Magico S3 2023

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בדרך כלל רוכשים רמקולים לאחר מספר האזנות עם חומרים שמכירים לשם השוואה,
במקרה שלך נשברו כל הכללים (הספיקה לך האזנה אחת בתערוכה)
ומיד לאחר מכן הזמנת אותם,
כנראה שמאוד הרשימו אותך ,
מהלך שמעטים נוהגים בו,
אין ספק בזה שהרמקולים בליגה מיוחדת ובטכנולגיה מהטובות שיש היום,
מאחל לך הנאה מושלמת,
תתחדש
תודה רבה על הברכות (ורד)

אם לא הבנת את השתלשלות הדברים האשמה בי.

ֿאת הרמקולים הזמנתי חמישה חודשים לפני התערוכה, מיד לאחר ההכרזה עליהם.
לקהל הרחב לא התאפשר להאזין לרמקול לפני התערוכה בשל עיקוב ביצור שנבע משרשרת אספקה.
כשהאזנתי לרמקולים בתערוכה התוצאה היתה מהממת לאוזני.

הדגם הקודם של הרמקול היה בבעלותי במשך ארבע וחצי שנים, מהיכרותי לאורך השנים עם מוצרי החברה והשיחות שניהלתי במהלך הזמן עם יאיר הבנתי שיש כאן משהו מיוחד, לכן דאגתי להיכנס לרשימת ההזמנה הראשונה שנלקחה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תו
אני מאד אוהב את הסאונד של מג'יקו באופן כללי, ושמעתי את ה S3 דור קודם ממש לאחרונה. הסאונד משובח ואם ה S3 החדש עולה עליו אז אחת כמה וכמה.
תתחדש
תודה רבה (ורד)

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
וואו !
תתחדש ידידי,נראה פגז.
בטוח שהגעת לסאונד מדהים.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
בדרך כלל רוכשים רמקולים לאחר מספר האזנות עם חומרים שמכירים לשם השוואה,
במקרה שלך נשברו כל הכללים (הספיקה לך האזנה אחת בתערוכה)
כנראה שמאוד הרשימו אותך ,
מהלך שמעטים נוהגים בו,
אין ספק בזה שהרמקולים בליגה מיוחדת ובטכנולגיה מהטובות שיש היום,
מאחל לך הנאה מושלמת,
תתחדש
לדעתי אתה ממש טועה
יש הרבה יותר אנשים ממה שאתה חושב שקונים רמקולים בלי לשמוע
ובמקרה של גיא זה היה לעלות במדרגת אותו רמקול

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מהכרותי הקרובה עם יאיר תמם (חברים 30 שנה ) ואני גם טרחתי להכיר לו את גיא , בטוחני שהעצות שהוא מקבל מיאיר חפות מעניין מסחרי, בזה יש לו פריבילגיה בעניין שמסופקני אם יש לעוד מישהו בכלל (גם חבר וגם ישראלי ) ,ואם יאיר ממליץ לו להחליף למודל הבא ,הוא יודע לפני ולפנים מה הוא ממליץ לחבר הטוב של הרופא שלו , כך שאין לי ספק שהוא קפץ ברמה בכמה רמות יחסית למחיר הכי הגיוני לרמה שכזוזו , מדובר ברמקול על חלל עם טכנולוגיה שלא היתה מעולם בגדלים הללו , ולגיא היו הביצים להמר על הגאוניות של תמם וטוב שכך , מת ללכת לשמוע רק שלא יצא ,אבל שמח בשמחתו של גיא , אין משהו שיכול לרגש יותר מרמקול חדש בעיקר שהוא כנראה הכי טוב בארץ לגודלו !!!!!
זה לא שהאוזן שלי שומעת כמו של יאיר ןתמיד יהיו חילוקי דעות , אבל הוא מהתעשיה ואני בסך הכל חובב מזדקן עם שמיעה שמתאימה לגיל ,גם החדר של גיא הוא לא הבונבון המושלם לאודיו ובטוחני שיחליף דירה השיקול העיקרי יהיה מידות הסלון , בכל מקרה גיא אודיופיל נדיר במחוזותינו ויודע מה הוא עושה לטעמו !
בכלל אנו שייכים לקבוצה קטנטונת עם מערכות פגז וחברים שתמיד מוכנים לתת יד כמו דן נגר , וחברים שיודעים מה הם שומעים בבליל שקים כאן ,
מאחל לך גיא הרבה שנות הנאה , אין ספק שיש לך ביצים מעופרת!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הקשר לקבוצה הקטנה , יש לנו גאון במחשבים ובהכרות מתוכנות אודיו למיניהם (מיכאל 123) , יש לנו את רן ,מומחה בכיול וציוד מטורף כולל חדר , יש לנו את דן נגר שאין מה להוסיף עליו בעניני אקוסטיקה ומדידות , יש את תומר ,כנראה בעל המערכת הטובה בארץ וחמוד רצח ,יש את דוד גלבוע בעל אזני העטלף , יש את שושו שהינו מומחה בבחירת ציוד הקפי במחירים שלא יאומנו במחירים הגיוניים , יש את דורון שאפשר לכנותו "דר נידל הישראלי "בהבנתו באנלוג שלא לדבר על הציוד שלו , יש את קיפר שגם לו חתיכת מערכת מופלאה תוצרת דן נגר , ויש אותי , עבדכם מנאמן שלוקה בסנדרום "נפוליאון בונפרטה " שעדיין ממשיך להתעקש למרות האבסורד ,כמה ציוד שתרצו כולל רמקולים , שהמערכת שלו לא ונופלת אם לא יותר מהשאר , אבל הפואנטה היא בעיקר נסיון שיתכן וחסר לחלק מהקוראים המכובדים פה !
לא שאין חילוקי דעות ואפילו קרבות סכינים בתוך הקבוצה , אבל ההבדל הוא שאיננו חברי אודיו וצליל ,אלא פשוט חברים שנפגשים ולעיתים אפילו לא משמיעים מוזיקה , סתם חברים!

נערך לאחרונה ב:

Tamir159

חבר אתר
מעורבות
32
נקודות
18
שמעתי את המערכת של גיא בביתו, עם הרמקולים הקודמים.
יש לו ציוד מושקע ואיכותי, הלואי עלי:)
לא זוכר שהיה טיפול אקוסטי יוצא דופן בחלל.
מהתיאורים של גיא, כן היה ניסוי וטעיה והעמדת המערכת במיקומים שונים בחדר, עד לתוצאה הטובה.
גיא ארח בלבביות והרבה סבלנות, עמ שאתרשם מהמערכת.
אגיד את זה כך..
לא בהרבה מקרים האזנתי למערכת ואמרתי.. וואו. שממש התרגשתי מהסאונד.
זה היה אחד מהמקרים.
ערן היה אתנו, אמרתי לו בשקט- תשמע, זה פשוט מיליון דולר.
בקיצור,
מה נשאר אם לא לשדרג לדגם הבא? למי שאוהב את המותג, אוהב את הרמקולים.
סומך על חוות דעת שמקבל מקולגות.
נזכור גם שהטעות לא יכולה להיות אקוטית.
הרי כל ציוד שאנחנו קונים הוא קניה לכל החיים.. המערכת האחרונה (בתוקף לשלוש ארבע שנים גג..;)).
הדבר המטריד האמיתי בכל הסיפור, שרמת הציוד עם הזמן של כ״א עולה ביחס הפוך לרמת השמיעה. את הפיזיולוגיה אי אפשר לנצח.
אבל גם זה לא צריך למנוע מאיתנו להמשיך להינות (ולשדרג) מהתחביב שבחרנו.
בקיצור,
גיא תהנה הרבה מהרמקולים החדשים. הרבה שעות האזנה מהנות.
תמיר,

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
גיא יקר ,
תתחדש !!!
תענוג לראות איך אתה, בדרכך שלך , משתדרג לאט לאט ונצמד למותג ואדם שאתה מאמין בו ( גם אני אגב מכבד מאוד את המותג הזה וכמובן את יאיר הנדיר ).

ומה שאני הכי אוהב בשדרוגים שלך ובכללי - קלאס באפס מאמץ ובלי דרמות מיותרות .

תהנה אח !!

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
מה עופרת, מתעסקים פה בחומרים אקזוטים, ביצים מטונגסטן!

גיא תתחדש, נראים פנטסטי! עמדתי לכתוב שהפעם הלכת על בחירת צבע שמרנית יותר אבל אני לא בטוח לגבי הברונזה הזה. כנראה שמסך לא יכול להעביר אותו..

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תתחדש ותהנה חבר יקר.עשית כברת דרך מיוניסון ואופרה בעקביות ונחישות למערכת עכשיווית,שהיא בין הטובות והמושקעות בארץ.:כל-הכבוד:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מהכרותי הקרובה עם יאיר תמם (חברים 30 שנה ) ואני גם טרחתי להכיר לו את גיא , בטוחני שהעצות שהוא מקבל מיאיר חפות מעניין מסחרי, בזה יש לו פריבילגיה בעניין שמסופקני אם יש לעוד מישהו בכלל (גם חבר וגם ישראלי ) ,ואם יאיר ממליץ לו להחליף למודל הבא ,הוא יודע לפני ולפנים מה הוא ממליץ לחבר הטוב של הרופא שלו , כך שאין לי ספק שהוא קפץ ברמה בכמה רמות יחסית למחיר הכי הגיוני לרמה שכזוזו , מדובר ברמקול על חלל עם טכנולוגיה שלא היתה מעולם בגדלים הללו , ולגיא היו הביצים להמר על הגאוניות של תמם וטוב שכך , מת ללכת לשמוע רק שלא יצא ,אבל שמח בשמחתו של גיא , אין משהו שיכול לרגש יותר מרמקול חדש בעיקר שהוא כנראה הכי טוב בארץ לגודלו !!!!!
זה לא שהאוזן שלי שומעת כמו של יאיר ןתמיד יהיו חילוקי דעות , אבל הוא מהתעשיה ואני בסך הכל חובב מזדקן עם שמיעה שמתאימה לגיל ,גם החדר של גיא הוא לא הבונבון המושלם לאודיו ובטוחני שיחליף דירה השיקול העיקרי יהיה מידות הסלון , בכל מקרה גיא אודיופיל נדיר במחוזותינו ויודע מה הוא עושה לטעמו !
בכלל אנו שייכים לקבוצה קטנטונת עם מערכות פגז וחברים שתמיד מוכנים לתת יד כמו דן נגר , וחברים שיודעים מה הם שומעים בבליל שקים כאן ,
אלדר היקר, תודה על כל המילים החמות (ורד)
קטונתי ליד המרץ הבלתי נלאה והניסיון הרב שיש לך בתחום האודיו ובתחומים נוספים.

תודה חבר יקר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שמעתי את המערכת של גיא בביתו, עם הרמקולים הקודמים.
יש לו ציוד מושקע ואיכותי, הלואי עלי:)
לא זוכר שהיה טיפול אקוסטי יוצא דופן בחלל.
מהתיאורים של גיא, כן היה ניסוי וטעיה והעמדת המערכת במיקומים שונים בחדר, עד לתוצאה הטובה.
הודות לדן נגר היקר, קיימים 2 Broadband traps בפינות החדר מאחורי הווילון, לכן לא רואים אותם :)
בהמשך מתכנן להניח דפיוזרים מאחורי המערכת.

נכון לעכשיו אני נותן לרמקולים לסיים הרצה, אח"כ נשבור את הראש בענייני מיקום והצבה, כרגע הם תופסים את המקום של הרמקולים הקודמים.
לא בהרבה מקרים האזנתי למערכת ואמרתי.. וואו. שממש התרגשתי מהסאונד.
זה היה אחד מהמקרים.
ערן היה אתנו, אמרתי לו בשקט- תשמע, זה פשוט מיליון דולר.
בקיצור,
כיף לדעת תמיר שנהנית מהביקור

גיא תהנה הרבה מהרמקולים החדשים. הרבה שעות האזנה מהנות.
תמיר,
תודה רבה על הברכות תמיר (ורד)

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מה עופרת, מתעסקים פה בחומרים אקזוטים, ביצים מטונגסטן!

גיא תתחדש, נראים פנטסטי! עמדתי לכתוב שהפעם הלכת על בחירת צבע שמרנית יותר אבל אני לא בטוח לגבי הברונזה הזה. כנראה שמסך לא יכול להעביר אותו..
הי,

קשת הצבעים של הייצרן השתנתה ולא היה צבע Rose כמו בפעם הקודמת.
גם הצבעים הנוכחיים שכביכול עברו לפלטה החדשה אינם באותו הגוון, הברונזה הנוכחי כהה יותר ומאוד קשה להוציא את הגוונים ממצלמות הנייד ו ה iPad pro

תודה רבה על האיחולים (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש ותהנה חבר יקר.עשית כברת דרך מיוניסון ואופרה בעקביות ונחישות למערכת עכשיווית,שהיא בין הטובות והמושקעות בארץ.:כל-הכבוד:

יש לי רק זכרונות טובים מהאיטלקים, בכל זאת המדינה האהובה עלי ;)
תודה רבה (ורד)

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
איטליה אהובה גם עלי,עד כדי מחשבה לקנות איזו דירה צנועה ב Stresa,Baveno,Verbania עם נוף לאגם להעביר את הזמן בנעימים אחרי היציאה לפנסיה,אבל זאת תוכנית ארוכת טווח.;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איטליה אהובה גם עלי,עד כדי מחשבה לקנות איזו דירה צנועה ב Stresa,Baveno,Verbania עם נוף לאגם להעביר את הזמן בנעימים אחרי היציאה לפנסיה,אבל זאת תוכנית ארוכת טווח.;)
יש לי מחשבות דומות.
מזל שזרם החשמל באיטליה דומה לארץ, לא צריך להחליף אלקטרוניקה ;)

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
יש לי מחשבות דומות.
מזל שזרם החשמל באיטליה דומה לארץ, לא צריך להחליף אלקטרוניקה ;)
די נו. אל תדליקו אותי עכשיו

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תתחדש מאגיקו מאן:)
תהנה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור