ONKYO TX SR606 + polk audio

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום
אני רגע לפני רכישה (באינטרנט) של המגבר הנ"ל + מתנה של הרמקול polk audio מקרן סאונד ב-4500 שקל...האם זה שווה את המחיר?
אני אודיופיל וחשוב לי רמת דיוק של צלילים אני לא מכיר את הרמקול אבל לאלו מבינכם שיש את המגסר הנ"ל איך הוא מתפקד בדיוקים? אין עיוותים? כמובן גם רמקול יכול להוציא עיוותים אבל חשוה המקור ממנו יוצא הצליל...
תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למה אתה מאזין בעיקר? מוזיקה בסטריאו? סרטים?

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טוב ירדתי מהקטע של הרסיבר הזה ומהרמקול :) אני מחפש משהו יותר איכותי אני מאזין להכל אני גם יוצר מוסיקה ויש לי את TANOY באולפן מאוד מדוייקים ועכשיו החלטתי לקנות משהו לסלון :) שלא ירגיש בודד חחחח
ה 863 של YAMAHA נשמע טוב אם כי יש יותר טובים אבל חשוב לי גם איכות הרמקולים , ASW נשמעו טוב קצת יקרים ...אני מאמין שאני יכול "לבזבז" בסביבות ה-15-18K , יש המלצות? :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אז מה התקציב למעשה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טוב ירדתי מהקטע של הרסיבר הזה ומהרמקול :) אני מחפש משהו יותר איכותי אני מאזין להכל אני גם יוצר מוסיקה ויש לי את TANOY באולפן מאוד מדוייקים ועכשיו החלטתי לקנות משהו לסלון :) שלא ירגיש בודד חחחח
ה 863 של YAMAHA נשמע טוב אם כי יש יותר טובים אבל חשוב לי גם איכות הרמקולים , ASW נשמעו טוב קצת יקרים ...אני מאמין שאני יכול "לבזבז" בסביבות ה-15-18K , יש המלצות? :)

אני מבין שהמטרה היא מוסיקה ולא סרטים. מדוע לא ללכת לכיוון מערכת סטריאו טהורה?

עכשיו סלח לי שאני מסיט מעט את השירשור.
איזו מוסיקה אתה יוצר?

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מאזין בעיקר למוסיקה אבל גם אוהב לראות סרטים וכמובן להנות מאיכות השמיעה בפורמטים החדשים
אני יוצר מוסיקה אלקטרונית (אמביינט בעיקר)

ליאור התקציב שלי יכול להשתנות במידה ואני ימצא משהו איכותי , מתחיל בערך בסביבות ה-15K

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לגבי המערכת.

התקציב שלך אכן מכובד וניתן לבנות איתו מערכת מעולה.
כמה שאלות טרום המלצות.

1- מה גודל החדר?
2- מהם סגנונות המוסיקה שאליהם אתה מאזין?
3- הרגלי האזנה {אוהב לשמוע חזק, חלש, בינוני}?
4- האם שמעת בעבר מערכות סטריאו איכותיות?

לגבי היצירה.
גם אני יוצר מוסיקה אלקטרונית {האוס, מינימל, אלקטרו} ונחמד תמיד לפגוש יוצרים בפורום. שיהיה בהצלחה.

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
החדר הוא בערך 4X3 שצד אחד פתוח למטבח (יחידת דיור) אני מאזין להכל אין מהכל, יש העדפות כמובן אבל אני מחפש מערכת שתתן מענה להכל (אם אפשר), אני מאזין בינוני ומעלה טיפה לא חזק צורם באוזן ולא חלש מידיי
לא יצא לי לשמוע בכלל כי לא יצא לי והעבודה תפסה מקום ראשון אצלי אבל עכשיו במיתון יש זמן להכל ;)
לגבי המוסיקה, אתה יוצר ב-WINDOWS או OSX ?
לאחרונה עברתי ל MAC וזה פשוט עולם אחר, הכרטיס קול שלי פתאום נשמע אחרת ויותר טוב, ה-DSP עם ה-VIRUS הפלאג לא נתקע אף פעם! חוויה...רק צריך להשקיע ב-CUBASE או לחכות לפריצה :)
שיהיה גם לך בהצלחה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
HK ועוד 255 אין לך משהו יותר איכותי למשל כמו ימאהה או אונקיו

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הכל עניין תקציבי.
דבר שני הקנטונים עם HK ממה ששמעתי עד היום הוא מעולה.
HK לא נופלים מבחינת סאונד מימאהה ומאונקיו , וחלק מהפעמים גם עולים עליהם.

לצערי עקב התגובה שלך והשאר בכלל אני מבין שאין לי עם מי לדבר ואתה בעיקר תכתוב פה פוסטים שעות ותקנה מה שבא לך .
לכן, לא אגיב יותר לפוסט הזה.

היו שלום.

ashand

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ריגשי?מה?

כל העיניין הוא לקבל פידבקים ממגוון אנשים כדי לקבל רעיונות בראש מה נפגעת....(lol)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור