רמקולים Perlisten Audio

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
שמעתי את הרמקולים המדוברים.
סאונד מאוד נקי, רזולוציה מאוד גבוהה, טווח דינמי, מלא באס.
זוכרים את האמריה של אודיופילים שפתאום שומעים דברים חדשים? אז זה זה.
לדעתי חובה לשמוע למי שמחפש רמקולים,
כמובן עם אלקטרוניקה שלו, חלל האזנה שלו ומבחר מוזיקה.

@Dan-Cinemart

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מיכאל, היטבת לתאר את הרמקול.
ה S7t שרק נראה קטן ליד האלבדו של אלדר לא באמת כזה קטן, בכל זאת מדובר ברמקול המתנשא לגובה 1.28 ס"מ.
לאלו שתוהים אם רמקול תוצרת סין יכול להיות בנוי היטב, הסירו דאגה מליבכם, הרמקול בנוי ומגומר בצורה טובה מאוד.

הסאונד של הרמקול מפורט, הסאונד נקי, תגובת הבאס מהירה, אין לרמקול שום בעיה לכסות טווח מלא, כלומר הצלילים הנמוכים מכוסים היטב.
בחלל החדר אצל אלדר הרמקול משתלב מצוין ומצליח ליצר סאונד גדול בקלילות.
מי שמחפש רמקול בקטגוריית המחיר ואף מעבר לזאת חייו לעצמו האזנה.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
היי חברים,

לאיזה גודל חלל הS7t מתאימים?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי חברים,

אצל אלדר חדר האזנה באזור ה 40 מ"ר, הרמקול ימלא בקלות גם חלל גדול יותר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
@michael123
@exupgh12
הייתם מחליפים את הרמקולים שלכם ברמקול הזה?

קשה להגיד, לא שמעתי אצלי, ואני לא רוצה להחליף רמקולים כרגע
גם אין לי מושג למה אני אמור להחליף כאשר ואם, אם בכלל:)

אבל תראה, לי יש רמקולים 30$K +/-, אתה יודע איך זה עובד בדרך כלל:)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
פעם ראשונה שאני רואה את מיכאל פותח שרשור וזה כבר אומר דרשני , מדובר ברמקול מתקדם טכנולוגית ואת זה כבר יסביר לכם דן נגר ,נכון שהוא נראה קצת נמוך ליד הרמקולים שלי ,אבל אל תתעו , הרמקול מוציא צליל ענק עד התקרה וחלקם חשבו שהרמקול שלי פועל , מאוד רגיש לכבלים ומגברים אבל בהתאמה הנכונה כמו בנצמרק -וטרחח , צליל חלומי ,הרמקול מהיר ומפורט ביותר , היה תענוג לארח אותו ובעיקר את דן נגר בעל החברה שמיבאת אותו , קל מאוד למקם אותו למרות המכשולים שהיו בדרכנו (הרמקול הענק שלי , המכונה זבל עי משה 625 ) טרח לבוא איתנו גם תןמר בעל האוונגרד העצום (בחור מדהים ) אפשר לומר שמדובר ברמקול נפלא במקום לקנות איזה משהו בינוני ,
חבל לי מאוד שהעניין נגמר בצלילים צורמים מעט עקב תגובות לא ראויות מצד חברים למיניהם שאני כנראה לא בבת עינם ,
בקיצור רמקול פגז ועכשיו נאלצתי לחזור ל"זבל " הרגיל שלי, היהיה לכולם שבוע טוב.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@michael123
@exupgh12
הייתם מחליפים את הרמקולים שלכם ברמקול הזה?
אני לא בחיפוש אחר רמקולים או רכיבי אודיו אחרים.

נערך לאחרונה ב:

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
פעם ראשונה שאני רואה את מיכאל פותח שרשור וזה כבר אומר דרשני , מדובר ברמקול מתקדם טכנולוגית ואת זה כבר יסביר לכם דן נגר ,נכון שהוא נראה קצת נמוך ליד הרמקולים שלי ,אבל אל תתעו , הרמקול מוציא צליל ענק עד התקרה וחלקם חשבו שהרמקול שלי פועל , מאוד רגיש לכבלים ומגברים אבל בהתאמה הנכונה כמו בנצמרק -וטרחח , צליל חלומי ,הרמקול מהיר ומפורט ביותר , היה תענוג לארח אותו ובעיקר את דן נגר בעל החברה שמיבאת אותו , קל מאוד למקם אותו למרות המכשולים שהיו בדרכנו (הרמקול הענק שלי , המכונה זבל עי משה 625 ) טרח לבוא איתנו גם תןמר בעל האוונגרד העצום (בחור מדהים ) אפשר לומר שמדובר ברמקול נפלא במקום לקנות איזה משהו בינוני ,
חבל לי מאוד שהעניין נגמר בצלילים צורמים מעט עקב תגובות לא ראויות מצד חברים למיניהם שאני כנראה לא בבת עינם ,
מעולם לא נאמרה המילה "זבל" אני מבקש שתדייק.
זה שאתה החלטת שהרמקול שלך זבל זה בעיה שלך!

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה אלדר .היה כיף מאוד.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
אצל אלדר חדר האזנה באזור ה 40 מ"ר, הרמקול ימלא בקלות גם חלל גדול יו
תודה, שואל דווקא לכיוון המינימום חלל

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
מתנצל מראש שהשיפוץ באולם התצוגה לא הסתיים.מבטיח לעדכן כשזה קורה ולארח את כל מי שרוצה לבוא באהבה.יהיו גם מספר מגברים שנבחנים כעת . יהיה גם ליין נגיש יותר של החברה שאני אישית עוד לא שמעתי אבל יש לי צפיות מאוד גבוהות

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
היי חברים,

היי,

מה גודל החלל שלך ?
הרמקול גם יכול לעבוד כ SEALED .
מעבר לזה גם במצב PORTED - אתה מדבר על פורטים מכוילים מאוד נמוך שמקלים מאוד על ההתנהגות האקוסטית בחדר,מיכוון שהם יוצאים אל אוויר העולם לא באופן ישיר -אלא דרך שלושה רשתות הנמצאות בצידו האחורי + שני צידי הרמקול .לא נתקלתי בשום בעיה בחלל קטן אבל יתכן שגם ה S5M יתאים לך מאוד .

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
היי,

מה גודל החלל שלך ?
הרמקול גם יכול לעבוד כ SEALED .
מעבר לזה גם במצב PORTED - אתה מדבר על פןרטים מכוילים מאוד נמוך שמקלים מאוד על ההתנהגות האקוסטית בחדר,מיכוון שהם יוצים אל אוויר העולם לא באופן ישיר -אלא דרך שלושה רשתות הנמצאות בצידו האחורי + שני צידי הרמקול .לא נתקלתי בשום בעיה בחלל קטן אבל יתכן שגם ה S5M יתאים לך מאוד .

היי דן, תודה, החלל אצלי 24 מ"ר

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
יש גם מדפי?
כן

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
@Dan-Cinemart

טרם שמעתי אותם, אבל אין לי בכלל ספק שמדובר ברמקולים מעולים וזאת לפי שמיעה של כמה חברים, שאני מאוד סומך על דעתם.

יש כמה חברי פורום שהאגו שלהם נפגע, ולא מוכנים לקבל שמוצרים זולים יכולים לכתוש לגורמים מוצרים יקרים, במיוחד באודיו.

כשיירגע קצת העומס, נבוא לבקר ולהאזין.

מאחל לך הצלחה רבה ופרנסה בשפע!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור