luxman - L-590AX MARK II‏ במבחן

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תודה על האישור לחזור לדיון

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
תודה על האישור לחזור לדיון
כרמי, הודעתך פוגעת בי והיא גם אינה הוגנת.
אתה רושם את זה כאילו שאי פעם והיכן שהוא בפורום DTOWN דרשתי ש*מישהו* יקבל ממני אישור לעשות *משהו*.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי, הודעתך פוגעת בי והיא גם אינה הוגנת.
אתה רושם את זה כאילו שאי פעם והיכן שהוא בפורום DTOWN דרשתי ש*מישהו* יקבל ממני אישור לעשות *משהו*.

אבל כך בדיוק אני מרגיש על ההודעות שלך כאן.
שאתה לא נותן לדיון על המגבר לרוץ כל עוד לא אמרת את דעתך וקיבלת תשובות על כך.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני מקווה שחסידי כל אחת מהחברות המעולות הנל מרוצים מההבהרה.
(ואם לא, אני מייד ניגש לעשות חאראקירי).
במקום חאראקירי לדעתי עדיף "מוות יותר אודיופילי" ...לדוגמא להפיל מגבר מדגם בכיר מאחת משתי החברות המוערכות על הפדחת (מתוך בחירה מושכלת של אופי ובמת צליל ההתרסקות) ;)

נערך לאחרונה ב:

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,126
נקודות
113
במקום חאראקירי לדעתי עדיף "מוות יותר אודיופילי" ...לדוגמא להפיל מגבר מדגם בכיר מאחת משתי החברות המוערכות על הפדחת (מתוך בחירה מושכלת של אופי ובמת צליל ההתרסקות) ;)

חראם על המגבר!
חרקירי מעבירים סחבת רצפה + שק ונגמר הסיפור.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
חראם על המגבר!
חרקירי מעבירים סחבת רצפה + שק ונגמר הסיפור.
וכל אותם אלה שמתו בתקופות עברו ולקחו עימם לעולם שכולו טוב את הבגדים , התכשיטים ואפילו כמה ממשרתיהם האהובים ?....-ואתה עושה עניין ממגבר עם פח מעוקם ומעגל מודפס סדוק ? ....על יאיר פורמן שמעת ? לא מגיע לו להתפרנס בכבוד ?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,126
נקודות
113
אתה טועה חביבי, לעולם שכולו טוב לא לוקחים דבר. במקסימום אתה משאיר מאחור.
תרומתך האחרונה לעולם במעמד הזה היא מזון לתולעים. :D

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תגידו לירושלמי משהו לא טוב על העיר שלו, והוא מייד יקפוץ "למה מה, בתל אביב זה יותר טוב?"

לא מבין ת'אנשים שרק רואים את המילה "לקסמן" כבר קופץ להם האקיופז לראש. מה הקשר? כל זה בגלל ששניהם יפניים ומעוצבים קצת רטרו?
מי ששמע את המגבר הנסקר והשווה אותו למגבר אחר, תפאדלו, שיעשיר אותנו מנסיונו ומסקנותיו. מי שלא, לא חייב להפגין את בקיאותו הרבה בעניינים שלא קשורים לסקירה.

גיא השקיע , כתב סקירה מעניינת על מגבר, למה אי אפשר להתייחס לגופו של המגבר ולסקירה, בלי לחנטרש שטויות על לקסמן או על החברה האחרת, שכבודה הרב במקומו מונח? חראם על רן שביט. בסך הכל הבחור שסולק מכאן (עד ליום כיפור הבא) עשה שירות דוב לחברה מצוינת.

לגופו של, אחלה סקירה גיא.(ורד)

נערך לאחרונה ב:

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
ומה עם אזוטריק?:p:D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בסך הכל הבחור שסולק מכאן (עד ליום כיפור הבא) עשה שירות דוב לחברה מצוינת.

לא יחזור. היו כבר כמה וכמה נסיונות.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
אבל כך בדיוק אני מרגיש על ההודעות שלך כאן.
שאתה לא נותן לדיון על המגבר לרוץ כל עוד לא אמרת את דעתך וקיבלת תשובות על כך.

כרמי לדעתי אתה פשוט לא הבנת/לא מבין את זיו (סחבק) ומאיפה הוא בא. הוא אפילו התנצל על זה שהוא הפריע לדיון עם ההערה שלו. מדובר על אחד האנשים העדינים והטובי לב ביותר שהכרתי. אין צורך לפתוח חזית אנטגוניסטית עם בנאדם כזה. מיותר..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי לדעתי אתה פשוט לא הבנת/לא מבין את זיו (סחבק) ומאיפה הוא בא. הוא אפילו התנצל על זה שהוא הפריע לדיון עם ההערה שלו. מדובר על אחד האנשים העדינים והטובי לב ביותר שהכרתי. אין צורך לפתוח חזית אנטגוניסטית עם בנאדם כזה. מיותר..

יכול להיות שאתה צודק

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מחזק את דבריו של במבי .....ממספר שיחות טלפוניות שהיו לי עם הבחור.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
סמוך עלי כרמון. הוא צודק.
מחזק את דבריו של במבי .....ממספר שיחות טלפוניות שהיו לי עם הבחור.
במבי, נראה לי אני פורש בשיא. אחרי התגובה שרשמת יש לי רק לאן לרדת

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לדעתי לקסמן היא חברה מכובדת בתחום עם עבר ולדעתי גם עתיד כי יש לאודיו היפני מעריצים. לגבי ארץ היצור, פחות רלוונטי היום בגלל הסנדרטים הגבוהים שחברות האודיו הגדולות מיישמות במפעלי היצור שלהם. נכון, זה לא אטרקטיבי כמו פנסיונר יפני שמרכיב מגברי מנורות במרתף שלו אבל זה איכותי לא פחות, במיוחד שמדובר בהיי אנד.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אם כולם אומר כך, אז אני אני בטוח טועה - אז נשאר לי רק לבקש סליחה מזיו
סליחתך מתקבלת, כמובן! אז עכשיו אפשר לחזור לדבר על הL590? ;)

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
לדעתי לקסמן היא חברה מכובדת בתחום עם עבר ולדעתי גם עתיד כי יש לאודיו היפני מעריצים. לגבי ארץ היצור, פחות רלוונטי היום בגלל הסנדרטים הגבוהים שחברות האודיו הגדולות מיישמות במפעלי היצור שלהם. נכון, זה לא אטרקטיבי כמו פנסיונר יפני שמרכיב מגברי מנורות במרתף שלו אבל זה איכותי לא פחות, במיוחד שמדובר בהיי אנד.

שתי החברות דומות באיכות הסאונד ואיכות בניה,
אילו זה לא היה כך,לא היה נוצר וויכוח על העדפה
סובייקטיבית של אחת החברות ואין היא קשורה
לטיב המוצר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור