Nikon D5000 - מצלמת DSLR עם מסך מסתובב וגם וידאו

Yotambya

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ה7D חייה רעה! היא חבל"ז לוידאו. מה שאנשים לא מבינים זה שהיא מצלמת לזמן מוגבל (עשר דקות בפול) ב1080 יענו FullHD כך שאם אתה בא לצלם קונצרטים או הופעות זוהי לא המצלמה שאתה רוצה.... מה גם שהסאונד לא איזה להיט מרהיב.
הצד הטוב הוא שזוהי מצלמת סטילס חבל על הזמן. משהו מטורף! ווידאו גם חבל"ז. מגוון העדשות המצויינות של קנון, זה משהו שךא קיים לכל מצלמה. וגם קלות הצילום של קנון זה משהו לא יאמן.
עכשיו לגבי הרד. הם בונים שוק חדש, של צלמי קולנוע חובבים, מקצועיים, ועוד ועוד!
הם עושים את זה בעזרת המצלמה החדשה שהם פיתחו. זוהי הרד סקרלט. מצלמה מדהימה אמנם לא השתמשתי בכל העניין, ולא ליותר מדי זמן (כן השתמשתי באפיק לעומת זאת...) (ואני עדיין מודה להרבה מאוד אנשים שאיפשרו לי להיות בדמו הראשון שלהם) אבל אני הולך לקנות אחת בקייץ. ותאמינו לי אני יודע על מה אני מדבר. עשיתי מחקר פסיכי על העניין כבר כמה חודשים. ואני יודע על מה אני מדבר. הסקרלט שתצא בקייץ היא המצלמה שכדאי. אבל עד אז ה7D שלי עושה את העבודה באופן מצויין!
אם אתה צריך עוד מידע משה. תכתוב לי, מכיוון שאני אקנה את המצלמה פחות או יותר ברגע שהיא תצא, אני אעלה כמה סרטי ביקורת ודוגמה בעברית ובאנגלית ליוטיוב ואז תוכל לראות על מה מדובר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם ההתלהבות ממצלמת ה- RED סקרלט הינה מוצדקת? זאת נדע רק לאחר שהיא תושק בפועל.
איך אתה יודע שהיא מצלמה מדהימה, עוד לפני שהיא הושקה?...

Yotambya

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
סקרלט

אמנם היא לא הושקה, אבל היו מספר דמואים לקהל בNBC באמסטרדם, HD Expo בקליפורניה ועוד
הייתה פחות או יותר שילדה של הסקרלט, אבל מהשימוש באפיק, שבעצם תהיה סקרלט יותר חזקה עם רזולוציה יותר גבוהה, ניתן להרגיש פחות או יותר מה הסקרלט תיתן לקונייה. אמנם אני לא ממש השתמשתי בסקרלט עצמה, אבל כן השתמשתי באפיק, וזה שווה כל פני למי שישלם עליה!
ובתור מי שהשתמש בRedONE כמה פעמים, והשתמש בSI-2K אני בטוח שרד יתנו בראש עם המצלמה הזאת, ואני מחכה בקוצר רוח לקנות אחת!
וכפי שכולנו, או לפחות רובנו יודעים מה שרד מבטיחים הם מקיימים, ומתעלים על עצמם כמו בREDONE כך שאני בטוח שזאת תהיה מצלמה לפנים!

animoshe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
למישהו יש מושג על אתר מומלץ לקנית canon 7D? (אני בספרד... אם יש לזה משמעות לגבי המע"מ וכאלה...)

animoshe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יותם, אתה סגור על זה שזה עשר דקות ולא חצי שעה או עשרים דקות? כל אחד אומר לי משהו אחר... ו- אני בדרך כלל לא מצלם קליפים ארוכים ממילא, אז זה לא אמור להיות בעיה. אגב עדשות, מה לדעתך העדשת בסיס הטובה ביותר? (בתור התחלה...) (מאוד חשוב לי פיקוס על איזור מדוייק ומוגבל...) תודה

animoshe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
והרד ניראה לי לא בתקציב שלי... אני מדבר על אלף חמש מאות אלפיים אירו... אולי קצת יותר עם כל הציוד, אבל לא הרבה יותר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא סגור לגבי מחירים בספרד, אבל חבר שלי טס מחר לפורטוגל וביררתי מחירי מצלמות שם ויצא יותר יקר ממה שאני יכול למצוא בארץ

animoshe

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טוב, תודה לכל מי שחפרתי לו, בסוף קניתי 7D בדחף של הרגע... אני מבסוט ממנה עד הגג, למרות שאולי קצת נדפקתי במחיר. היא מדהימה. ועושה וידאו שבא לך לבכות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אחרי תקופת זמן לא זוכרים את המחיר - יש תמונות לזכור את הרגע הקסום שהצלחנו ללכוד :)

תתחדש

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
תתחדש ותהנה, תמונות!... :)
עם איזו עדשה קנית?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור