NEOTECH - יבוא לישראל במחיר ללא תקדים

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אודיו פידליטי קיבלה את הבלעדיות על ייבוא הכבלים של NEOTECH בישראל.

NEOTECH מייצרת את הכבלים שלה מנחושת או מכסף בתצורת SINGLE CRYSTAL, בתהליך ייחודי המאפשר זרימה קלה של אלקטרונים בתווך המוליך.

משלוח ראשון לישראל יכלול את כל הסדרות של החברה, כולל סדרות 5000, 4000, 3000, AMAZON, SAHARA ו - FORMOSA, וינחת בארץ תוך כמה ימים.

מעכשיו יהיה ניתן לרכוש בישראל את כל קו המוצרים של NEOTECH, במחירים תחרותיים במיוחד: כבלי חשמל, אינטרקונקטים, מחברים וכבלי רמקולים.

ניתן לרכוש גם כבלים ל - DIY, כבלי חשמל ורמקולים, וכן קונקטורים מנחושת או כסף בטכנולוגיית SINGLE CRYSTAL הייחודית - כנראה הקונקטורים הטובים ביותר שקיימים היום בשוק.

המשלוח הראשון יימכר בהנחות משמעותיות לרגל תחילת הייבוא, הזדמנות נדירה לרכוש כבלי היי - אנד איכותיים במחירים שטרם היו כמותם בישראל !!!

nevd2001-b.jpg

.
NEP-3200new.jpg

NEP-3001new.jpg

nes3002-bonemore.jpg

nep1001.jpg

nep-1001.jpg

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
וואי וואי, איזה הפתעות.:)
בהצלחה.

הטכנאי קרמר

חבר משקיען
מעורבות
12
נקודות
18
וואי וואי, איזה הפתעות.:)
בהצלחה.
חשבתי שתיכתוב ביום ראשון בבוקר אני בחנות קונה את כול הסטים שציריכים למערכת שלי. בעל העסק פירסם על מנת לימכור ולא לקבל קומפלימנט על סחורה טובה .

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חשבתי שתיכתוב ביום ראשון בבוקר אני בחנות קונה את כול הסטים שציריכים למערכת שלי. בעל העסק פירסם על מנת לימכור ולא לקבל קומפלימנט על סחורה טובה .
בעל העסק לא קיבל קומפלימנט,אילא ברכה להצלחה.
מה שנהוג ונחמד לתת לכל בעל עסק באשר הוא.(ורד)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, אני מזכיר לכולם כי מדובר בפורום אודיו לחובבי סאונד.
את כל העניינים הכלכליים מאחורי הקלעים תעבירו לגלובס או לדה מרקר, כאן זאת לא הפלטפורמה לכך ולכן נמחקו הודעות בענין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור