מגבר plinius sa-102

אילן72

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
8
נבדק אצלי עם רמקולים של dynau5dio confidence c5 - רמקולים מאוד קשים להנעה (83db 4ohm) בהשוואה לעוד כמה פאוורים עתירי כוח באזור ה-200w
הפליניוס 102 גם בקלאס a וגם בקלאס ab (קיים בו בורר לבחירה) עובד פשוט פנטסטי! - המגבר היחיד בתקציב של עד 7000$ שהצליח להניע את הרמקולים - מאוד דינאמי אך יחד עם זאת מוזיקאלי ומאוזן, גוון נעים לאוזן, מפורט אך לא מעייף.
בסופו של דבר אני רכשתי את אחיו הגדול sa-250 אבל הרמקוליםשלי באמת לא מייצגים, לכל אלו המחפשים פאוורים במחירים סבירים (הכל יחסי כן..) - מומלץ בחום!

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אתה מדבר על מגברים שבלוחות עכשיו?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה בטח זוכר שבשעתו אני הנעתי אותם עם הפליניוס היאטו. זה אכן שילוב מצוין. תתחדש.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
נערך

בכל אופן עושה רושם של אחלה מגבר

נערך לאחרונה ב:

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
הגברה בין הטובות שיצאה לי לשמוע.
היה לי חודש המשולב 8200.מגבר מדהים,איך על הרמקולים שלי היה קצת מעייף אחרי שעות של האזנה.

yaniv.L

עוסק בתחום
מעורבות
62
נקודות
28
אחלה מגבר גדול ....

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הגברה בין הטובות שיצאה לי לשמוע.
היה לי חודש המשולב 8200.מגבר מדהים,איך על הרמקולים שלי היה קצת מעייף אחרי שעות של האזנה.
באמת מדהים.
אשריך שמגבר מדהים רק קצת מעייף אותך, מעניין מה קורה עם מגבר פחות ממדהים.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
נבדק אצלי עם רמקולים של dynau5dio confidence c5 - רמקולים מאוד קשים להנעה (83db 4ohm) בהשוואה לעוד כמה פאוורים עתירי כוח באזור ה-200w
הפליניוס 102 גם בקלאס a וגם בקלאס ab (קיים בו בורר לבחירה) עובד פשוט פנטסטי! - המגבר היחיד בתקציב של עד 7000$ שהצליח להניע את הרמקולים - מאוד דינאמי אך יחד עם זאת מוזיקאלי ומאוזן, גוון נעים לאוזן, מפורט אך לא מעייף.
בסופו של דבר אני רכשתי את אחיו הגדול sa-250 אבל הרמקוליםשלי באמת לא מייצגים, לכל אלו המחפשים פאוורים במחירים סבירים (הכל יחסי כן..) - מומלץ בחום!

התוכל לפרט אילו מגברים ניסית ??

אילן72

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
8
התוכל לפרט אילו מגברים ניסית ??

אני מעדיף שלא לפרט כרגע מאחר ואני לא רוצה לפגוע במכירה כזו או אחרת.. הם בהחלט יוכלו להתאים להרבה רמקולים אחרים או לכאלה עם טעם מוזיקלי שונה משלי, כשהם ימכרו אשמח לשתף.
בכל אופן אני כן יכול לומר בוודאות של-dynaudio שנחשבים לרמקולים קשים להנעה וכפי שגם ידידי מתן רשם הפליניוסים יהיו שידוך מצוין.

אילן72

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
8
מתן תודה אחי, אין ספק שהמערכת שלך בזמנו היוותה עבורי השראה
צרכים להיפגש מתישהו..

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתן תודה אחי, אין ספק שהמערכת שלך בזמנו היוותה עבורי השראה
צרכים להיפגש מתישהו..

תודה!
שמע, אם אחרי הפרואק ואחרי ה- C5, הרמקול הבא שלך יהיה TIDAL, אז אני אתחיל לדאוג:).

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
גם אני.

אילן72

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
8
תודה!
שמע, אם אחרי הפרואק ואחרי ה- C5, הרמקול הבא שלך יהיה TIDAL, אז אני אתחיל לדאוג:).

חחח לדעתי כבר עכשיו את צריך להתחיל לדאוג, בונה סוג של חיזור גורלי לא..?! לש-ון
שמע אני כ"כ נהנה מהרקולים האלה כך שלא נראה שזה הולך לקרות, but..

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אז יש מגבר כמו שצריך, רמקולים, מה עכשיו?
אני יכול לאמר לך שכששידרגתי עם הרמקולים האלה את הכבל רמקול, היה שיפור פנומנלי. אם אתה סגור עם השילוש הקדוש (מקור, מגבר, רמקולים), הגיע הזמן לשדרג את החיבורים :).

אילן72

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
8
אז יש מגבר כמו שצריך, רמקולים, מה עכשיו?
אני יכול לאמר לך שכששידרגתי עם הרמקולים האלה את הכבל רמקול, היה שיפור פנומנלי. אם אתה סגור עם השילוש הקדוש (מקור, מגבר, רמקולים), הגיע הזמן לשדרג את החיבורים :).

השלב הבא זה פרה, כרגע אני בין השלבים (חוסך..)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
787
נקודות
113
עזוב, פרה פרה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור