nikon d3100

• פותח הנושא adi2
  • פורסם בתאריך

adi2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי כמה שאלות על מצלמת nikon d3100
האם יש לה אפשרות לחיבור פלאש (לא מובנה)
תוכלו לתת לי המלצות עליה
אני רק עכשיו מפתחת את תחביב הצילום האם היא טובה למתחילים
במצלמה אין מסך מלמעלה האם זה ממש מפריע ?
תודה לעונים :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ב D3100 היא מצלמות הכניסה של ניקון לתחום ה DSLR הדגם הזה התחלף ב D3200 שעדיף לרכוש אותו ולא את הדגם הקודם אם יש את התקציב.
אפשרות נוספת לבדיקה היא מצלמת DSLR של קנון בטווח מחיר הזה ה 550D או את ה קנון 1100D הזולה יותר.

המלצה שלי לבדוק איזו מהן יותר נוחה לך להחזקה ושימוש - עולם מצלמות ה DSLR העולם מתחלק לחובבי קנון וחובבי ניקון :)

כל מצלמות ה DSLR מאפשרות לחבר פלאש חיצוני מתקדם ולמי שחושב להשתמש בפלאש זה רעיון מומלץ היות והוא הרבה יותר טוב מהפלאש שיש במצלמה (יש מגוון פלאשים עם מגוון יכולות מתקדמות)

במצלמות המתקדמות יותר של קנון וניקון יש גם חלונית עם תצוגה בחלק העליון של המצלמה - זה נוח ועוזר, אבל בפרוש לא חובה וניתן להסדר גם ללא מסך זה.

אחרי שדיברנו קצת על גוף המצלמה חשוב לזכור שצריך גם לרכוש עם המצלמה עדשה - עבור חובבים מתקדמים וצלמים מקצועיים מחיר העדשה (ויש יותר מאחת) יהיה יקר ממחיר המצלמה :)

כך שעדשת הקיט שבדרך כלל רוכשים היא אומנם זולה אך בסיסית גם באיכות שלה ויש סכוי שנרצה להתקדם בעתיד אם התחביב התפתח.

adi2

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה . איזה עדשה אתה ממליץ לקנות למצלמה (לא יותר מידי מתוסבחת ) ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השאלה היא התקציב ועבור איזו מצלמה?
עדשת הקיט היא זולה ועולה כ 500 ש"ח היא מספקת טווח זום מ 18עד 55 עם מפתח צמצם סביר ואיכות תמונה טובה (הנתונים נכונים גם עבור ניקון וגם עבור קנון)

יש עדשות טובות יותר כמו הטמרון 17-50 עם צמצם 2.8 לכל האורך הטווח שהיא הרבה יותר טובה מעדשת הקיט ומספקת כאמור צמצם גדול שעוזר לקבל תמונות עם שדה רדוד יותר ומהירות צילום גבוהה יותר - הרבה חובבי צילום רוכשים אותה והיא עולה כ 1800 ש"ח ויש גרסה לניקון ויש גרסה לקנון

יש עדשת 50 עם צמצם 1.8 בכ 500 ש"ח (של ניקון או קנון) ומספקת תמורה מעולה למחירה וגם היא מאוד פופולרית

מעבר לכך יש הרבה עדשות והשאלה היא מה התקציב למצלמה + עדשה (או יותר מעדשה אחת) וכן לפלאש שאת רוצה.
תמיד ניתן לרכוש בהתחלה עדשת קיט ואז בעתיד אם התחביב מתקדם לרכוש עדשות נוספות - אבל אז עדשת הקיט תהפוך לעדשת גיבוי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור