lg nano95

• פותח הנושא niguy
  • פורסם בתאריך

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
היי
אני מתעניין בדגם nano95, פחות בגלל ה 8k ויותר בגלל המעבד שמותקן בה, אלפא 9 דור 3 שמותקן במסכי ה oled.
בדגם הנמוך יותר nano90 מותקן מעבד אלפא 7 דור 3.
השאלה כמה משמעותי ההבדל ביניהם בעיבוד התמונה, והאם זה שווה את ההפרש הכספי, שוב, אם נשים בצד את נתון ה 8k

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
היי, סקרתי את שני המסכים וההבדל ביניהם עבורי הוא משמעותי. מעבד התמונה ב-95 גורם לתמונה חדה יותר עם צבעיים טבעיים יותר. יש לך גם רמת בהירות גבוהה יותר משמעותית, כלומר ביצועי HDR טובים יותר, יחד עם התמודדות טובה יותר עם השתקפויות וחדרים מוארים.

האם ההבדל הזה שווה את ההפרש הכספי? זו שאלה סובייקטיבית לחלוטין ורק אתה יכול לקבוע את זה.

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
לפי ההבדלים שרשמת מבחינתי לחלוטין שווה את ההפרש :).
תודה רבה! :בעד:

avile7

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
28
נכון שרמת הבהירות טובה יותר והמעבד אחלה,
אבל,קניתי ננו 80 ודי מרוצה.
קח 80,90 ו95 זה ליד זה,יש הבדל,
לא וואו,ולדעתי לא שווה את ההפרש במחיר.
זו דעתי.

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
היי
אני מניח שהאפשרות היחידה לראות אותם זה ליד זה היא בחנות. הבעיה שבחנות קשה עד בלתי אפשרי להבחין בהבדלים.
בדרך כלל הן תלויות בגובה בלתי אפשרי, התאורה שם שונה לגמרי מהתאורה בסלון ממוצע,ואני מניח שהכיול מותאם גם הוא לתצוגה בחנות.
אני גם מניח שבחנויות מתמחות המצב בהרבה יותר טוב, אבל עדיין יהיה קשה להתרשם מהבדלים במסכים שונים, כך שמה שנשאר זה להתייחס לנתונים על הנייר ולביקורות מקיפות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור