Naim Supernait 2 vs supernait 3

vaksil

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
שלום לכולם
יצא לי לשמוע את הסופרנייט 2 , בבית למשך סופשבוע, מאוד נהניתי, אבל היום יש סופרנייט 3 שאותו אני לא יכול לבחון, אומרים שזה אותו דבר כמו ה 2 רק הוסיפו לו פונוסטייג, אבל מספיק שיחליפו כמה רכיבים פנימים והוא עלול להישמע אחרת מה 2.
מישהו אולי מכיר את שני הדגמים ויכול להעיד עם מדובר על מוצר זהה מבחינת סאונד , או שאכן יש שוני בן שני הדגמים.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לא הייתי קונה בלי לשמוע קודם, במיוחד כשאתה אוהב מה שיש לך היום.
זה מתכון בטוח למפח נפש.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
ממליץ לשמוע, ויכול לשאול או לחפש ב pinkfishmedia.net, אתר עצמאי עם קהילה גדולה של חובבי ניים.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
באתר של NAIMתקבל ים של אינפורמציה בנושא. ממה שאני הבנתי (מקריאת התרשמויות של חברי הפורום שהתנסו עם שני המגברים) הSN3 יותר מוסיקלי מהSN2 כולל חברים שלא אהבו את ה2 ושיבחו את ה3.לעומת אחרים הטוענים שההבדל לא מאד גדול.בכל מקרה שניהם מגברים מצוינים.בהצלחה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ניים חברה מצויינת למרות שהיא שייכת לפוקאל בכמה שנים האחרונות. אני הייתי הולך על הסופרנייט 3 ובמועד מאוחר יותר רוכש את ספק הכוח. כלל אצבע: ניים מעולם לא הלכה אחורה...מעבר לכך, למה לך להסביר לעצמך למה קניתי את ה-2 ולא את הדגם האחרון?
חומר למחשבה!
תעדכן אותנו מה קנית.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
ניים חברה מצויינת למרות שהיא שייכת לפוקאל בכמה שנים האחרונות. אני הייתי הולך על הסופרנייט 3 ובמועד מאוחר יותר רוכש את ספק הכוח. כלל אצבע: ניים מעולם לא הלכה אחורה...מעבר לכך, למה לך להסביר לעצמך למה קניתי את ה-2 ולא את הדגם האחרון?
חומר למחשבה!
תעדכן אותנו מה קנית.

ניים בהחלט הלכה כמה פעמים אחורה... לדוגמה nait2 לעומת nait3, עולה כמעט כפול ממנו ביד 2

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
ההבדל זניח לחלוטין לעומת ההשפעה של מה תחבר אליו. בהבדל כל כך זניח אין דרך לדעת אם הסט אפ שלך יישמע לך טוב יותר עם ה 2 או ה 3
אם אתה לא צריך פונו ואין לך דרך לשמוע את שני המכשירים אצלך באותו זמן קח את ה 2 בלי להתלבט בכלל

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
SN2+HICAP DR
IMG-20200828-WA0016.jpg

תמונות מצורפות

• IMG-20200828-WA0016.jpg
    IMG-20200828-WA0016.jpg
    KB 68.7 · צפיות: 527

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
ניים בהחלט הלכה כמה פעמים אחורה... לדוגמה nait2 לעומת nait3, עולה כמעט כפול ממנו ביד 2
או הלכה הצידה,לכיוון שחלק סולדים כמוני,מגברי הdr,נשמעים אנאליטים.לא מעט מגברי dr נמצאים ביד שניה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור