NAD 375BEE - מגבר גיבור במבחן, תגובות לכתבה

asimo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לנמר, הרכב המערכת

אולי לא הבחנת אבל ציינתי אותה בהודעתי:
מקור: מחשב MAC MINI העליתי את כל הדיסקים למחשב בפורמט Apple LossLess
V-dac MUSICAL FIDELITY
הגברה: NAD C270 C162
רמקולים: JAMO CONCERT C803

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נמר,
אתה מתאר רמקולים מאוד ישנים - PSB Stratus Gold אם אינני טועה זאת סדרה מלפני 20 שנה בערך. אשמח לשמוע את דעתך על הסדרות העכשוויות, ספציפית ה- Imagine ו- Synchrony, אני לא בטוח שתתן תיאור דומה. שמעת אותם?
אגב, אשמח לשמוע על מגבר עם צליל טבעי, ניטרלי, מדויק, מהיר, וכו' שגם יכול לדחוף את רוב הרמקולים בקלילות, ברמת מחיר לא רחוקה מה 375.
לגבי החוויה שלי - לא נפלתי בשום פח של התרשמות מבסים מודגשים, זה ממש לא הטעם שלי וגם אל תחשוב שזה מה שהם ניסו להציג בתערוכה. אני לא מתיימר לנסיון של חלק מהחברים פה, אבל אני גם לא לגמרי חירש :) אי אפשר להגיד על הרמקולים של PSB היום שהם מנופחים, זה ממש לא נכון. גם לא הייתי מתאר את ה-375 כמנופח, חמים מעט כן, אבל במידת טעם ולא שקם אלקטריק חס וחלילה.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נמר,
אז אתה בעצם אומר שהדבור הוא במוצהר רמקול לנישה מסויימת שעבורה הוא יתן VFM גבוה?

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אז זה מסביר את הרושם שלי :) הטעם שלי (רדיוהד, פינק פלויד, מיילס דייויס, דלתות.... וגם קלסי ואקוסטי לעתים) זקוק לציוד אחר.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
רמקולים

אז זה מסביר את הרושם שלי :) הטעם שלי (רדיוהד, פינק פלויד, מיילס דייויס, דלתות.... וגם קלסי ואקוסטי לעתים) זקוק לציוד אחר.

מדובר במוזיקה לא בעייתי שגם רמקולים מדפיים נמעבירים היטב.

השאלה היא מה המאזין מעדיף - ובתחומי המחיר האלה חייבים לעשות את הפשרה הזאת - פירוט טבעיות ואינפורמציה או כמות גדולה של באס שאינו מדויק במיוחד.

אגב, MOKES, איזה עוד מערכות שמעת בתערוה? מדבריך השילוב של NAD ו - PSB היה טוב יותר מהרבה מערכות יקרות - פרט קצת שנתרשם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, אם אתם רוצים לדבר על ה- DEVORE, אתם מוזמנים לפתוח על כך שרשור אחר.
השרשור הזה מוקדש לתגובות על סקירת ה- NAD, נא להתמקד בכך.
זה גם לא שרשור על החוויות של mokes בתערוכה, גם זה ענין לשרשור אחר.
תודה.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שלום אייל,
לענות לשאלתך אז אני מניח שרוב קוראי פורום סטריאו (אני מניח בניגוד לרוב "העם") יעדיפו טבעיות, וזה מה שאני גם מעדיף. פשוט אולי דבור בחר להדגיש דברים מסוימים בתצוגה, ואוזניי חיפשו משהו אחר. בחדר של PSB שמעתי "יותר", שוב בהדגשה למה שאני "חיפשתי" כנראה, וגם זה (מודה) במעט זמן. אגב, אני קורא לו החדר של PSB מכיוון שפול ברטון היה שם, כמו שג'ון דבור היה בחדר שלו, והיה מרענן לראות אנשים כאלה שללא ספק משקיעים את נשמתם בעבודתם, או יותר נכון - אומנותם. בהמשך לשאלתך אני לא הסתובבתי בתערוכת האודיו הרבה, היה מעבר די חטוף, והיו דברים שאהבתי יותר ופחות. אני אציין את Peachtree שגם הרשימו אותי, עשו הדגמה מעניינת, הממיר שלהם באמת טוב. גם Naim הציגו דברים מעניינים. שתי החברות מסתכלות על שילובים של הזרמת מדיה, עם גישות שונות וכמובן ברמות מחיר אחרות (אולי נפתח פה עוד דיון על ערך לכסף.....)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ואני, דווקא בתור אחד שגם שמע את החדר של DEVORE בתערוכת CES, מסכים עם ההתרשמות, הסטאפ שהוצג שם, התאים מאוד למוזיקה "אינטימית" ולא ממש לסגנונות מוזיקה אחרים.
את ה- PSB / NAD לא שמעתי, אבל אני יכול להבין את החוויה.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אני מסכים עם ליאור - זה לא לנושא השרשור, אבל אני לא מתאפק:
אשמח לשמוע את Whole Lotta Love בווליום מתאים לשיר בדבור :)
אפשרי להתלהב מזה? ת'אמת....

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אפשר

<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
רק הערה קטנה לדעתי, ה silverline שונה מאד באופי הצליל שלו משאר הליין של NAD .

שלמה

asimo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לנמר, המשך

ואיך אתה מתרשם מהשילוב הזה?
שאלה טובה, תמיד רוצים יותר, אפילו כשלא יודעים מה
העברת הדיסקים למחשב היתה החלטת נוחות ולא שיפור אודיופילי, אני מאמין שבפורמט APPLE LossLess אין ירידה באיכות והכל תלוי בממיר DAC שנבחר
אני מעריך שהמערכת שלי קצת חמה אולי לפעמים יותר מהנדרש אך לאחר חווית סטריליות של רמקולים SF CONCERTINO אני מעדיף את הנוכחית
מרשמיי בהאזנה ל NAD C375 נראה לי שהוא יותר אנליטי, ממוקד, ומפורט, מהתשלובת NAD C270 C162 שיש לי כעת
אבל , ברמת המחיר הנדרשת עבור המגבר NAD C375 יש מספר אלטרנטיבות אחרות לא פחות מענייניות, אין לי כל כך כח לבדוק אותם

m-g

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מעניין יהיה לעשות השוואה מול המגבר של דנון PMA2010AE

בעז

אוהב את התחום
מעורבות
28
נקודות
18
אני מעוניין לרכוש מגבר חזק יותר מהנוכחי שלי (325 BEE). חשבתי על ה 375, אבל הוא מתומחר מאד מוזר... 1300$ לא מתורגם ל 9500 שקל בשום אופן.

gurgen

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
כנס לפיוז אתה תהיה מופתע מהמחיר שהם נותנים על מגברים של nad כולל 375.בהצלחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור