתי ל-Iberia (אתקן בפוסט המקורי) ואתה התכוונת ל-Spain

ועם כל הכבוד לפלטניוב (שמכל מה שהקליט של רחמנינוב אני אוהב רק את "הפעמונים"), הסאונד של DG אינו "תחליף" ל-Reiner Sound :(

עמיר

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
מציע לך לבדוק שוב בקשר ל-Pletnev , הסימ' השניה טובה מאד בהשוואה עם Paray במרקורי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
מציע לך לבדוק שוב בקשר ל-Pletnev , הסימ' השניה טובה מאד בהשוואה עם Paray במרקורי.
קניתי (את של השלוש), בדקתי, מכרתי. לכן נפלאות ה-Bells גם בהקלטה וגם בסאונד הפתיעו אותי, גם בביצוע וגם בסאונד.

גם ה-Paray לא פאר הביצועים של הסימפונייה מבחינתי.

בשנייה עדיפים בעיני/אזני בהרבה גם פרבין/EMI (בשלישית פרבין/RCA דווקא) וגם אשכנאזי/Decca.
את הפרבין EMI יש לי ב-SACD יפאני, אבל גם ה-CD בסידרת Great Recordings of the Century הוא מוצלח.

יש עוד כמה טובים, אם כי מאיוואן פישר ב-SACD אני לא כל כך מתלהב (מהביצוע, הסאונד טוב).

עמיר

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור