Mio MOOV 300 GPS עידכון מכשיר וכו '

ASAFF

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום קנתי מכשיר Mio MOOV 300 GPS עידכון רציתי לדעת עם עם הוא מתעדכן לבד או שצריך לעדכן אותו ,במפות חדשות וכו ועם GPS שרואים בתל מימד זה רק קשורלעידכון , תוכנה או למכשיר עצמו

אשמח לקבל ביקרות על המכשיר למי שיש לו נסיון בתחום

ועוד שאלה חשובה קבלתי זרועה שמחוברת ישרות למצת של הרכב כיאלו נישה אחת ואפשר להטעין את הסוללה גם בבית ואני מעדיף בלי לחבר למצת ניתן לרכוש רק מעמד לרכב שיחזיק את הGPS ? בלי טעינה מתמדת

תודה למגיבים ובהזדמנות זאת חג שמח

אני אשיי מהראיה ראשונית נראה סבבה פשוט להפעלה רציתי להבין יותר בתחום

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
דבר ראשון תתחדש.
עדיין לא יצא לי לבדוק את המכשיר הזה עם תוכנות הניווט שלו, אבל ממה שאני יודע מכשירי MIO MOOV נותנים תמורה טובה לכסף.

אני לא מכיר את מערכת העדכון של המכשיר - מה שבטוח שהמכשיר לא עושה עדכון לבד (עדכון יהיה דרך המחשב או דרך השרות), העדכונים מתחלקים של שני סוגים עדכוני מפות ועדכוני תוכנת הניווט.

התוכנה שיש במכשיר זו התוכנה שיש במכשיר ובעדכון לא תוחלף לאחת אחרת עם תצוגה גרפית שונה.

מכשירים כמו זה שמיועדים לניווט הם בעלי רמקול חזק ותצוגה בהירה - כלומר הוא צורך חשמל וצורת העבודה שלו בנויה לעבוד רוב הזמן עם חיבור לחשמל ברכב. שלא יהיה ספק הוא עושה עבודה מעולה גם ללא חיבור קבוע לחשמל, אך זמן הפעולה יהיה תלוי בסוללה.

ניתן לרכוש זרוע לרכב, אבל לדעתי המכשיר מגיע עם זרוע לרכב (לא חייבים לחבר אותה לחשמל ברכב - כאמור למומלץ כן) ולעבוד איתה. כך שאין צורך לרכוש אחת נוספת.

ASAFF

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דבר ראשון תתחדש.
עדיין לא יצא לי לבדוק את המכשיר הזה עם תוכנות הניווט שלו, אבל ממה שאני יודע מכשירי MIO MOOV נותנים תמורה טובה לכסף.

אני לא מכיר את מערכת העדכון של המכשיר - מה שבטוח שהמכשיר לא עושה עדכון לבד (עדכון יהיה דרך המחשב או דרך השרות), העדכונים מתחלקים של שני סוגים עדכוני מפות ועדכוני תוכנת הניווט.

התוכנה שיש במכשיר זו התוכנה שיש במכשיר ובעדכון לא תוחלף לאחת אחרת עם תצוגה גרפית שונה.

מכשירים כמו זה שמיועדים לניווט הם בעלי רמקול חזק ותצוגה בהירה - כלומר הוא צורך חשמל וצורת העבודה שלו בנויה לעבוד רוב הזמן עם חיבור לחשמל ברכב. שלא יהיה ספק הוא עושה עבודה מעולה גם ללא חיבור קבוע לחשמל, אך זמן הפעולה יהיה תלוי בסוללה.

ניתן לרכוש זרוע לרכב, אבל לדעתי המכשיר מגיע עם זרוע לרכב (לא חייבים לחבר אותה לחשמל ברכב - כאמור למומלץ כן) ולעבוד איתה. כך שאין צורך לרכוש אחת נוספת.

קודם כול תודה קיבלתי זרוע שה פלסטיק מחובר ישרות למצת אי אפשר לפרק את זה
בגלל זה העדפתי את זה להשים באוטו למקרה שהסוללה תגמר או תהיה חלשה ולקנות רק מתלה בלי מטען שזה לא יפריע הכבל למרות שזה לא קריטי

שאלה לגבי העידכונים אני מרוצה מהמפה שקבלתי אבל תפסתי אותו בכמה טעיות והממשק שרואים הכול בתלתלד מימד זה רק עניין של עידכון ? או שזה רק במכשרים החדשים ,כי התלבטתי מה עדיף לקנות

תודדה עזרתי לי מאוד

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא הבנתי - רכשת כבר את המוצר או שעדיין לא?

התוכנה זו התוכנה וממשק הגרפי שלה ישאר כמו שהוא - כלומר לא תקבל בעתיד משהוא שונה ממה שיש בה.
התוכנה היא לא 8 IGO עם ממשק הגרפי החדש התלת ממדי וגם לאחר עדכון היא לא תיהיה IGO 8.
להסיר ספק התוכנה היא בכלל לא IGO משום גרסה שהיא - אבל היא נותנת מסלול ניווט שאמור להיות תקין, כמו כן לדעתי המטרה היא לקבל ניווט והגרפיקה זה לא הכי חשוב, זה לא משחק מחשב (אתה צריך לראות את הכביש ולא את התוכנה :) )

בקשר לזרוע ניתן לרכוש זרוע אונברסלית, אבל גם ניתן לגלגל את הכבל המיותר ולקשור אותו לזרוע האורגינלית.

ASAFF

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי את המוצר הנ"ל Mio MOOV 300 GPS ,מקווה שבחרתי נכון
כול מי ששאלתי אמר לי ללכת על mio הממשק קל ונוח לתפעול

הממשק הגרפאי מבחניתי בהחלט מיותר כי זה מכשיר נייוט והמולטמדיה נמצאת על הכביש :)
השאלה על התלת ממיד זה סתם מייצר הסקרנות ,גם המוכר אמר לי עם אני רוצה תלת ממייד

סבבה אני פשוט יקנה זרוע בלי מטען למרות שזה לא קריטי זה רק לנוחות :)

תודה על העזרה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כאמור בחרת מוצר שהוא תמורה טובה לכסף - תתחדש

one111

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי ונפלתי לפח

בטעות גם אני קניתי את ה-MIO MOOV 300 בלי לברר באופן יסודי מה טיב התוכנה
אני סמכתי בעיקר על שם הטוב של חברת MIO ונסיון שלי במוצרים שלה

הם כבר לא עובדים עם חברת IGO ותוכנה החדשה היא על הפנים
בלי להגזים, 80% של המסלולים בלתי הגיונים, בלתי סבירים והייתי אומר אפילו משובשים
וגורמים לבזבוז זמן, דלק, ובלאי של תוספת ק"מ בחינם.

כמה דוגמאות:
חזרתי מביתר ורציתי לחזור הביתה דבר כביש הדסה לכיוון מבשרת
במקום לנוסע ישר בכביש הדסה התוכנה הציע לי לנסוע לכיוון בית שמש,
הצעה חסרה כל הגיון בתוספת של 10 ק"מ סתם!

נסעתי לירושלים דרך אבא גוש והתוכנה הציעה לי לנסוע בכיוון מעלה חמישה
בלי שום אפשרות להגיע לירושלים משם

נסעתי לבית וגן דרך כביש 1 ובמקום לנוסע ישר התוכנה הורה לי לנוסע בכביש החדש
לכיוון מעלה אדומים, כיוון הפוך לגמרי!

תקוותי שאחרי כל התלונות (רואים את האכזבה של אנשים בעוד פורומים) אולי תוציא עדכון
יסודי לתקן את הבעיה. בינתיים הייתי ממיעץ לכולם להתרחק מהמוצר ולא ליפול לפח כמונו

violette

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
מכשיר על הפנים- לר לקנות מסכימה עם כל מילה של -One111

בטעות גם אני קניתי את ה-MIO MOOV 300 בלי לברר באופן יסודי מה טיב התוכנה
אני סמכתי בעיקר על שם הטוב של חברת MIO ונסיון שלי במוצרים שלה

הם כבר לא עובדים עם חברת IGO ותוכנה החדשה היא על הפנים
בלי להגזים, 80% של המסלולים בלתי הגיונים, בלתי סבירים והייתי אומר אפילו משובשים
וגורמים לבזבוז זמן, דלק, ובלאי של תוספת ק"מ בחינם.

כמה דוגמאות:
חזרתי מביתר ורציתי לחזור הביתה דבר כביש הדסה לכיוון מבשרת
במקום לנוסע ישר בכביש הדסה התוכנה הציע לי לנסוע לכיוון בית שמש,
הצעה חסרה כל הגיון בתוספת של 10 ק"מ סתם!

נסעתי לירושלים דרך אבא גוש והתוכנה הציעה לי לנסוע בכיוון מעלה חמישה
בלי שום אפשרות להגיע לירושלים משם

נסעתי לבית וגן דרך כביש 1 ובמקום לנוסע ישר התוכנה הורה לי לנוסע בכביש החדש
לכיוון מעלה אדומים, כיוון הפוך לגמרי!

תקוותי שאחרי כל התלונות (רואים את האכזבה של אנשים בעוד פורומים) אולי תוציא עדכון
יסודי לתקן את הבעיה. בינתיים הייתי ממיעץ לכולם להתרחק מהמוצר ולא ליפול לפח כמונו

מכשיר על הפנים !!!!!!!!!!!! פשוט לא לקנות!!! לא אמין, מסובך ולא ידידותי בכלל למשתמש. יש לי ניסיון של שנים עם 2 מכשירי GPS מסוגים אחרים והסתדרתי אתם מצוין. חשבתי "לשדרג" לmio moov וזו אכזבה גדולה. אני כותבת לפורום בתקווה לעזור למשהו שמתלבט ולמנוע ממנו לפול כמוני

XpHunTeR

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני אישית שמעתי ש MIO MAP זו ח-ר-א מפה!!! כמעט כל ה GPS של MIO מגיעים עם המפה הזאת.
90% מהתגובות של כל מי ששאלתי אותו זה שזה ח-ר-א !

אני קניתי היום MIO C320 עם IGO 8 של ישראל..קיבלתי ממנו גם את IGO AMIGO של ישראל + מפות אירופה.
(עם 2GB זיכרון ועט סטיילום ב 1,150 ש''ח..והוא הסביר לי על המפות מעל לחצי שעה בבית שלי! מי שגר במרכז ורוצה פרטים בפרטי...)

ההבדל בין 8 ל AMIGO זה שב 8 יש הרבה יותר אופציות, הרבה מה לתכנת, כלומר יותר אפשרויות.
ב AMIGO יש לך ישר ולעניין רק מה שצריך, מתאים מאוד לאנשים שלא מתמצאים וכאלו שיכולים בטעות לשנות איזו הגדרה...

ה GPS עדיין בבית, עוד לא התחלתי לנווט, אבל ישבתי עליו מעל לחצי שעה ולדעתי ה AMIGO עדיף.

נערך לאחרונה ב:

yuval

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום קנתי מכשיר Mio MOOV 300 GPS עידכון רציתי לדעת עם עם הוא מתעדכן לבד או שצריך לעדכן אותו ,במפות חדשות וכו ועם GPS שרואים בתל מימד זה רק קשורלעידכון , תוכנה או למכשיר עצמו

תשמע עזוב את כל המבאסים.... יש ל Mio מרכז שירות בראשון ברחוב יוסף ספיר 6 נראה לי, חברה שנקראת (תמיכה תכנית: 1-700-50-40-99) Ronlight ושם אתה ניגש לדלפק ומבקש עידכון למכשיר... העידכון האחרון לא כזה משמעותי אבל עוד חודש הולך לצאת עידכון רציני ביותר. לגבי יכולות הניווט של המכשיר- כן יש לפעמים פאקים כאלה ואחרים בניווט שלו כאשר הוא שולח אותך ליעד בדרכים ארוכות יותר בד"כ אבל אין לי ספק שתהנה ממנו.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תיקון קטן XpHunTeR אתה מדבר על תוכנת הניווט ולא על המפה
המפות של שני התוכנות זהות

XpHunTeR

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן..IGO 8 ו IGO AMIGO זהות..רק צורת הניווט שונה...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כן..IGO 8 ו IGO AMIGO זהות..רק צורת הניווט שונה...

אתה צריך להבדיל בין תוכנות ניווט למפות - תוכנות ניווט יכולות להשתמש במפות שונות

1netanel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי מכשיר כזה נסעתי איתו לארהב והתכנה הייתה גרועה לא מדויקת ומטעה חשוב במיוחד במחלפים לא ממליץ עליו בארהב קניתי בלית ברירה מכשיר בשם tom tom שעלה כ120 דולר ועשה עבודה נהדרת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
טום טום נחשבת לאחת החברות הטובות ביותר בתחום הזה :)

vamos650

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה חבר'ה,
חסכתם לי כסף והרבה מפח נפש!
הדבר היחיד שיותר מעצבן מלנווט ללא GPS, הוא לנווט עם GPS גרוע!!!

1netanel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
גם אני רכשתי את המכשיר לקראת נסיעה לארהב .נפילה חזקה בגלל התכנה mio map המכשיר עשה הרבה בעיו ת .נתקע . תגובה מאוחרת וטעויותץ בסופו של דבר קניתי מכשיר בשם טום טום ב150 דולר שעשה עבודה נהדרת.גם בתכנה הישראלית יש הרבה טעויות.או שבחירת המסלול לא הגיונית ומסובכת

weld

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ברשותי Miomoov300 אתמול ביצעתי עידכון מפות דרך האתר של רונלייט מ Q1-2008 לq3-2009 מה שקרה שהעדכון מחק לי את ספרית המפות הישנה והתקין לי את המפות החדשות עם שמות הרחובות באנגלית כך שאיני יכול לאתר רחובות בעברית .כיצד אני חוזר למצב הקודם(מפות בעברית)או לחילופיןמחליף את העכון לעברית.

מה שרשום לי בהגדרת מפה"ISRAEL MP 2009Q3" בלבד!!!!
המענין הוא שהעדכון מחק לי את עדכון 2008 המקורי וכמו כן לא מאפשר לי לעדכן מפות מהדיסק שסופק עם המכשיר ומכיל את המפות.

(lol)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
טלפון מוקד התמיכה של רונלייט
הינו 1-700-50-40-99.

eyalsha

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בהמשך לשרשור הזה,

במידה וקניתי מיו מוב 300 ,
האם ניתן להתקין עליו תוכנת IGO 8 ? או שזה לא WINDOWS CE מלא וזה מכשיר טיפש שמגיע עם תוכנה מהיצרן איתה מתחתנים ואי אפשר להחליף?

תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור